Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    Tess promiň ale podle jakých informací,protože je pro mě novinka že by v BP makali o víkendu.Vždycky tu totiž čtu je více se dozvíme až po víkendu
     
  2. Pokud někdo musí něco střílet, a má loď na 5-2, tam se přihlásí, stačí warp a střílí na 5-2, 5-3 piráty. Z 5-3 mě to už nepustí. Jde to na PvE, ostatní jsem nezkoušel.
    Bude helix, tak aby měli na kaviár.

    Po restartu to 2,5 hodiny šlo. Když po 2 hodinách dají restart, je po problému a mapy budou čisté od 24/7.
     
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* informace mám od kolegy z jiného týmu. Jedná se o globální problém s připojením do hry a to se řeší s nejvyšší prioritou.

    prdlon vulgární urážky zde netrpíme.
     
    Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  4. maronon

    maronon User

    09.02.2024 - 17:27 Bonusový balíček "Sleva" předplacen
    09.02.2024 - 17:27 Bonusový balíček „Zdvojnásobovač“ předplacen
    12.02.2024 - 18:46 chyba spojenia
    16.02.2024 - 18:00 Předplatné bonusového balíčku "Zdvojnásobovač" skončilo
    16.02.2024 - 18:00 Předplatné bonusového balíčku "Sleva" skončilo
    19.02.2024 - 10:52 spojenie ... a do dnešného dňa žiadna kompenzácia ušlého zisku za platené Balíčky.
    10.03.2024 - 09:11 Dnes znova chyba spojenia... Takže vážne sa nemáme poohliadnuť na nejaký nový žrút času a prachov???
    Nemám viac čo k tomuto dodať...
    Ak ma bude chcieť niekto náhodou odškodniť ID164744525
     
    Naposledy upraveno: 10/3/24
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. citace smazaná

    Ale nikdo tě přece nenutí hrát tuto hru a dávat do ní peníze je to přeci tvá svobodná volba jak budeš trávit svůj volný čas :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/24
    Kybres tohle ocenil(a).
  6. Tak proběhl restart serveru :D na mapu se člověk dostane ale hned je v lagu :D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. enemy39

    enemy39 User

    Dobry den prajem,chcel som sa spytat ,ze preco sa mi od vcera neda pripojit na sever ?
     
  8. mozkomor3

    mozkomor3 User

    Ani nenaloguju jako IT priorita 0.
     
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    enemy39
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  10. maronon

    maronon User

    *BOHEMIA*RAPSODY*

    Ale nikdo tě přece nenutí hrát tuto hru a dávat do ní peníze je to přeci tvá svobodná volba jak budeš trávit svůj volný čas :)


    Mýliš sa ak chce človek niečo mať v hre lepšie a aj sa zabaviť tak tieto balíky ako Prémium a zlavák poprípade zdvojnásobovač zdrojov je nutnosť tak tu netrep bludy...
    A do hry sa stále nedá pripojiť však sme doma celí deň len v Nedelu.... toto je úroveň
     
  11. enemy39

    enemy39 User

    Ahoj ,od vcera sa mi neda pripojit ku serveru je to daky vypadok ,alebo je problem na mojej strane ?
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    enemy39 už jsem na tebe reagovala před chvílí.;)
    Není to chyba na tvé straně, jedná se o globální problém a už se na tom pracuje.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  13. Tess opravdu tomu věříš? IT o víkendu nepracují, náš mladej je taky IT a rozhodně by nezapl komp o víkendu, stačí že celé téden do teho čučí...
     
    »●TITΛИUS™●« tohle ocenil(a).
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    .bandita___JR. aha takže ten restart co byl kolem 11 hodiny se spustil asi sám.:rolleyes:
    Ano pracují na tom. ;)
     
    Punisher a Delta-7925H tohle ocenili.
  15. Jelikož byl neplánovaný reset tak asi zkusili rychlý fix jelikož to ráno pomohlo. Ale zdá se, že je to vážnějšího charakteru takže být vámi už jsem pro dnešek smířen, že si dnes do bran neskočíme.

    Jinak mně docela pomáhá když si v garáži nahodim loď, co mám na mapě 3-8 (ta se naloguje skoro pokaždé na mapu).

    Mapa 3-1 a PVP mapy jsou u mně nefunkční.
     
    maronon tohle ocenil(a).
  16. Zmáčknout tlačítko RESTART zvládne i uklizečka, na to nepotřebuje žádné školy natož IT :)


    -----------------------------------
    jdu zkusit

    -------------------------------------
    Tak jedině na 5-2 mne to pustilo.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/24
    maronon tohle ocenil(a).
  17. U mě restart v 11 nepomohl, teď je další, tak snad ten :-|
     
  18. tak před restartem jsem se logl aspoň na phoenixa na 5-2 a hned 110 sec do restartu a teď už ani na tu 5-2
     
  19. neneman321

    neneman321 User

    ani u mě restart nepomohl, bohužel člověk si najde po dlouhé době chvíli čas, řekne si, že by si mohl zahrát a jen to vytáčení herní mapy mě zkazilo den natolik, že už nemám opět chutě vůbe hrát. Smutné když vidím jak se BP stará o své servery.
     
  20. Tak já se po 4h dostal konečně zpět do brány :D odjel jsem si jednu bránu a už to zase nejde :D