Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Nový kupon ohledně SP4 nefunguje správně. Děkujeme za nahlášení problému na dokonalé BP.
    Doufám, že bude kompenzace za kompenzaci.:)
     
  2. Fantomas64

    Fantomas64 User

    Tak je pátek večer a Skylab stále mimo provoz. Už je to více jak týden a ještě to nikdo neopravil. Skoro to vypadá jako by tato hra jela jen ze setrvačnosti a tým, který řešil tyto bugy už dávno neexistuje. Pouze někdo udržuje servery v chodu. A jednou za čas se provedou automatické restarty. Začíná to být nehratelné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. @ZOHAN ty si aspon obdržal tu giga dávku cti. Mne na dvoch účtoch z troch ani nepridalo 500 bodov do permanentky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    555stein555, A jaký jsi měl level v permici před zadáním kódu a pokud jsi byl ve hře, je třeba jako vždy udělat celkový relog stránky, nebo proskočit portem.
    Samozřejmě, že v ofiku chybí dodatek ke kuponu, který byl po stížnostech hráčů dopsán k ofiku a aby mrs.saimon vysvětlila jakoby tu nezáměrně udělanou chybu v kuponu, protože BP se chová jako ''chytrá horákyně'', neboť je to takový kupon, nekupon, něco dává, ale v podstatě vlastně nic(5000 cti ale prý plus:rolleyes:).
    už to na discordu zmizelo, ale stále je tam to vyjádření ke kuponu :
    Přitom max. level je podle BP 50.....
    No zkráceně, je to zase k popukání a velká blamáž.
    ještě jednou děkujeme.
    Proč to tak asi dlouho trvalo, že?
    Počkáme, až hráči dosáhnou max. levelu, dáme jim kupon, který jim nic do permice nepřidá a valná většina líných hráčů, kteří na to kašlali, tak dostanou ty body a ti budou spokojení.
    monkey businnes:)
     
    Naposledy upraveno: 19/4/24
    *brutus* a _mnemonic_ tohle ocenili.
  5. Už_horod

    Už_horod User

    Zdravim,chci se jenom zeptat proč nejde posilát seprom ze Skylabu???
     
    Fantomas64 tohle ocenil(a).
  6. To mi nějak nevychází.
     
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Co konkrétně ti nevychází?
     
  9. Zdravíčko, rychlý update: skylab u mě stále nefunkční (už 2. týden). Jsou tu někteří hráči, kteří s tím mají taky stále problém, popřípadě někteří, kteří tento problém měli a podařilo se jim ho vyřešit? Na anglickém fóru jsem četl nějakou diskusi o testování konkrétních problémových účtů, tak jestli se náhodou nechystá něco podobného i zde. Díky ;)
     
  10. kokis-007

    kokis-007 User

    Ahojte. A skylab je stále nefunkčný už 3. týždeň u mňa. Ach jaj- povzdych :D.
     
  11. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    123zelenina zkoušel jsi se přihlásit a poslat to přes prohlížeč? Tam to někomu jde.
    Nevím o jakém testování jsi četl, my o tom nemáme informaci, že by něco takového mělo probíhat i zde.:eek:
    EDIT: Tak jsem našla na en fóru to o čem mluvíš. Dělají to na vlastní pěst, snaží se sbírat data.
     
    123zelenina a Punisher tohle ocenili.
  12. kokis-007

    kokis-007 User

    Aj cez prehliadače sa u mňa nedá poslať surovina. Dík za tip.
     
  13. UMBALUMP

    UMBALUMP User

    U mě to také nejde, prohlížeče, klient, různé lodě, stále nic. Kde mám ten sepron brát? Už to je 14 dní.

    -------------------------------------------------

    Tak nakonec se mi to povedlo. Ještě jsem si vzpomněl na existenci Edge. A tam ze skylabu poslat šlo. A pak, že je ten prohlížeč úplně k prdu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/4/24
    _mnemonic_ tohle ocenil(a).
  14. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    UMBALUMP příště prosím používej funkci upravit příspěvek. Příspěvky máš dané do jednoho.

