Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. »●TITΛИUS™●« Fredy ty to ještě hraješ, si vzpomínám na to jak si drtil se solace všechny :D:D:D:D. A vidíš rád bych se podíval na videa, nostalgie :D:D:D:D

    Jinak to nejede a nepojede o_Oo_Oo_O.
     
  2. -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  3. Beownr

    Beownr User

    ahoj, mam klienta 1.6.9, dnes som rano hel spustit hru a stale mi ukazuje že vytvara spojenie, no nepripoji ma do hry, len ukaže obnovit spojenie
     
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Beownr příspěvek máš přehozený do správné sekce. Jedná se o globální problém a pracuje se na tom.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  5. Já neodjela ani jednu:) skok do brány se povedl a po cca se to zaseklo a NPC mne sundalo a od té doby se nemůžu už ani přihlásit, hezká hra to je:)
     
  6. Regittas

    Regittas User

    Zdravím mám problém když chci vstoupit do hry tak se mi to dlouho načítá a pak mi to hodí že spojení bylo přerušeno když dám nové spojení tak se to zas dlouho načítá a zas to hodí to samé co stím ? hodně často se mi to taky stává v noci kolem 0:00
     
    Naposledy upraveno: 10/3/24
  7. Kybres

    Kybres User

    citace smazaná

    A od včera né ? začnete číst...
     
  8. Regittas

    Regittas User

    citace smazaná
    už pár dní zpět ale to jen v noci
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. CROW

    CROW User

    No neni to až tak pravda. Když si neco zaplatíš očekavaš že to budeš mit cele ne jenom čast.
    -----------------------------
    Proč to delaji v nedelu kdy hraje nejvic hracu:(:mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/24
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CROW - nepis viac prispevkou pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit.
    Multipost som ti spojil, precitaj si v mojom podpise ako prispievat na forko.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  12. maronon : netrepem bludy ale jen jsem ti odpověděl na tuto jednu pasáž tak se hned netřep :)
    ,,Takže vážne sa nemáme poohliadnuť na nejaký nový žrút času a prachov???,,
     
  13. *brutus*

    *brutus* User

    tak nám to hraní dlouho nevydrželo:(
     
  14. *brutus* tak pozitivní zprávou je, že běží zcela vesele Helix 400 % :D:D:D:D.
    Ale hra nefunguje furt :D:D:D.

    Normálně je to kolotočová hra. Vytoč si kolo štěstí a možná se do hry dostaneš :D:D:D.
    Jo Darkorbit cirkus Humberto :D:D:D:D.

    Aneb funguje payment, ale hra ne :D:D:D.

    No hlavně se zvednout ráno ranky nebo ostatním ne pilotům hra funguje o_Oo_Oo_O:D:D:D:D
     
  15. Ale zase jsem hoši upřímně rád, že v tom nejsem sám :p
    -------------------------
    BTW, už to zase funguje


    EDIT: jsem to asi zakřikl..
    .. a to jsem se tak těšil na double gg

    Kompenzaci beru ;) ID 164442539
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/24
    -baghira2- a maronon tohle ocenili.
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nemáme mezi hráči uspořádat nějakou sbírku na přesčasy vybraných pracovníků, kteří se hru snažili opravit v takový den, jakým je neděle?
    A kam můžeme posílat peníze na posílení serverů, nebo na budoucí update hry a její stabilizaci při opakovaném minieventu, kdy naloguje o 1500 více účtů, než mimo akci?:cool:
    děkuji za jakoukoliv novou informaci
    P.S. jen na okraj zde napíši, že zítra začíná 3-tí týden, kdy BP přemýšlí o kompenzaci za nefunkční SP.:(
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. 555stein

    555stein User

    Na Discorde v EN chate písali že žiadna kompenzácia nebude,neviem na kolko sa k tomu priklanat,ale asi tomu verím :D
     
  19. 555cookie

    555cookie User

    Dobry den,našiel som chybu v hre. Existuje modul za 150 000 kreditov ktory pridava XP pre goliatha az do levela 16,mam level 18 a stale modul mam nasadeny a funguje :D predpokladam ze asi nemam menit lod a modul vyndavat z lode lebo onho prijdem,ze?
     
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    555cookie není možné že máš i boostery na BZ? Bohužel to nemáme zde jak ověřit, budeš muset napsat na podporu hry. kde se na to podívají.

    GoldenLane protože je to OT(mimo téma). V této sekci se řeší problémy s hrou. Bany na chat se řeší v sekci Chat.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.