Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj ZOHAN, omlúvame sa za nepríjemnosti, problém je už nahlásený. :)
     
  2. Lukman88

    Lukman88 User

    Ano som si istý mal som lod v ktorej som mal v oboch konfách CPU na ktorom bolo ešte okolo 20 opráv

    A inak odvčera mi nejde chat. Prečo? Ukazuje mi že Spojení se serverem bylo přerušeno.
     
  3. Warden

    Warden User

    Lukman88: Nepiš dva příspěvky pod sebe. Pokud jsi přispíval poslední, použij tlačítko upravit.

    Pokud ti nejde čet a provedl jsi veškeré kroky údržby, tak až budeš psát na podporu, prosím připiš svoji IP adresu pro kontrolu, zda není v seznamu blokovaných. Svoji IP adresu zjistíš na stránce např. mojeip.cz.
     
  4. Chtěl bych se zeptat, jestli je to chyba jen u mě, nebo u více lidí. Včera mi zmizela spešl event mise a mise co má být každý den se už neobjevuje. Neobjevila se včera, ani dnes, tímpádem ten titul co je za ty mise už nestihnu dodělat.
    ID: 165229865
     
  5. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Je mi jasné, co se týká týdeních misí, že v tomto asi u tebe problém nebude, ale pro jistotu se zeptám, zda jsi nedokončil jinou týdenní misi. Z nabízených misí se během týdne dá dokončit jen jedna.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mám naklikané 2 delty a čekal jsem s tím úkolem na neděli a úkol zmizel. Myslím si, že jsem jiný úkol zcela jistě nedělal, když dělám úkoly pouze ty těžké na 40 kyhalonu? To, že jde splnit pouze 1 úkol z týdenních misí, samozřejmě vím.
     
  7. -vokidas-

    -vokidas- User

    Zdravím, nevím, zda to pociťuji jenom já, nebo i ostatní hráči, ale od dnešní půlnoci se nedá ani připojit na mapu... Natož hrát. Jakožto hráč, který se každý měsíc kupuje prémium a uridium se mi tento problém vůbec nelíbí, protože nastává každý víkend. Což je jediná doba, kdy si mohu opravdu v klidu zahrát.. Zajímá mě, zda toto BP nějakým způsobem řeší.. Server GE1
     
  8. Borat

    Borat User

    -vokidas- na GE1 to pociťuje dnes každý. Bohužiaľ dnes nieje možné sa hráčom prihlásiť na mapu a jedine kde to ide je len x-1 a 4-4. Skúšal som hráčov portnut aj na iné mapy, ale zasekli sa znova. Tieto problémy sú hlásené a budú sa riešiť až zajtra.
     
  9. Problémy na ge1 při double na gg trvájí už něco kolem roku a pořád to samé každý týden..Většina lidí si už zvykla nebo se přestala o brány zajímat. Škoda vyhozených peněz za boostery, které se stejně nedají využít..
     
  10. josef402

    josef402 User

    je to jenom u me ze mam kalendar furt prazdny na tento mesic
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Alyctro

    Alyctro User

    milý DO , dnes som,,zas,, dal 2 kappy ,ale herkul 0 ( nula ) zas a znova , mate to nejake rozbité ! (určite je to chyba v hre xDD ,alebo aj technický problém až chcetee ) XDD
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. Borat

    Borat User

    Milý Alyctro to že z dvoch kapp nepadol hercules nieje chyba, ale tvoja smola ;)
     
  13. No asi se vyskytl nějaký problém, mě zmizela mise na 5 hráčů a 20 MK a další se už neobjevila.
    Moje ID 4045517, server GE1

    Milý Alyctro, 20x kappa a vůbec nic, ani multibooster:D
     
  14. -Neptun-

    -Neptun- User

    Chtěl bych nahlásit několik problémů, které jsem zaregistroval v refrakci. Občas se při sestřelu stane, že po opravě a následném sestřelu nepřítele vyskočí nějaký úspěch a objeví se i nad jménem. U mně to byl Kmotr. A všiml jsem si toho i u jiných. Po dalším sestřelu zmizí. Dále jsem narazil na 2 hráče, kteří byli v masku a nešli nakliknout. Na minimapě zobrazení, kurzor na nich najetý a nic. Potom se ještě buguje PET a střílí do spojenců. A poslední věc je, že při vyskakování musím čekat i minutu než mně to vyhodí na 3-1. Zatím pomáhá restart. To je asi vše, co mi přišlo divné :)
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Potvrzuji, taky se mi to tam občas stane, že mi to hází jeden úspěch za druhým a předcházející mizí.
     
  16. Ahoj chcem sa spytat vedel by mi niekto pomoct mam firefox verzia 54.0 aj najnovsi adobe flash player a nejde mi 3D vypnem hadwarovu akceraciu tiez mi to nejde skusal som chrome tam mi to funguje ale seka mi hra.
    Pouzivan win10 pro 4 gb nvidia zotac 12gb ram 2jad procesor 30MB internet dakujem za vasu radu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    ***Janci***: Jediné informace k 3D režimu najdeš zde: 3D mód

    Nevypsal jsi verzi FlashPlayeru, jaká je? Co ovladače grafiky, jsou aktuální?
     
  18. Warden mam vsetko aktualizovane robil som to rucne aj cez driver booster pouzivam ccleaner aj advance system
    flashplayer mam 26.0.0.131 a win 10 pro je 64 bit
    pred 4 mesiacmy mi 3D siel na firefoxe nemal som problem.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. Warden

    Warden User

    Předpokládám, že 3D režim ses pokusil ve hře zapnout a nešlo to. Bohužel netuším v čem by jsi mohl mít problém, ale já bych asi zkusil odinstalovat FlashPlayer, zaktualizoval bych ovladače grafické karty a zkusil bych potom nainstalovat FP pomocí FireFoxu.
     
  20. Warden ano skusal som to tiez a nieslo to no nevadi dakujem za radu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).