Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kubino

    Kubino Guest

    peso70

    nepíš tu multiposty prosím ťa ale používaj tlačítko upraviť.

    OT zmazané, prečítaj si prosím v prvom poste na čo je toto téma určené. Na tvoj problém existuje téma Diskuze k tématu: Achievement Systém
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/1/15
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    OT smazane, prectete si v prvnim prispevku k cemu je diskuze urcena.
    ROCKVRU-NIČITEL klikni na odkaz ktery ti dal kolega a tam pis. A oba si prectete Jak správně přispívat na forum
     
  3. Ahoj,
    Mám problém s přihlášením. Když se chci přihlásit tak normálně zadám jmeno heslo a dám přihlásit(Hraju na CZ3) jenže když na to kliknu tak mě to okamžitě přesměruje a v liště mi to píše http://cz1.darkorbit.bigpoint.com a tak dále a nejde se vůbec přihlásit zkusil jsem vše co mě napadlo ale jestě nikdy se mi tohle nestalo prosím o pomoc :D nerad bych o ten účet přišel jestě to teda píše login error calm down.
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak to vypadá skôr ako ban na účet.
     
  5. Aha.. V tuhle chvíli mám teda dělat co ? Neznám důvod banu.. Nikdy sem nebotoval, v chatu sprostý nebyl taže kdyby mi někdo pomohl co mám teď dělat byl bych vděčný.. kdyžtak kam a na koho se mám obrátit.. :/
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    crιтιcαl°dαмαɢe ban na účet řeší podpora hry, s tím se obrať na ně. Nezapomeň uvést ID nebo BIG číslo účtu o který se jedná.
    Kontaktní formulář na support
     
  7. Ahojte, síce už pomaly prestávam hrať túto hru (tie 3 mesiace čo mi to robilo so stránkou zanechalo svoje následky) a neviem či BP niečo riešilo, ale počas 3 mesiacov som sa snažil prísť na klb problému a pred týždnom som sa rozhodol skúsiť poslednú fintu a to reset TCP/IP, proxy a DNS a od vtedy problem so stránkou nepociťujem a ide ako má, vravím neviem či to BP riešilo alebo moja finta to vyriešila ale kto problém stále má tak to môže skúsit,

    Návod:
    Štart > Príslušesntvo (alebo dajte hľadať) > cmd (príkazový riadok)
    doň napíšte tieto údaje (nezabunite medzeri)

    NETSH INT IP RESET
    NETSH WINHTTP RESET PROXY
    IPCONFIG/FLUSHDNS

    a Reštartuje počítač. Po každom zadaní riadku by vám malo úspešne napísať že ste resetli IP, Potom proxy a tak DNS.

    Ak to pomohlo som rád, ak nie tak musíte počkať na Bigpoint.

    * Návod prevzatý od technickej podpory Microsoftu, Kto by bol skeptický pošlem link ak to dovolia moderátori
     
  8. Korben

    Korben User

    TheWeirdOne Vložiť sem môžeš neaktívny link, ten kto si ho skopíruje to robí už na vlastné nebezpečie, alebo môžeš popísať cestu k nájdeniu adresy.
    BP s tým nič nerobí asi preto , že to ide mimo nich a práve preto tu máme tému pre hlásenie problémov v hre. No ako je vidieť, tak hráči sú lenivý a tá malá vzorka čo tam je, toho moc nenapovie. Tak možno pomôže čo si sem vložil a možno nie.
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  9. No už si presne nepamätám cestu k tejto téme na supporte Microsoftu, ale bolo to niečo v zmysle "some pages load other do not"

    ODKAZ:
    social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/1ef7f5d1-3515-4a5a-b6a1-ec75cab5336c/have-to-refresh-several-times-to-load-pages
    PS: Ja som svoj príspevok nepísal ako nejakú náržku na BP, mne je to po pravde už aj ukradnuté, nejakým spôsobom mi to zatiaľ nerobí čo som rád, a ak som niekomu pomohol návodom tam budem len rád. Len som chcel dať do pozornosti, že si nie som istý či mi to prestalo robiť so stránkou samo od seba (že už to viac nikomu nerobí) alebo práve mojim návodom.

    Pekný deň.

    EDIT: * Práve som sa pýtal Deborky, ktorý s tým mal taktiež problém a problém nezanamenáva už asi týždeň, ak viacerý hrači taktiež tak pravdepodobne problém sa nejako vzriešil sám,
     
    Naposledy upraveno: 7/1/15
  10. level

    level User

    proc byl smazan muj prizpevek kdyz mel technicky nejvetsi relevanci k soucasnemu problemu ?
     
  11. Korben

    Korben User

  12. level

    level User

    nevim co je na tom nepovolenyho to jsou prece informace ze zdrojaku a jsou tam vydet chyby.
    jste si jist ze stacite na svuj post admina kdyz toto nerozeznate ?
     
  13. Korben

    Korben User

    level Tak informácie zo zdrojového kódu kde sú vidieť chyby ? Tak mi určite vysvetlíš čo tie chyby znamenajú, lebo ak si taký expert, že čítaš zdrojoví kód a aj mu rozumieš, tak si sem nemal vložiť len to čo si skopíroval, ale mal si k tomu podať aj vysvetlenie.
    Inak skúsil si tú chybu pozrieť aj v inom prehliadači ako chrome ?

    A áno som si istý že stačím na svoj post, administrátora tohoto fóra. Ani jeden jediný moderátor a administrátor, nieje povinný rozoznávať text zdrojového kódu. My tu nie sme na riešenie a opravu technických problémov.
    My môžeme informácie maximálne tak zozbierať a odoslať technikom z BP.

    Čítal si vôbec odkaz ktorý som ti dal ? Tak si to dobre prečítaj a hlavne čo sa týka obsahu a vkladanie odkazov.

    Tak že som zvedaví na podrobné vysvetlenie , čo presne daná informácia znamená a kde presne je chyba.
     
  14. Dnes na GA5 celý den nepadají z pirátů (na 5-1) zelené bedny, suroviny padají normálně. Ale když má (asi) padnout pirátský box, nepadne z NPC nic. Stalo se mi to cca 10x. Jen podotýkám, že na GA5 už vložili novou Low, tak jestli to s tím nesouvisí. Máte možnost zjistit nějaké informace?
     
  15. ][Merry][

    ][Merry][ User

    Zdravím, předem se omlouvám jestli už to tady někde na fórku je , ale mám takový problém.. Často mi naskakuje chyba při pokusu o spuštění DO na servru "Česko 3" a to jen pouze na tomhle serveru , když zkusím spustit třeba Global Evropu tak ta najede bez problému. viz. - [​IMG] Odkaz zmazaný omlouvám se za odkaz, ale nevím jak tu dát obrázek (odebral jsem tam to http://).. kde mám screen jakou chybu to vypisuje...nějak ten obrázek nefunguje :D . Nevíte někdo proč ? A jak to nějak spravit ? Díky za odp.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/1/15
  16. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Nahraj obrázek správně, protože tohle ti modi za chvíli smažou. Ale jinak dodej testy sem Ohlašování technických problémů ve hře.
    A možná, když budeš k síti připojený kabelem a né po wifi, tak ti to nebude dělat. Na noťasu mi to dělá to stejné, po připojení na kabel je to vpohodě.
     
  17. Korben

    Korben User

  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Na noťasu mám win 8.1 a taky mi tohle občas háže, nejen na chromu, ale i na mozzile, opeře i IE. Zatím co na stolním PC mám win 7 a tam mi DO jde uplně v pohodě. Nevím, jestli je to fakt kabelem nebo os... Já tomu moc nehovím, jenom se můžu domnívat.
    On nám to určitě nějaký rádoby IT učitel z gymplu či IT technik z obchodu určitě vysvětlí :D
     
  20. Dělal jsem gg bránu gamma a při nastřílené poslení vlně mi přišel lag a rupnul jsem s posledním životem. Šlo by to vráti z5, nebo získat alespoň odměnu.