    Super, tak alespoň něco ti jde, než se problém podaří vyřešit. Jak jsem psala, každému funguje jiný prohlížeč a taky ne všem.
    Mohla bych tě poprosit o popis tvého PC? Operační systém a jeho verzi? Mimo to máš v pc vše aktualizované?
    Takové poznatky by se nám hodily, mohli by jsme je přeposlat vývojářům.:)
     
    *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  15. Fantomas64

    Fantomas64 User

    Tak mi skylab stále nefunguje. vyzkoušej sem to i v prohlížeči. O tom že bych zde rozepsal své konfigurace jsem už taky přemýšlel.
    Ale nemyslím že zrovna hardware by mohl pomoci. O hardware i OS maji v BP svoje data a dobře ví kdo na čem hraje. Kdyby ten klient byl pro linux už bych dávno přešel na linux. Možná že by to tam šlo rozběhnout nějakou emulací, ale to jsem ještě nevyzkoušel.
     
  16. Tess, díky moc za tip, přes prohlížeč to fungovalo! :D
    Sice to nejde přes Chrome ani Edge, ale přes LibreWolf to šlo bez problému. Stejně to ale nemění nic na tom, že BP by si měl dát toho klienta do pořádku a poškozené nějak kompenzovat. Nejde přeci chtít po hráčích, aby museli dělat věci oklikou, aby hra aspoň jakž takž fungovala (viz. celá záležitost s lepším chodem hry na Maxthonu).

    Fantomas64, možná by to fungovalo na některém z dister, která jsou velmi podobná Windowsům. Nezkoušel jsi třeba Mint, PoP nebo Ubuntu? Měly by ti umožnit stáhnout si emulátor Wine, který dokáže spustit většinu programů určených pro Windows na Linuxu. Osobně jsem to ještě nezkoušel, neměl jsem čas na kompletní reinstalaci PC, ale v brzké době se na to chystám. Druhou možností by byl duální boot, nebo rozjet Windows jako VM v Linuxu, ale to už je docela velká práce jen kvůli jedné hře. Linux mě velmi láká, obzvlášť s nástupem W11. Otázkou zůstává, jak se na nich bude klient DO chovat a jestli poběží hůř či lépe (bojím se, že spíš hůř...)
     
    Naposledy upraveno: 26/4/24
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    123zelenina super :)
    BP to po tobě nechce. My se jen snažíme poradit hráčům dočasné řešení. Mimo to, všem to nefunguje přes prohlížeč. A když už to jde tak každý píše o jiném prohlížeči.
    Mohl by jsi se podělit o popis tvého pc a operační systém? Je složité sesbírat data od hráčů.
    Mě skylab funguje a i kolegům z týmu. Není možnost to otestovat.:mad:
    Už se s tím trápím další týden. Pořád nemůžu najít pojítko mezi hráči co jim to nefunguje.:(
     
    123zelenina a Punisher tohle ocenili.
  18. 555cookie

    555cookie User

    ge1 aktualne nenalogovatelna.
     
  19. Tess, tady to je:

    OS: Win10 Home 64bit 10.0 build 19045.4291, verze 22H2
    LENOVO ideapad 110
    systém: 80T7
    procesor: Intel(R) Celeron(R) CPU N3060 @ 1.60GHz 1.60 GHz
    RAM: 4096 MB
    Grafika: Intel (R)HD Graphics, paměť 2118 MB, vRAM 114 MB

    Nevím, co vše by bylo potřeba vyjmenovat, ale tohle nebude mít podle mě nic moc společného se stranou uživatele. Spíš to vypadá na chybu v klientovi na konkrétních účtech. Proto ta chyba, že se klient nemůže spojit se serverem, ale některý prohlížeč to zvládne. V mém případě to byl prohlížeč nevyužívající Chromium (Librewolf, někomu může fungovat Firefox atd.), třeba to bude mít vliv...

    Ještě jedna věc:
    Verze klienta DO: 1.6.9 (třeba to starší verze nedělají)
    Ochrana osobních údajů: Odmítnout vše
     
    Naposledy upraveno: 26/4/24
    *brutus* a Tess tohle ocenili.
  20. *brutus*

    *brutus* User

    tak už jsme zase rozbitý,kdy bude kuponek?:D
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).