Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Honzin

    Honzin User

    Možná patří k těm novým úpravám NPC AI dosahu.
     
  2. pecko

    pecko User

    kde najdem taketo novinky?
     
  3. Marrek

    Marrek User

    tiež som si všimol že su nejake "slepe" tie npc a musim prist až k nim :D na 4-5 to je celkom výhoda :D
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Co se třeba podívat na předchozí příspěvky než položíš otázku? #1618. Na diskuzi o NPC vlákno máme, tohle slouží na úplně něco jiného.
     
  5. 123812

    123812 User

    Tak dnes jako každý týden hra zase nehratelná.
    5 minut se přihlašuju, chvíli to jede, sekne se to a už se tam zase nedostanu.
    viz http://prntscr.com/l07p5i

    Někdy si říkám, zda nebyly lepší prázdné mapy, ale funkční servery. Než plno lodí, ale ani se nepřihlásíš. :(
     
  6. Septarzx

    Septarzx User

    RESTART? SERVER PADA..
     
  7. Ty jo, je to o nervy hra.. Lagy lagy.. brány nemluvím 5 životů v háji. Betu jsem ztratil. Mě je jedno co ztratím.

    Ale dělejte s tou hrou něco... je to nehratelné dost...Ještě že mám čas a je zima venku.. jinak nevím :mad:

    Server CZ2.

    Neproběhlo spojení před cca týdnem ??? jakto že po týdnu je stejné furt..
     
  8. 123812

    123812 User

    •ŞĦΘCK▪ Protože jsou dabl odměny, takže je tu mnoho hráčů a točí a točí brány, o víkendu ještě mnohem víc :D

    PS: Tohle jsi asi nemyslel vážně, co?
     
  9. Septarzx

    Septarzx User

    Už to nejde vôbec :D ale zaujímave že MEC TAHA AKO KEBY NIC
     
  10. Ale jo, ale je zima venku, není co dělat. Mám hotové brány ještě, tak jsem tomu dal šanci. Jinak nehraju..

    Pro vysvětlení..hru neřeším.. chci hrát bez lagů toto vše..

    Jelikož jsem ji hrál dlouho, tak se vrátím raz za čas, hodnost atd neřeším..

    A není přítelkyně tak to nezapnu nikdy už no...

    Ani nemám PS takže tak...

    PS: Kazachsky od doby co připojili CZ1 je k to k ničemu. S GE2 ok, ale jo to je hrůza.. zatím ... no jsem zvědav..
    Aukci neřeš vůbec, bud se ti to připíše o půl, nebo se podívej do deníku. Někdy ti to přibude do inv. až druhý den ;) jako jednou mě mask :rolleyes:. Neřeš.. pokud si tam nedal miliardu kreditů bud v klidu :cool:

    NICMÉNĚ HRA JE MOMENTÁLNĚ NEFUNKČÍ :eek:, EPICKÉ NO :mad:, ZROVNA KDYŽ SI JDU NA SIBY :oops:

    DeadAir napiš na podporu ;), možná ti to vrátí, no ale pochybuji :eek:, když ti nevrátí bránu kvůli bagům tak 15 k urka asi ne :confused:.
    Nicmémě to máš hned nasbírané za hodku :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
  11. Kazachsky

    Kazachsky User

    Prohlížel jsem vlákna a usoudil jsem,že je to tu takové obecné, resp. všehochuť,tak tu tedy taky něco přispěju.

    Ted jsem dražil v aukci,která končila o půl 9 a přišla mi refundace jenom z několika jiných předmětů, ale ne ze všech...Ani v bilanci nemám refundaci za zbývající předměty a aukci jsem neprošvihl. A i kdybych prošvihl,tak tam jsou nyní ještě větší částky,než jsem přihazoval já.

    Od spojení serverů je zpracování výsledků akce pomalejší nebo jak to dlouho trvá? Díky za rady :)
     
  12. DeadAir

    DeadAir User

    Dokoncil som bránu Lambda a nedostal som uridium. Ked pozriem bilance to pise ze 29.09. 18:53Galaktická brána Lambda dokončena.+ 15,000 U. ale na ucet nedostal som ziadny uridium. Teraz co mozem robit?


    Diky •ŞĦΘCK▪
     
  13. Septarzx

    Septarzx User

    odhlas sa z účtu a prihlás zelenáč odloguj sa .. budem žiadať peniaze za premko a dvojnásobok ktorý bol zakúpený pred akciou ktorá uplne padla.
     
  14. Kazachsky

    Kazachsky User

    •ŞĦΘCK▪

    Tak víceméně mám ztrátu cca. 6 mega kreditu,což je nic,ale na začátku to vidět je :-D Od té doby,co česká komunita stojí za starou bačkoru,hraju radši na Turecku a nemohu si stěžovat...Jen jsem ve volným čase rozjel zpátky i Česko.

    Každopádně v deníku nemám napsané ani zmíňku o aukci.

    Víš co...Musíš si taky uvědomit,že na to,že je to hra v prohlížeči,tak je to funkční až moc :-D Spíše to kazí ta komunita.

    EDIT:

    Septarzx

    Buď tak laskav a neber mě podle nějaké fiktivní hodnosti na foru. Já Ti taky neříkám,že perspektivní autor by mě vědět,že čtvrtina fora je o tom,jak Baghira radí zkrz údržbu PC a co dělat,když někomu nefunguje hra.


     
    Naposledy upraveno: 29/9/18
  15. Septarzx

    Septarzx User

    to nebola urážka len rýchla odpoved.
     
  16. Kazachsky

    Kazachsky User

    [​IMG]
     
  17. Bambino

    Bambino User

    To je sen toto.To si chcem zase niečo prilepšiť nakupim chcem dorobiť rok trvajucu ulohu skočím portom a čakám kým postavia druhu stranu snád.?Made in Germany jak to zobrala čína takto stojí uplne zato tak to vidím.Náhrada mi bude zrejme znovu na dve veci kurna špalek.
     
  18. pecko

    pecko User

    zdar ostal som vysiet v brane, ako mam z tama?
     
  19. napsat na podporu hry o_O.

    Měj se fajn.
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Kazachsky když si tak chytrej, pak asi víš, kde Ti odkazy hledat, zde na fóru.
    Aby sem se vyvaroval zbytečným radám skrz údržby PC a ohlédně toho, co dělat když někomu nefunguje hra.
    Pak je tu zopár velice užitečných odkazů:
    faq-co-delat-kdyz-mi-nejde-hra
    faq-ccleaner-jednoduche-vymazani-cache-flashplayeru-a-prohlizece
    faq-jak-vymazat-cache-a-cookies-ie-ff-op-gc
    faq-jak-si-overit-kvalitu-pripojeni
    faq-trasovani-spojeni-a-odezvy
    faq-minimalni-hw-pozadavky-ke-spusteni-noveho-herniho-klienta-nhk
    faq-optimalizace-nastaveni-darkorbit a faq-problemy-s-prohlizecem
    To vše, by měl hráč na fóru absolvovat a pročíst si to celé. Jednou mu to může pomoct.

    P.S.: Nezapomeň také spomenout, že má pomoc a ochota, je zde na fóru, fakt nekonečná.
    Byl bych Ti za to opravdu vděčný. ;)
    Teď jsou mé rady úplně zbytečné, když nefunguje samotný dark, jak by měl. To přiznávam.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/18