Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    Tess omlouvám se,ale kdy Delta řešil problém s odesláním meilu na podporu,to to víte až dnes,protože se mohlo zabránit zbytečnému napadení ze strany mistra Zohana
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* od včera kdy o tom psal, jsme se snažili zjišťovat o co jde.
    Až dnes jsme měli potvrzení i od jiných týmů, že řeší stejné problémy s podporou hry.
    Zohan to možná zle nemyslel a chtěl jen pomoct.:rolleyes: Někdy je složité rozlišit jestli to je ironie a nebo to myslí vážně.:D
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, A kdy bude nějaké vyjádření k nefunkčnosti serveru ge-1?
    P.S. Když budu příště používat ironii, bude na konci každé věty :rolleyes:. Když to budu myslet vážně, tak bude na konci každé věty :), aby to i méně zdatní jedinci nepochopili:cool:.
    Ještě tu je i třetí možnost, ale to by asi netolerovali modi.:rolleyes:
     
  4. zdravím , chcem len informovať že som mal v P.E.T. zbrane magmadrill asi 4ks a ked som ich prehodil do inventara tak ich hodilo do inventara ako laser aap-1 pre PET :D potom som mal v jednej konfiguracii o 4 lasery aap-1 viac .Ked som v montaži spravil dalšie lasery aby som mal aj v 1konfiguracii lasery app-1 na do plna tak mi v 2hej tie naviac zmizli čiže už je to ok
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ...byly vyřešeny a podpora opět komunikuje.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dropování serveru ge-1 se bude někdy i řešit, nebo nejsou žádné informace?:)
    I když se dostanu na mapu, dostávám ihned nové spojení, nebo nic nefunguje.:rolleyes:
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN vím že se na to ptáš pořád, ale naše odpověď bude vždy stejná. :)
    Všeobecné problémy s GE1 serverem jsou opakovaně nahlašovány. Nemyslím momentální problémy s hrou, kdy padají i ostatní servery.
    BP o tom ví, my proto už víc udělat nemůžeme.

    *brutus* příspěvek jsem ti smazala a ber to jako varování. Chápu že jsi naštvaný, ale vše má své hranice.:)
     
    -baghira2-, Punisher a *brutus* tohle ocenili.
  8. *brutus*

    *brutus* User

    Tess rozumím a omluvám se
     
    -baghira2-, Tess a Delta-7925H tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    A na co mi je jako hráči informace, že provozovatel o tom jako že ví, ale nás hráče asi zajímá, co s tím hodlají dělat?
    Hráči utrácí reálné peníze za to, že nejsem schopen udělat ani login, utíkají mi denní úkoly, sezonní permice a o probíhajícím eventu asi nemá vůbec smysl psát.

    P.S. Chápu, že toho mají opravdu hodně, když o úpravě a kompenzaci za rozbitou SP už ode dneška přemýšlejí čtvrtý týden?
    Vážně?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN tak když ti je informace k ničemu, tak se na to neptej. :rolleyes:
    Teď opravdu vážně. Je spousta chyb, které jsou nahlášené i cca 4 roky zpět a zatím se nevyřešily.:(
    Nevím, netuším a radši ani vědět nechci, jak to je. Jako moderátor se snažím hráčům pomoct a poradit, popřípadě zjistit informace, které nemáme. Jako hráč, hra mne přestává bavit a je mi s toho blivno.:(

    PS: Mám zvláštní pocit, že to vyšumělo a nebo zapomnělo.:( Pokusíme se zjistit nějaké informace k tomu. Nejsi sám, je dost hráčů a i někteří kolegové z týmu na to čekají. ;)
     
    -baghira2-, Y*o*D*i*A*k* a Punisher tohle ocenili.
  11. Dneska mi spadlo spojení v Epsilonce a pak mi to dělalo po každym proskoku tohle.


    Problém jsem odstranil vymazáním mezipaměti a sem to dávám protože... když už jsem to natočil.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  12. Dnešní opravu tohohle (neironicky) cením!
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  13. GE1,ked dokončím deltu vypíše mi že galakticka brana delta dokončena,nasledne sa sekne hra a spusti sa automaticky relog. Po ktorom sa proces opakuje,neviem či mam kopnut do počitača alebo je to pokazene.
     
    -baghira2- a ***Janci*** tohle ocenili.
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  15. GE2 Mapa x-1 nenalogovatelná...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. GE1, proskok portem a vytváří spojení... Dlouho to nebylo uplně rozbitý.
     
  17. GE2 nejde portovat ani vrcni mapy a ani spodni mapy zasek a konec
     
  18. GE2 stale nenalogovatelna,rovnako ako večer ani teraz sa neviem prihlasit do hry. Platím si premium,zlavák a mam z toho leda tak ... :rolleyes:
     
    -baghira2-, maronon a .bandita___JR. tohle ocenili.
  19. Ani mě nejde od včera GE2, taky jim člověk posílá peníze za premium atd a má z toho akorát tak ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ...opět a znovu super hra, to je nějaká součást hry sledování okna NAČÍTÁNÍ? Hlavně že cálujeme, ještě nedořešili chybu předchozí a kompenzování ani nemluvím...
     
    Spayro22, -baghira2- a lukasCZ75 tohle ocenili.