Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. CINDERELA69 akorát, že moderátor není zaměstnanec BP a dělá vše ve svém volném čase.
    Takže oprava příští týden nebo restart v 5 ráno :):):)

    Punisher jaký je stav v řešení problému aut. Prý jsi to hlásil. Máš zpětnou vazbu.
    Poslední dobou je víc aut než hráčů online. Už mě to i štve, a byl bych rád kdyby přišli ty tvrdé bany.

    Díky moc
     
    aurel a *brutus* tohle ocenili.
  2. Ono by stacilo kdyby misto zbytecneho 4 hodinoveho helixu a milion zbytecnych paymant balicku se starali radsi o to aby to fungovalo, ja chapu ze muze dojit k obcasnemu vypadku serveru nebo neco ale tohle se deje pomalu kazdy vikend... a kdyz uz z jejich strany prijde nejaka kompenzace v podobe kodu, tak to je stejne jeste vetsi vysmech nez ze to nefunguje :)
     
  3. ZmizíkOriginál však v čem je problém. Mohl si koupit uridium na hádes :):):).
    Mě štvou víc auta, než výpadky hry.

    CINDERELA69 pokud tě hra nebaví, tak ji nehraj.
    Moderátoři tady jsou velmi ochotní a pomáhají nám.
    Nevidím důvod ke kritice.
    Ba naopak kritizuji tebe .
     
    *SATKO* a *brutus* tohle ocenili.
  4. naco bych si kupoval uridium na hades jeste za takove penize? me jde spis o ukoly ktere jsem chtel dokoncit, proto jsem si koupil 50kove boostery a o moduly ve vip obchode.. a jestli psal ze az pristi tyden tak co bp udela? kompenzacni kod v podobe 100 EE, 50 wiz raket a 1 povolení? to je vysmech za ty prachy co jim do toho lidi cpou. a jeste to nefunguje... a jeste na kazdem rohu auto...
     
    jinn123 a pepan70 tohle ocenili.
  5. ZmizíkOriginál úplně bych ty problémy neřešil. Důležitější je odstranit auta ze hry, to je priorita č. 1.
    Nevidím problém si koupit balíčky znova. Podpoříš tuto skvělou hru :):):):).

    Klidně si koupím balíčky znova, ale už vybanujte ty auta. Je to hrůza :(:(:(.
     
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  6. *brutus*

    *brutus* User

    •ŞĦΘCK▪ je to týden co kolega posílal video s vlakem na behe a dneska se tam letím podívat a ten samý vlak je tam pořád.Pár trvalých banů pro výstrahu by neškodilo a už je opravdu na čase,ale BP z botů prachy nesmrdí
     
  7. *brutus* presne to jsem chtel taky zminit :) musi jednou za cas udelat nejakou tu ban wave ale tohle uz tu bohuzel bude navzdy :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - zial my nedostavame zpätnu väzbu z hora po odoslani feedbacku. Ale urcite je dobre, ked sa to posle smerom hore, aby videli, ze hracom vlaky a celkovo programy v hre vadia a zeby to mali banovat castejsie.

    ZmizíkOriginál - tak zvyknu kompenzovat veci z paymentu ako su balicky, boostre a tak, ale problem sa netyka celkovo hry a teda vsetkych map a ani vsetkych uctov, kedze mam pocit, ze mnoho uctov robilo veselo brany, aj ked to nam ostatnym neslo prihlasit na x-1, ci do bran. Cize budu musiet identifikovat problem najskor.
     
  9. Já jenom napíšu, co BP vzkazuje můj kocour:
    Milé BP, protože páníčkovi nešla hra, dal se do vyčesávání mého zimního kožíšku. Žádám o kompenzaci 100 gramů mého kožíšku, jsem skoro naháč a ty rána jsou fakt studené. Zapněte mu tu hru!

    P.S. Omlouvám se moderátorům, je to jen hloupé zvíře :D.
     
    Naposledy upraveno: 9/3/24
    *brutus* a Tess tohle ocenili.
  10. Stav trvá, snad tomu pomůže ráno restart. Smutné.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial ano, mozno akciu kvoli problemom predlzia, ale to zas pochybujem, lebo mala by zacat dalsia buduci tyzden.
     
    *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.
  12. *brutus*

    *brutus* User

    Krom npc které dělám skoro pravidelně jsem nestihl udělat žádné denní a je to tu znova,po třech letech kdy u toho sedím pravidelně od rána do noci bude asi na čase se podívat po něčem jiném
     
  13. CROW

    CROW User

    Aha? Taakže nejsem sam komu to nejede.
     
    maronon tohle ocenil(a).
  14. Mám se opakovat? #3848
     
  15. maronon

    maronon User

    zas veľká vďaka uviazol som v GG Alfa to pre úkol v misiách to snáď nie je pravda nejde ani po výmenách lode načítať do hry.........
     
  16. neneman321

    neneman321 User

    PVE rovněž nefunguje, neustále načítání spojení herní mapy, bude někdy vůbec tahle hra šlapat jak má ?:rolleyes: den co den nějaký problémy kdy hráč nemůže hrát a co BP ? místo oprav hodí do hry nějakou nepodstatnou věc za peníze a na hráče se zvysoka kašle. :mad:
     
    maronon tohle ocenil(a).
  17. Opět nefunguje hra! Nedá se nalogovat na mapu! Již asi 20 minut od 9:30 hod.. server GE6/7
    I ostatní píšou že jim hra nefunguje..
     
  18. *brutus*

    *brutus* User

    Karlosray všichni jsme vytočený,ale jde to napsat slušně!
     
    Tess tohle ocenil(a).
  19. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    Tak mě to začalo blbnout včera večer a dnes to nejde vůbec. Neustále se vytváří spojení. Tak aspoň, že vím, že v tom nejsem sám a nemusím se zlobit na svůj počítač a připojení.
     
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit