Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    nelze se prihlasit od restartu cz-2
     
  2. ocenil by som aspoň 500 - 1000 ee :D
     
  3. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahojky 123812,

    já jsem se nyní nalogovala na CZ1, a bez problémů vyhodila havocky z lodi (v hangáru) a dala tam hekuli. Následně jsem se nalogovala na hru.. vše ok.

    Pandorka :)

    1. úprava .. možná by se dalo vyzkoušet odhlášení z hracího okna a následně i ze hry... a opětovné přihlášení do hry (hangáru) a vyhodit havocky.
    Možná ... za zkoušku nic nedáte - je to buď a nebo :)
     
  4. jojo zase nějaká skvělá novinka a nová chyba
     
  5. PandoraCZ

    PandoraCZ User

    Ahoj ***Lonewolfm666***,

    vždy se najde nějaká chybička, která znepříjemní hru, ale jak už psali, údajně na tom už někdo pracuje :)

    Pandorka :)
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Problém ještě není ani opravený a ty už řešíš kompenzaci :rolleyes: Největší prioritu má teď oprava aby hra šla zase plnohodnotně všem, pak se můžou v BP zabývat nějakou kompenzací.

    Žádná novinka, problém nastal při synchronizaci oprav v hangáru.

    Jinak bohužel, pokud se někomu nejde dostat do hangáru a změnit výbavu, protože je online na mapě mimo základnu, tak bude muset počkat na opravu.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. po druhom rešterte chyba opravena konfiguracie funguju správne :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  8. fastdanek

    fastdanek User

    Nefunkční zadávání kupónu píše chyba captchy

    Chyba: Captcha code invalid
     
  9. Arya

    Arya User

    fastdanek: Ano, je tam problém s ověřovacím kódem. O chybě se ví, nezbývá než čekat až to opraví.;)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  10. fastdanek

    fastdanek User

    Kdy to bude vyřešené ten kód je platný jen dnes...
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    fastdanek pozri sem: the-big-game
    Píšu tam ohľadne super bowlu, že platí dnes a zajtra: 4 aj 5 februára 2018.

    Že je platný len dnes, to nie je presná informácia. 4 aj 5 februára, po lepšom prečítaní.
    A pokým to opravia, behom zajtrajšieho dňa, ešte stále máš šancu, získať ten kód kupónu.

    A dnes to nebude.
    Borat: "Je víkend takže zbytočne niekto očakával opravu. V pondelok to dúfam opravia a verím, že aj kód znova aktivujú." post #48
    Ocenil by som, keby si čítal príspevky aj v iných témach. Ďakujem.

    P.S.:
    A poprosil by som tým, všetkých zúčastnených. Nezaspamujte tým, celé toto vlákno.
    Nakoľko táto téma má slúžiť k ohlasovaniu technických problémov v hre. Ďakujem. ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/2/18
  12. Dobrý deň, po reštrate sa mi nejde vôbec prihlásiť do hry načítava už 10 minút . Aj Vám sa to stáva?
     
  13. P0HR0MA

    P0HR0MA User

    nie si sam , ani mne to nejde,ide len hlavna stranka...herne okno 0 bodov
     
  14. Borat

    Borat User

    Problém zasiahol len niektoré servery. Je to už hlásené.
     
    cernakockanamasle a -baghira2- tohle ocenili.
  15. dolikt

    dolikt User

    tak cz3 asi zasáhl :)
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    také GE5 Id: 166151686

    Herní okno naskočí, ale zasekne se to v půlce slova Nahrávání.
    To už by to bylo, mnohem lepší s tou chybou captcha; alespoň se to dálo hrát a hráč mohl na mapu.
    Teď se díky tomu, nedá převzít ani bonus za denní přihlásení. Když to jinak nejde, tak z louže do bláta. :rolleyes:
     
  17. Kód funguje,hurá:D
     
  18. 123812

    123812 User

    Nevím jestli se to děje i vám, ale mi ve vortexu mizí štíty při opravě...

    Jsem trochu poškozený od NPC ... odletím pryč... začnu se opravovat a štíty mi spadnou o X tísíc/stotisíc...

    uvedu příklady, které jsem TEĎ zaznamenal - nevím proč, ale pokaždé ty štíty mizely jinak.

    815 - 639
    996 - 939
    915 - 717
    996 - 847
    243 - 170
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  19. to je způsobeno tím , že obdržíš DMG od NPC , ale štíty a HP se ti vizuálně na mapě ani v okénku palubního počítače neodečtou. Odečtou se až při nějaké změně - například při opravě. Dokázat si tuto teorii můžeš i jinou změnou - než začneš opravovat , změň konfiguraci - což je také změna - o trošku ti spadnou i životy.
    Internet? odezva? počítač? nevím přesně čím to je ale už tu o něčem takovém někde na foru diskuze byla , akorát v jiném znění .
    Uživatel byl zničen , i když palubní počítač mu ještě ukazoval že HP a štíty má...
     
  20. 123812

    123812 User

    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).