Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kazachsky

    Kazachsky User

    Ono by stejně stačilo,kdyby se pozastavila akce Vortex a serveru by se hnedka odlehčilo. Stejně tak silně pochybuju,že by v neděli byl někdo v BP a pracoval na serverech.

    BTW. Docela mě rozesmála akce Helix...Nemohu se přihlásit ani na mapu,ale kdybych chtěl,tak místo hraní můžu volně nakupovat,protože je to určitě lepší zábava :-D



    Já do hry posílám,protože na free-to-play nevěřím a je asi jasné,že z něčeho ta hra žít musí. Nikdo nikoho nenutí a v pravidlech se tam i píše,že v případě konce hry nenáleží nikomu žádné odškodnění. Ovšem když hra funguje,tak nemám problém něco poslat,protože chci podpořit tu funkčnost. A když potom je feedback mezi hráči a BP jako mluvit do větru,tak je asi každý naštvaný...Ne proto,že lituje peněz,ale že dával donate na to,aby potom tahle hra takhle dopadla. A docela dost mě mrzí,že Ti to ocenila vážená paní Minerva,která vždycky prezentovala to,že na názor hráčů záleží...A potom ocení něco ve stylu,když máš problém,tak nehraj a hraj si něco jiného...To potom Zedník,který hraje od 2009 měl asi možná pravdu,že i s politikou českého týmu se...řekněme slušně...No...zkrátka je tam kilometrů a kilometrů možností ke zlepšení a v hiearchii celé společnosti také.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/18
  2. No helix běží ale hra ne !!! to je komedie :eek::eek:

    Jediná co běží je forum tak aspon se může psát tu :cool::cool:
     
  3. Ahoj , tak toto už se opravdu nedá..... Snažím se přes hodinu připojit a furt nic .... To už přeci nemůžete myslet vážně .....
     
  4. Takže jste mě doslova odradily tím co jste udělaly, nejde se nalogovat ani hrát ani sbírat tak fakt můžeme kecat zde na forum a pomlouvat BP za ty kraviny co cpou. Hold sloučení serveru byla ta největší kravina co BP mohlo udělat. Před rokem se VOT nebo zda letos ještě co byla se ani nesekala a hned po sloučení se začne sekat.

    Já který měl cíl že jak bude VOT udělám kolem 3 mega uri na bráně a na boxech celý den a s takovou mám jen výdělek za celou akci 500K ale to jen díky tomu že jsem dodělal kruiper bránu ale hold nemohu ani sbírat. Nemůžu nic jen dávat do aukce a čekat a čekat. Dost mě to mrzí touto aktivitou na celé hře.

    [​IMG]

    Ani se nebudu snažit se dostat do hry protože to nemá smysl. A pochybují že to půjde i po jejích uklízení. Hold BP to nepromyslelo s tím slučováním kdyby to sloučení posledních serveru nechaly až na měsíc listopad možná by vše fungovalo jak mělo. Ale hold asi ve vedení sedí nějaká trvá palice nebo dítě které nepřemýšlí nad dopadem hry. A pokud dají nějakou cenu útěchy tak třeba to že prodlouží akci na VOT o týden navíc když to nefunguje jak má ale uvidíme pokud ovšem něco bude :(
     
  5. Kazachsky

    Kazachsky User

    Pokud funguje banking,tak to jistě není tak hrozný :oops: Tak já se teda řadím mezi hráče,co na foru jsou,jenom když je nějaký problém (a myslím,že asi nejsem sám)

    Vylejvat si tu srdíčko je, myslím, naprosto zbytečné...Český tým s tím nic neudělá,BP dělá co může a pokud funguje banking,tak to zcela jistě počká do pondělí :))
     
  6. Kluci jo nefunguje hra... ta je totálně dead !!! vortex no comment..

    Ale forum běží jak hodinky... můžeme pomlouvat BP spíše lopaty ..

    Spojení serverů největší pitomost na světě !!! :mad::mad::mad::mad::mad:

    EDIT asi se zbavím taky svého účtu jinak to nevidím !!! :eek::eek:

    třeba nějaký malý klučina bude rád za full elit :cool::cool:

    no comment RIP
     
  7. 123812

    123812 User

    Kazachsky Český ani žádný jiný tým s tím bohužel ani nic udělat nemůže, toto musí opravit BP :( A jak jsi psal - dokud funguje obchod, můžeme ostatní odložit. Kéž by do pondělí, abychom nečekali do nového roku.
     
