Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN

ZOHAN User

To by mne zajímalo, co s tou hrou dělají v noci, když nejde od cca. 3:00 nalogovat na mapu na ge-2? Ani na 5-2, ani 5-3 a podobně.

2. *brutus*

*brutus* User

ZOHAN v noci lítá tolik aut že to je prostě rozbitý,včera psal kamarád že na 2-6 taky nemohl střílet,to je to samé,mapy jsou rozbité kvůli automatům

3. Tak barva letounů horus cyborg byla chvíli taková šedivá a pak zas bílá. Čistil jsem mezipaměť a restartoval. Takže rozporuji oznámení:
    Ahoj piloti!

Po poslednej synchronizácii bolo opravené nasledovné:
    • BUG: Chýbajúce textúry pre designy Cyborg stíhačiek - FIXED
    Váš Darkorbit Tím

Napíšu ještě po ranním restartu.

*SATKO* a Delta-7925H tohle ocenili.
  4. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - dalsia synchronizacia je nastavena na piatok kvoli novej akcii, ci to vtedy fixnu alebo este medzitym, to zatial nevieme.

5. Tak hlásím, že horus cyborg je už zase barevný, jak má být.

*brutus* a *SATKO* tohle ocenili.
  6. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► - pisal som ti, ze bude synchronizacia kvoli akcii, ze asi to jedno s druhym uz opravia a nastastie sa stalo :)

7. Ty velký čísla zásahů jsou chyba, nebo to už zůstane?

*brutus* tohle ocenil(a).
  8. Tess

Tess S-Moderator Team Darkorbit

9. Ty restarty teď jsou fakt vtipný. Už to přestane?

10. maronon

maronon User

nejde nalogovať do hry veľká vďaka.......................................

-------------------------

a ešte predtým mi to v tom vynikajúcom evente seklo a zabilo takže super............ :D
    pass kúpený a zas nefunkčne nalogovanie....................

Naposledy upraveno moderátorem: 22/6/24
    osakip tohle ocenil(a).
  11. Fantomas64

Fantomas64 User

tak vidím že problém s odesíláním surovin ze skylabu pořád trvá. Po delší době sem se sem zase přihlásil a zkusil to znovu a i po několika měsících to stále nefunguje a hlásí to pořád ten samí problém. vím že před časem jsem to zkusil i na čersvě nainstalovaném systému a bylo to stejné. Tak už mi tato funkce asi nikdy fungovat nebude. :(

12. Tess

Fantomas64 máš povolené všechny cookies v klientovi?
    Hlavní stránka klikneš na profil pilota a vpravo dole se ti objeví v modrém rámečku ozubené kolečko ochrana osobních údajů. To rozklikneš, dáš přijímám vše a pak uložit a odejít.

*brutus* a Punisher tohle ocenili.
  13. Fantomas64

Fantomas64 User

citace smazaná
    Jo tak proto to nešlo. To by mě teda vážně zajímalo proč je zrovna toto vázané na povolené cookies. Permanentně je zakazuju všude s občasnou výjimkou prohlížení v režimu anonymního prohlížeče kde je povolím aby vše fungovalo zprávně a já to nemusel povolovat přímo tam kde to povolovat nechci. Stejným způsobem jsem to udělal i v tomto případě. Tak už zase vím jak na to. Díky za radu v čem byl problém.

Naposledy upraveno moderátorem: 22/6/24
  14. Tess

castkyn13 nikdo ti nevyhrožoval, byl jsi pouze upozorněn, že pokud budeš opakovaně porušovat pravidla, můžeš mít trest i na herní účet.
    Mimo to, toto vlákno je určeno k diskuzi ohlašování problémů ve hře.

Jako moderátor fóra tě vyzívám k prostudování pravidel, Jak správně přispívat na forum a Fórum - návody a rady. K tomu ti dodám i odkaz na V.O.P.

Tvůj příspěvek bude smazaný, protože zde nepatří. A pokud nebudeš respektovat pravidla fóra hry, můžeš být odměněn body na fóru hry a následně i banem.

15. Ivikus_cz

Ivikus_cz User

Zdravím,

již delší dobu mám problém s odesíláním surovin ve Skylabu. Hodí to bílou stránku s textem:
    "Not Found
    The requested URL was not found on this server.
    "

Vymazal jsem mezipaměť. Bezúspěšně. Nikdy jsem neměnil servery, hraji na serveru Česko.
    Problém jsem poslední měsíce řešil tak, že jsem se nalogoval přes webové stránky, kde Skylab ještě fungoval. Ode dneška to už hází stejnou zprávu.

Při poslední synchronizaci serveru mne rovněž do očí udeřilo, že ve hře v Montáži není přítomný žádný hardware (mimo časově omezené mince DarkSilver). O filtru pochopitelně vím, zkoušel jsem a nic. Restart klienta rovněž.

Jaké kroky mám podniknout, aby došlo k nápravě?
    Díky.

16. Tess

Ivikus_cz zde kousek výše jsem psala
    Chyba s recepty je nahlášená.

17. Ivikus_cz

Ivikus_cz User

Jé, to jsem přehlédl, omlouvám se.

Nicméně problém s Montáží stále trvá.
    Něco k tomu?

18. Tess

Ivikus_cz je to nahlášené jak jsem již psala.
    Doupravila jsem svojí odpověď, tak jsi to přehlédl. Omlouvám se :)

19. Hezký večer všem.

Trochu se v tomto příspěvku vrátím k trvajícímu problému s odesláním surovin ze skylabu do lodi. Tato funkce, mimochodem velmi podstatná, nefunguje, pokud nepřijmete vše v ochraně osobních údajů (v okně profil pilota). S tímto problémem jsem se nedávno obrátil i na podporu, kde mi však byly sděleny navzájem si odporující informace.

Údajně nemusím z těch cookies a zájmů nic přijímat, aby mi vše fungovalo jak má, ale v další větě se zmínili o tom, že o problému se ví a pracuje se na tom. Dává to skutečně smysl, že?

Ale došlo mi, že nemusí být problém v tom, že nepřijmu vše, ale že to může být jen jedna věc, takže po asi 20 minutách zkoušení a posílání surovin jsem přišel na tohle:

1. V sekci profil pilota si rozklikněte ochranu osobních údajů
    2. V každém okně klikněte na odmítnout vše, a to všetně partnerů a také vzneste námitku proti oprávněnému zájmu. Nikdo nemá právo na vaše sourkomí bez vašeho výslovného souhlasu a je s podivem, že výchozí možnost je "zapnuto" a ne "vypnuto"
    3. Klikněte a uložit a odejít
    4. Znovu otevřete okno ochrana osobních údajů (chceme se dostat zase na začátek) a scrolujte úplně dolů do sekce Souhlas Google
    5. Rozbalte tuto sekci a povolte jednu jedinou věc:
    Chci společnosti Google povolit ukládání dat v souvislosti s analýzou, jako soubory cookie na webu nebo identifikátory zařízení v aplikacích.
    6. Uložit a odejít. Posílání surovin do lodi by mělo stále fungovat

Tento postup fungoval mě, takže doufám, že to bude fungovat i u ostatních (a tím pádem je to chyba ve verzi klienta, která se projeví stejně u všech). Pokud to někomu nebude fungovat, tak si asi budeme muset počkat, co s tím naši skvělí vývojáři udělají. V dnešní době je pojem sourkomí prázdné slovo, tak si ho chci co nejvíc ubránit. A Google toho o mně nemusí vědět ještě víc, než už ví. Snad vám to pomůže ;)

EDIT: Ale k čemu to je, když se teď zase nedá dostat na mapy. A když už tam jste, tak zase minutový lag...

Naposledy upraveno: 23/6/24
  20. [​IMG]

Po tomhle se mi teda vůbec nestejskalo. Spadlo mi spojení ve hře a následně celá hra.