Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nikdydost

    nikdydost User

    :)) dvojnasobne odmeny =automaticky sleva v branach? :)
     
  2. nikdydost: Oni tady před tim tvym kňučenim psali nějací lidé, že to nefunguje a já vím, že už se to jednou stalo, proto se ptám. Ono to tak automatický není... hrajeme DO :-D

    A chvílema mi nefunguje obchod jakože vůbec.

    Edit: Vyzkoušel jsem na miniúčtu a sleva na klik tam opravdu není. Pro mě to znamená, že tu vavřínovou akci uplně vynechám. A cejtim, že zrovna tady bych měl štěstí a zobnul něco hodnotnýho :-D
     
    Naposledy upraveno: 28/7/24
    *brutus* tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Asi to bude tym, ze to, co si napisal je to OT? Keby kazdy hrac hento napisal co ty, tak by to tu veru vyzeralo. Ak niekto napise nieco konstruktivne, tak to este beriem, ale napises do tejto temy, ze "je videt ,ze hrac ,nema pro tuto organizaci cenu ani kupky hnoje" a sa cudujes, ze ti to je zmazane? Pouvazuj preco asi.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    123zelenina problém je nahlášený a nic s tím momentálně neuděláme. Je možný to fixnout, než se to opraví, ale je to složitější. Můžu ti s tím pomoct. :)

    Stein) to že není sleva na klikání bran, nemusí být chyba. Nikde není psané a pevně dané, že vždy musí být sleva na klikání bran o víkendu.;)
    Pochybuji, že když není sleva na klikání tak bude kompenzace.

    Pro ostatní hráče v tomto tématu, vymažu vám veškeré (OT-příspěvek mimo téma). Toto vlákno je určené k diskuzi o technických problémech a to znamená k tématu.
    Kdo nezná Pravidla fóra hry, neví Jak přispívat na fórum hry a neví Čemu se vyvarovat na fóru hry, tak ho poprosím o důkladné pročtení těchto témat. Fórum hry slouží jako oficiální informační kanál pro hráče CZ/SK o hře DarkOrbit.

    Omlouvám se za problémy, ale bohužel jsme bez informací. Zítra(pondělí) snad dostaneme nějaké informace, co se týká problému s hrou o víkendu(problém s načítáním hry, lagy ve hře a nefunkční payment).

    Berte prosím na vědomí, že jsme pouze lidi(ne stroje) a nemůžeme vše řešit hned.

    Děkuji za pochopení a vaši trpělivost.:)
     
  5. *MILIMETR*

    *MILIMETR* User

    citace smazaná


    Sorry ale jde o to že sleva v sobotu byla,proto ty negativní reakce hráčů.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/7/24
  6. Tess , díky, to bych velmi ocenil. Mám plný skylab a nebudu čekat jako na smilování, než to končeně po tak dlouhé době začnou řešit...


    EDIT: Dobrá zpráva, když se přihlásím přes internet do hry "starým způsobem" a odešlu si suroviny přes skylab tam, tak to funguje. Ale nechce se mi to dlouho takto obcházet, snad to brzy spraví...
     
    Naposledy upraveno: 29/7/24
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *MILIMETR* už jsem to psala výše. Není pevně dané, že musí být sleva na klikání. Bohužel hráči si na to zvykli.


    123zelenina je to takový fix, díky kterému si spustíš potvrzování cookies.

    C:\Users\názevtvéhopc\AppData\Local

    V té složce Local složka Bigpoint GmbH. Tu celou smažeš(neboj PC si nerozbiješ), jen složku Bigpoint GmbH.
    Jak složku Bigpoint GmbH vymažeš, tak potom spusť klienta a mělo by tě to mělo vyzvat k 2x potvrzení cookies.;)
    Potom už by ti měl skylab fungovat.
     
    123zelenina, *MILIMETR* a Punisher tohle ocenili.
  8. *brutus*

    *brutus* User

    je úterý a hra stále rozbitá,to takhle zůstane až do 11.8?Já jenom jestli se nemám radši sebrat a užívat života než sedět u rozbitý hry
     
    nikdydost tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *brutus* na to ti nedokážu odpovědět. Čekáme na informace stejně jako vy.:(
     
    *brutus* a Punisher tohle ocenili.
  10. Tess, díky moc, po smazání celého obsahu složky skylab opět funguje :D. Ale když jsem si tu složku procházel, tak je hezky vidět, jak chaoticky ten klient ukládá cache a informace o cookies. Ani se nedivím, že to občas začne takhle stávkovat.

    Mimochodem, po tom smazání složky opět funguje i můj starý postup popsaný zde: #4879 (akorát se na stránku s cookies dostanete přes odkaz v klientovi vlevo dole: Nastavení souborů cookie)

    PS: Cookies pokud možno vždy a všude pořádně pročtěte a odmítejte - chraňte si své soukromí
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  11. Byl v 10 restart, nebo to rozbila SP? Nemůžu do hry a permice není v obchodě.

    Edit: Permice v obchodě je, do hry nemůžu dál.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/24
  12. Stein)

    Stein) User

    Nebol dnes nahodou dvojnasobok do kronosky? Prisaham ze som to videl aj v hlavnom menu a v hre to nie je...minuly vikend v nedelu nebola zlava,teraz su neni kronosky, Novy marketing bp alebo totalne to maju rozbite?
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Stein) - tak mne to dalo dnes 2 diely do Kronosky aj v kalendari je pisane, ze je dnes Kronos den.
    upload_2024-8-3_15-58-42.png
     
    Delta-7925H, Locker a Tess tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Pojede ještě někdy tato hra i normálně, když se zase a opět spustí 2 akce zároveň a luminium z map nemizí?
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  15. *brutus*

    *brutus* User

    hra už nejede od spuštění super akce vyvolání atheny,ty mega urka co slibovali jim splašili chod hry:D:D:D
    -------------------
    Druhý den eventu a hra je totálně nefukční,bude se tím někdo zabývat nebo to mám vypnout,díky za odpověď.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/8/24
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zial server GE1 je najzabugovanejsi server, ostatne mozu ist, ale ten moze casto haprovat. Mozeme smerom hore posunut informacie o tom, ze to tam zas blbne, ale to sa deje zial pri mnohych akciach na tomto servery, mozno prichodom unity sa ta situacia aj na tom servery zlepsi uvidime. Mne to pocas tejto akcie trosku viac hapruje na PVE servery, na ostatnych som okrem miernych lagov nezaznamenal vacsie problemy.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, mozu ist, moze haprovat, mozeme posunut, mozno sa zlepsi....
    Děkujeme za skvěle podané a konkrétní odpovědi. Jistě to hráče potěší, že možno se o tom i někdo dozví, že hráčům se seká hra a nikdo neví proč?
    Hra funguje tak skvěle, že někdo nemůže nalogovat do hry a dostává sérii nekončících nových spojení a aniž by cokoliv změnil v pc tak naloguje na jiný účet a hra jede tam normálně? Až tohle někdo někdy zjistí, proč to takhle je, tak mi to tu napište, děkuji.
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ked blbe GE1, ostatne servery mozu ist, ale GE1 moze haprovat...tam sa to inak vysvetlit jednoduchsie pre teba uz ozaj neda.
    Co sa tyka feedbacku, posiela sa az po akcii, ak dovtedy sa dana vec bude riesit, nebudem to tym padom pisat do feedbacku, preto som pouzil slovo (mozem) to posunut smerom hore, snad to je teraz uz aj tebe jasne.
    Nemame to podlozene informaciami, ci unity odstrania tieto problemy tym padom pouzivam slovicko MOZNO sa to zlepsi, lebo to je len odhad. Pokial tomu nechapes, popros niekoho dospeleho v tvojom okoli, aby ti to vysvetlil. Ak mas problemy s tym, ake odpovede mas od nas na fore a ohradzas sa ironiou na ich konkretnost, mozes napisat staznost na podporu.

    Az dostaneme z hora odpoved na tvoju otazku, dozvies sa to...nebudem pisat, cim to moze byt, pretoze tam bude slovo mozno...
     
    Delta-7925H a Tess tohle ocenili.
  19. Vím, že byl před chvílí restart, ale tohle že by se dělo, si nepamatuju. Na dvou serverech naloguju loď na mapu. Nejsou porty, NPC nic a po chvíli spadne spojení.

    Není to jen u mě, že ne?
     
    majka11116 a maronon tohle ocenili.
  20. maronon

    maronon User

    Delta podobne to mám už som fakt znechutený!!!
    Načo je komu milový trh len to vždy ...

    upraveno moderátorem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/24
    *brutus* a Delta-7925H tohle ocenili.