Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ™ΛИĐЯØΪD™ - ak sa jedna o servery CZ, ktore sa zlucili do GE2, tak aukcia konci o x:30. Tie sumy mozu byt obcas premstene preto, lebo hrac sa prerata pri cislach napriklad :) Mne sa stalo, ze som prisiel o dost kreditov, ked som nahodou dal o jednu nulu viac :D
     
  2. .dědek.

    .dědek. User

    Dobry den preji. Jen mensi dotaz. Vi BP ze uberka je plna uberinterceptoru a defakto se ted na ni nedaji delat silnejsi npc protoze hrace uklove deset interu??? Je to chyba a nebo umysl?
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .dědek. - tieto NPC vylietavaju z Uberbattla a ked ich hrac nesunda, tak ostavaju na mape. Cize chyba to nie je.
     
  4. .dědek.

    .dědek. User

    Punisher a dival se nekdo na tu mapu? Do vcerejsiho dne to bylo jak rikas, ale ted je jich tam 100x vic, jsou proste vsude, na te mape travim dost casu ( ukoly na tisice malych uberu ) a tohle opravdu smrdi nejakou chybkou.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .dědek. - neboj viem velmi dobre ake je to, ked ta sleduju desiatky uber interov. ;) Ja som to najskor vykamikoval a obdrzal som za to luxusne vela uri :) No nie je to evidovane ako chyba.
     
  6. Ono kamkovat něco..co, ale má 480k hp..je docela na dlouho Punishere :) A proč uber inteři jsou agresivni, když ostatní uber piráti ne? Ono slabší hráči..když je nahání 5+ Uber Interceptorů..fakt nemají moc naděje na přežití nebo minimálně na zafarmení si. :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »®ЯЋΞb∑Ł®« - vsak tomu zodpoveda aj odmena ;) Si ponatahujem uber interov, nech je ich cim viac a potom len kaminu hadzem a aj na tom si zarobim, precistim mapu od nich a idem robit ulohu. Zial ine neviem poradit, lebo farmit/robit ulohu, zatial co ta striela 50 uber interov je fakt tazke.
     
  8. já chápu..že pro tebe je to lehké..ale pro člověka..co na uberce dělá ukoly a je začátečník..čiže nemá kamku a má tak full lf3 maximalně..jsou takoví Uber Inteři docela velké sousto
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »®ЯЋΞb∑Ł®« - to urcite ano, ale ako som uz pisal, nie je to hlasene ako chyba. Samozrejme ti co robia reporty by to v nich mohli zahrnut, ze tato vec je problem hlavne slabsim hracom.
     
  10. pecko

    pecko User

    este raz a neviete co je s ulohou bodnutie dykou?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. Arya

    Arya User

    PandoraCZ, za upozornění děkujeme. Ale tato téma se zabývá technickými problémy ve hře, z tohoto důvodu zde příspěvek smazán. Varování pro všechny hráče je zde https://board-cs.darkorbit.com//threads/oficialni-oznameni-o-spambotech.111703/.
    Je potřeba nahlásit na podporu, ta se o to postará. :)
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  12. zubko0096

    zubko0096 User

    dobrý deň, nejde mi útočiť na hráčov s laserom... mal osm x4 a bralo mi to 150dmg pričom mi uberalo stále 31ks munície, môžete to preveriť prosím, pri npc sa to správa normálne, taktiež keď útočím s raketami a raketometom na hráčov, ide všetko normálne, problém nastane až pri laseroch, pri oboch konfi, vopred vďaka za odpoveď
    ------------------------
    nemám ani terčík, ani česť v ménuse
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/11/18
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. ZOHAN

    ZOHAN User

  15. Punishere ano. Videl som ho na mape, a mal formace X.

    Doplní tvou řídící jednotku letounů o formaci X.

    - 100% zisk cti
    Tvé lasery nezpůsobují žádné poškození nepřátelským hráčům
    +5% k laserovému poškození proti vetřelcům
    +5% k zisku BZ za zabité vetřelce
    +8% k zásahovým bodům
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nový problém.
    server GE6 ID: 101875486
    Z ničoho nič odišiel hangár v čase 17:30h dnešného dňa.
    Tu je screen:
    [​IMG]
    Čo s tým mám vlastne robiť? Je to jediná vec, ktorá momentálne nefunguje. Všetko ostatné už áno, čo je rozhodne na tom, veľmi divné.
    - PC čistím pravidelne každý deň, ale aj napriek tomu, takáto patália vyskočí. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S.: Vôbec nenačíta hangár, nevidieť v hangári jedinú loď a spravovať lode v hangári, takisto nejde použiť.
    - Ani opraviť stíhačky, bohužiaľ.

    Ak to robí aj iným hráčom, dajte Prosím Vás, o tom vedieť. Či tento problém pretrváva a majú ho aj iní hráči.
    - Bol by som Vám za to vďačný. Nahlásiť, ak ide o ten istý problém. Predom Ďakujem.

    EDIT: Teď odešli už i brány (GG) a nelze se přihlásit do hry. Proč se právě teď, musí rýpat do Flash Playeru?
     
    Naposledy upraveno: 9/11/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    chvala pánu bohu, konečne sa mi podarilo vyriešiť tento, tak pálčivý problém.
    stačilo len preinštalovať a aktualizovať chrome. Vďaka tomu, už nemám žiadny problém.
    - hneď som si vydýchol. Konečne sa môžem vrátiť ku tejto hre. :);)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. Honzin

    Honzin User

    Neříkejte mi že MIMESIS nezasáhne při zapnutém CPU AIM02 zaměřování 2 ani raketa tip DCR-250 ani R-IC3.
    Laserová munice PIB-100 bez účinku.

    Podle mě je ta loď hodně nevyvážená vůči ostatním lodím a určitě by se na to měl někdo podívat.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).