Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. 555stein

    555stein User

    Ge2 ide bez problémov aktualne,na ge1 sa mi neda nalogovat stale.
    Nemoze byt proste nejaka chybicka v kode na ge1ke? :D lebo mi pride ze je jedina problemova. V porovnani s mx1 alebo tr5 kde hra este viac hracov a servery idu bez problemu.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    555stein - tak nejaka chyba tam urcite bude, budem musiet to uviest aj do feedbacku akcie, ze proste hraci nemohli tym padom robit brany a ziskavat fragmenty, ked sa nevedeli prihlasit na mapu.
     
    Tess a 555stein tohle ocenili.
  4. *brutus*

    *brutus* User

    18:37 sice na mapě jsem,ale nevím co je mi to platné když nejsou letouny osazené i když v hangáru jsou a premiové lišty prazdné,chtěl jsem alespoň měnit hráče do úspěchu ale nakliknout nihoho nelze,takže zkusit jedinou mapu která opravdu jde a dělat něco tam.Bravo BP,další víkend nezklamali
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. pionyr66

    pionyr66 User

    opet se neda pripojit na herni mapu CZ-2 me ID 67622488.
    co s tam mate opet za problem!!!!!!!!!!
     
  7. -MAJOR-

    -MAJOR- User

    Také tak.
     
  8. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    pionyr66 nezakládej zbytečné vlákno o problému který se řeší už zde. Příspěvek jsem ti přesunula.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  9. otykac11

    otykac11 User

    Také se někomu nejde připojit od hry? problém se spojením?
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kdy v BP konečně pochopí, že dokud bude surovina luminium zůstávat na mapách, tak to servery prostě nedají?
    ge-1 i ge-2 down
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  11. boha to nefunguje :(
     
  12. GE 4 (5) nefunkční herní okno
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Niektore mapy ale funguju, napriklad na GE2 som zistil, ze funguje 1-4 z dolnych a z hornych 1-8 som skusal len...tak aspon si clovek moze niektore ulohy denne a akcne spravit.
    Kolega z ineho timu uz poslal email o probleme, ale netusime, kedy sa to bude riesit.
     
    _mnemonic_ a Tess tohle ocenili.
  14. 555stein

    555stein User

    Aktualne som sa nalogoval na ge1,som v bráne a všetko chváta ako má,problémy boli ked spustili ten HELIX nezmysel ktorý si stejne nikto nekúpi :D

    EDIT: dve minuty po napísaní tohto ma odloglo a nejde prihlasit :D :D ale no tak uz,zas tam nejaka upratovacka vytiahla kabel zo zasuvky
     
  15. ENDY1913

    ENDY1913 User

    na tuto hru len takto:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  16. *brutus*

    *brutus* User

    zvláštní anomálie,loď jsem měl na 1-1 a naloguju jí na bl1.samozřejmě skočím na 1-8 a konec,takže helixem to opravdu nebude:confused:
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zas to nejde zial. Mne sa to stalo akurat v brane a tym padom som v nej rachol. Musime asi pockat do buduceho tyzdna, aj ked chapem, ze mnohi chceli tiez ziskat designy z bran, fragmenty a tak, ale zial nic s tym nevieme spravit viac, kedze nahlasene to uz bolo.
     
    Tess a *SATKO* tohle ocenili.
  18. citacia zmazana
    no mě by spíš zajímalo kdo mi vratí prachy za ty koupené 50kové boostery :):)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZmizíkOriginál - predosly prispevok sa necituje.
    Citaciu som ti zmazal, precitaj si v mojom podpise ako prispievat na forko.
    Tak to ti zatial nik nevie povedat, ci bude za to nejaka kompenzacia, ze su vypadky. Ako som pisal, musime pockat do buduceho tyzdna.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  20. Jo no tak díky za info. Jsem rád že jsem 10 minut z5 koupil boostery zaroveň s fragmenty na restabilizaci skrze vip obchod kvuli modulum XT10 a budu z toho mit tak mozna dobrej pocit :):) jsme vsichni moc radi ze to funguje :)