Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ZdenyT na fóru zakoupené balíčky a jejich stav nevidíme, problémy s tímto a obecně věci týkající se reálných peněz třeba řešit s platební podporou.
     
  2. Korben

    Korben User

    ZdenyT, Pripadá ti fórum ako podpora? Tu si niekto vycucia z prsta že aký balík a kedy si kupoval? Tu ti nikto nič nevráti a nejaké narážky na okrádanie si láskavo odpusti. Chyba môže nastať, no ak chceš obviňovať z okrádania , tak na to si daj dobrý pozor.
    Tak že si prečítaj hlavne k čomu táto téma slúži a hlavne si prečítaj pravidlá pre fórum.
     
  3. kiklop81

    kiklop81 User

    Neviem ci robim chybu ja alebo je to tech.problem . Mam misiu Zoznamte sa s scaramouche v ktorej mam poskodit lordakia, pustim najslabsiu raketu iba raketu poskodim neznicim a vyska skody sa do prehladu nezapise aj na 3=5 aj na 3=2. Robim misiu zle alebo je to tech.problem
     
  4. Treba použiť laser. S raketami to nešlo ani mne.
     
  5. kiklop81

    kiklop81 User

    dakujem
     
  6. Zdravím chcel by som sa spýtať kedy urobia niečo s ddosovaním stránky lebo veľa hráčov trpí častými výpadkami hry a vypadáva aj hl. stránka každú hodinu, tak by som chcel na to poukázať ak to sem nikto nepísal nech sa to pošle na ústredňu BP. Ďakujem za odpoveď.
     
  7. Korben

    Korben User

    ƒaŋŋy*89*, Tu je len diskusia, problém musíš nahlásiť TU a podľa návodu.
     
  8. NEMAM SLOV na tento dark, vy za nič nemôžete ani to nenapravíte ale nemam sa komu vyplakať tak aspoň tu
    umrem, neviem sa nalogovať, biela obrazovka alebo načitava 30 minut
    po načitani zistim že som v lagu a aj ked lietam po mape tak stojim na mieste, chat mi ide petka je bugnuta, krasička proste
    po relogu to zas nejde hodinu, momentalne po reštartoch nejde stavať stanice ( hodil som modul dnu a zmizol aj zo stanice aj z inventara)
    žiadam o navratenie 2 dni premia dvojitych boxov a zľavy čo sa neviem poriadne prihlasiť do hry nie to využiť moje zakupene bonusy. až to budete pisať nemcom tak im to tam spomente
    ........
    nefunguju protokoly ktore zvyšuju obsah bonusovych boxov.. v petke mam 9 protokolov a zbiera normalne ako loď, 4 ee a niečo cez 400 uri miesto 513
    .......
    fps dropy, som na cuboch a mam 13 fps, pišu aj na globale že maju fps dropy na spodnych mapach
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  9. Korben

    Korben User

    Neumieraj, vypni hru, otvor si knihu(nehľadaj tam nikde pripojenie na elektriku :D), to je niečo ako časopis a väčšinou to je v tvrdom obale a málo kto to pozná, no a prečítaj si niečo. ;)

    Ja žiadam liečebný pobyt vo Vysokých Tatrách, celosvetový mier a už aby bola hotová večera. :p:D

    Aspoň niečo ti to zbiera. :D Chalani o probléme síce vedia, ale kedy opravia, to nepovedia. :D

    No vidíš, FPS máš krásnych 13, niekto nemá ani to. Pozeraj sa na to optimisticky, niekto nemá ani monitor. :D

    Ak by sa ti aj tak chcelo plakať tak ti tu dám kamaráta.

    [​IMG]
     
  10. knihy čitam ale školske keďže ma čaká výška (btw do toho či ja čitam ti toho veľa nie je)
    to umrem --> zabiju ma na darku --> nejde sa opraviť naspať

    »đîvɛʀġɛɛ«® napsal(a):
    žiadam o navratenie 2 dni premia dvojitych boxov a zľavy čo sa neviem poriadne prihlasiť do hry nie to využiť moje zakupene bonusy.
    (((((až to budete pisať nemcom tak im to tam spomente))))) si už nedopisal




    ja som nekupil protokoly žeby mi nefungovali​

    legit answer, maš male fps buď rad dakto ma menšie.. to tak jak keby si sa sťažoval v tescu že maš 2 eura na hodinu a zamestnavajuci ti povie neplač lebo maju aj menej ;)

    .........
    zase nefunguje stranka
    teraz mi napišeš buď rad že maš počitač dakto ani to nema ?
     
    Naposledy upraveno: 10/5/16
  11. Korben

    Korben User

    Ja som sa nikde nepýtal či čítaš a ani ma to nezaujíma, len som ti vysvetlil čo to je čítanie a kniha ;) Inak ak chceš niečo citovať, tak to skús upraviť aspoň tak, aby bolo jasné čo je citát a čo je tvoj text. Ako budúci vysokoškolák by si s tým nemal mať problém. :)

    Nemáme prečo im písať o problémoch v hre vedia a kompenzácie sa riadia VOP. Tak že ak chceš niečo zrušiť prípadne podať sťažnosť, tak vo VOP nájdeš aj adresu.
    Je to presne tak, až na to že nerobím v tescu. :D
    Mne funguje. Ale máme jednú tému, ktorá má názov, "čo robiť keď mi nejde hra" a tam sa píše.
     
  12. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Mám taký problém keď sa prihlásim do hry nevidím s kým som v skupine a do chatu sa mi nedá písať stále mi to píše
    {chat.dochat.chat.authenticationFailed}
    Spojení se serverem bylo přerušeno.
    Neviem čo mám robiť
     
  13. Buď rad že sa vôbec prihlásiš do hry ;)
    protokoly v petke furt nefunguju
     
  14. Martin14

    Martin14 User

    zdravim prosim vas uz vyse hodinu sa mi neda pripojit na hru proste stale vytvara sa spojenie vycistene mam setko restartoval som net ine stranky idu aj hl.str. orbitu ide iba sa mi neda pripojit na hru prosim normalne odpovede dakujem.viem ze to sem asi nepatri no som prvy krat na fore a to dost dlho hram dark ale az teraz pisem tu.
     
  15. Hodil som do stanice full upgradovany plášť a deflektor, ktory proste zmizol. Zmizol z inventára aj zo stanice. To isté skúsil aj nobura, modul mu zmizol z inventára (aj z toho hangaroveho inventara) a ani v stanici nie je. Mám byť rád že som prišiel o státisice urídia ?
     
  16. Korben

    Korben User

  17. Dobry den,,,mam problem se skylabem,,nejdou mi tam zdroje ,Terbium,Duranium a promerium a nemohu se dostat ne vybaveni svoji lode doufam ze mi pomuzete ten problem v brzke dobe vyresit,,,dekuji kapusta1961
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. demon8721

    demon8721 User

    dobry den mel sem ucet na nem lod goliath peta a vseljake vichytavky tet sem se prihlasil a nemam nic a sem u jine firm jak je to mozne
     
  20. lonja68

    lonja68 User

    Zmizel mi modul Pláště a Deflektoru, dal jsem ho tam a za chvíli zmizel.
    Opravte to
    Mapa: 3-3
     
    věra68 tohle ocenil(a).