  8. Almáreon

    Almáreon User

    Tady můžete nadávat tam to rádi uslyší.Kdyby odstranily ze hry automaty a kolotočáře tak by se serverům ulevilo.
    Bigpoint GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg
    výkonný ředitel Brian Morrisroe

    Telephone (no support): +49 40 881413 0
    E-mail (no support): info@bigpoint.net
    Fax: +49 40 881413 906
     
  9. chattt

    chattt User

    jeden menší problém, kterej teď nebudu řešit (id: atp....) ale poslal jsem si seprom 1500 a otevřel skylab nahlásilo to, že to došlo, ale v lodi nic nebylo, pokud se to bude opakovat tak to nahlásím legálně - teď jsem poslal 300 sepromu a 4000 promeria tak uvidím

    jinak s těma lagama - mám mrtvej účet, ale zkusil jsem se přihlásit a tam to docela funguje - přihlásil jsem se docela rychle a to na stejným (po spojení) serveru, kde jsem s jiným účtem zamrzal
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    chattt - obcas sa moze stat, ze sa dany seprak v lodi neukaze hned, aj ked ti vypise informaciu o doruceni. Skusil si pockat? Alebo nemas v lodi CPU, ktore vybavuje lod automaticky aktualne pouzivanou surovinou?
     
  11. už je to ok - trvalo to několik minut...
     
  12. [flav]

    [flav] User

    zdravim uz sa vie kedy asi tato online nie nonstop hra pojde poriadne bez nejakych problemou ? fakt som zhrozeny ako sa da pokazit tak dobra hra asi to je zamer no konspiraciu je priskoro.ocakavam nejake oficialne stanovisko od BP a nie slubi ale vysledky som ties platiaci hrac tak za svoje peniaze pozadujem aj nejake vysledky.s pozdravom offlain lag hrac darkorbitu
     
  13. po reštarte stale zaznamenavam rovnake problemi, problem sa nalogovat do hry skok cez port dve minuty straca sa mi loď lagy ako na bežiacom pase prepnutie konfiguracie 15 sekund druhy acc rovnaky server bez problemov tak už ozaj neviem čo sa tu deje!!
     
    Naposledy upraveno: 22/10/18
  14. pecko

    pecko User

    ahojte, admini neviete ako je to s ulohou bodnutie dykou?
    tak ešte raz neviete nic o tej ulohe? a inac zas vam tam lietaju boti, je to nemozne ako niekto si to plati a niekto podvadza, to BP si nevazi ludi ktori platia tuto hru? bez nas by nemali chlieb preboha, toto uz nema nic spolocne s normalnim zmyslanim
     
    Naposledy upraveno: 25/10/18
  15. *-**-*-*

    *-**-*-* User

    A sem velice naštvanej 4500 skoků ta ??? je rozbitá nebo co? Každý si tam skáče na pár skoků a prostě nic.

    A ty kolik v tom máš, že pláčeš?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/10/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  16. pecko

    pecko User

    po prvé nemám dôvod tebe alebo komukoľvek inému vešať na nos koľko som do toho dal, po druhé ty máš 4500 skokov a ja plačem? sa uvedom adolescentov poznám na míle. po tretie admini by som napísal na podporu ale už som im písal dva krát, takže mohli by ste to zistiť miesto mňa, úlohu mi nemusíte vrátiť do pôvodného stavu ale bral by som kompenzáciu aspoň 10 * HADES :) ďakujem za aúkoľvek odpoveď
     
  17. Čaute, pred spájaním serverom mi aukcia končievala o xx:35, teraz končí xx:30. Pôvodný server CZ1.
    Popravde, vnímal som to tak, že v aukcii o xx:35 bývali nižšie sumy (ponuky). Menili sa nejako časy? Ak nie, čo s týmto problémom robiť?
     
  18. Arya

    Arya User

    ™ΛИĐЯØΪD™, Ahoj, vlivem spojení servrů došlo i k úpravě času dražeb na jednotný čas. Aktuálně je čas skončení dražby na tebou uvedeném servru, v celou hodinu. Nezbývá než si zvyknout. :)
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya promiň, ale na co si máme zvyknout?
    Že mě prohodí v poslední sekundě v aukci? Že na GA5 s hodnosti astronaut hází 80 mil. kreditů nezletilci?
    To má být jakože správne? Hodinu co hodinu, den po dni, furt Tíi jistí přehazují aukce. To má být normální?

    Nepodlozene obvinenie zmazane
    A to již kóšer, určitě nebude. Že nemůžu na GA5 prohodit s 60 mil. kreditů poslední iris, aj to je má vina?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/18
  20. @Arya v celú hodinu? Nie náhodou polhodinu?
    @-baghira2- to je pravda, a navyše sú tam také extrémne sumy, niekedy 50 mega na MCB-50... čo je pre bežného hráča vysoká suma za "pár" kúskov munície :) a aj tak nemá istotu, že to vyhrá (v prípade hodinovej aukcie to nie je problém, horšie je, keď človek čaká pri týždennej aukcii, kým sa skončí a presne 2 sekundy pred koncom ho predražia :) )