Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. 123812

    123812 User

    Korben - To je to čo som spomenul. K strate paketov nedochádza, len proste odozva nikde zadrháva, tak to hodí nové spojenie.

    Takže teda co máme dělat... po konci akce se NIC nezlepšilo... ba naopak mě to vyhazuje ještě častěji.
    Je sice fajn, že BP zadrhává někde odezva, ale měli by s tím něco dělat. Na forum napíše pár lidí, ale dalším desítkám to taky dělá, jen nepoužívají forum.

    Poslal jsi hlášení do BP? Přišla odpověď?


    PS: zdraví tě můj kamarád, Shooter_92 a zítra nastupuje :D
     
    Naposledy upraveno: 1/3/19
  2. dneska 9.3 je napisane v kalendari ,ze ma byt den skusenosti a na GE3 vobec nie je cize som kupil uri zbytocne a neskoro som si vsimol xD
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    O5 máme zavádějící a lživé informace v kalendáři od BP?
    Prý má být den cti? Zase drobná chybička v překladu....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  4. jaritko

    jaritko User

    A včera ,,bol" deň skúseností. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Septarzx

    Septarzx User

    funguje ten dvojnásobok mne sa to nezdá dako

    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Získána část galaktické brány Kronos.
    [​IMG]
    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Galaktická brána Alfa dokončena.
    [​IMG]
    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - UCB-100 (20.000)
    [​IMG]
    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Obdržen předmět: Krystal rozvratu (8)
    [​IMG]
    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Obdržel jsi 240000 cti
    [​IMG]
    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Obdržel jsi 8000000 BZ
    [​IMG]
    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Sesbírány logdisky: 4
    [​IMG]
    10.03.2019 - 14:47[​IMG]Obdržel jsi kupóny na opravu (4)
     
  7. jaritko

    jaritko User

    Celková odmena z brány Alfy
    20.000 UCB-100 (biela)
    20.000 Urídium
    4.000.000 BS
    100.000 Česť
    200 Xenomit
    2 Kupóny na opravu
    1 zlatý kruh nad hodnosťou
    2 Logdisky

    Keďže si dostal 4 logdisky a kupóny na opravu, tak funguje
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Aj hodnota cti nasvedcuje na dvojnasobok+nejaký aktualny booster cti.Jaritko ma pravdu odmena funguje
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Súhlas. To samé pred chvíľou z bývalej GE7. Celková odmena z Lambdy:
    10.000 UCB-100 (biela)
    15.000 Urídium
    5.500.000 BS
    220.000 čest
    14 Kryštálov Rozvratu
    1x Dizajn stíhačky Blaze Enigma
    10x zelených kľúčov ku koristi
    6x logdisk. Len xenomit nepadol.

    Zaujmavé bolo, že som hľadal v montáži booster na česť a ten zmizol, pri poslednom kole Lambdy.
    Som veľmi zvedavý na to, či sa niečo podobné zopakuje aj u bývalej cz2 a taktiež, u tej istej brány.

    P.S.: Práve som odhalil to malé tajomstvo, čo sa týka tej navýšenej cti. Lodný denník:
    10.03.2019 - 16:43 Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Boss Kristallin. Získal(a) jsi: Booster cti (1 hod.).
    Jednoducho, padá to z npc, do ktorého to zakomponovali. Niečo ako bonus za minulé problémy. Čo poteší.
     
  10. Ako si myslel, že to tam zakomponovali? To sa ti bežne stáva, že v bráne Lambda ti práve z boss kristalina padajú boostre?

    Je všeobecne známe, že boostre padajú z npc. Je to o náhode, môže padnúť a nemusí. Nie som si istý, že by to malo súvis s minulými problémami.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Práveže: bežne sa to nestáva, že v bráne Lambda z boss kristalina padne booster na česť.
    Skôr z BVK alebo z Boss Lordakium. Skôr mi to prišlo veľmi zvláštne. Preto to tu uvádzam.
     
  12. Perňa

    Perňa User

    Dnes na GE1.

    Litám si po mapě, kámoš potřebuje s něčím pomoct na 4-5, tak mu říkám ať mi hodí skupinu, on mi říká, máš tam pozvánku, pozvánka nikde, po 5ti minutách došla konečně pozvánka, ale po kliknutí na přijmutí mě to do skupiny nedalo, tomu kdo mě pozval to ukazovalo, že hráč s tímto jménem už je pozvaný a to i potom co byl bez skupiny. Následně mi od něj chodily pozvánky do skupiny ještě další zhruba půlhodinu, které opět nešly přijmout, což bylo jedno, protože on už skupinu měl a ani nevěděl, že se mi ty pozvánky automaticky posílaly samy.
     
  13. Mám rovněž stejný problém,také GE-1.
     
  14. Dneska su napisane v kalendari 15.3 , ze maju byt obsidian boxy ako si ich nevidim, ani recept v montazi neexistuje.... server GE3. Super uz su boxy od 10:00 cize je vsetko v pohode
     
    Naposledy upraveno: 15/3/19
  15. Dnes t.j. 20.3.2019 je Den cti. Koupil jsem si uridium a 50% booster cti nebyl připsán na účet. Bude s tím BP něco dělat ? Díky
     
  16. Dňa 26.3.2019 som prišiel o čas v bráne kvôli reštartu prišiel som minimálne o 2000 bodov do hodnotenia kvôli tomu že ma vyhodilo z brány a znovu ma som mohol ist do nej až o 8až 9 minút čo spravilo na čase veľa ... považujem to ako veľké sklamanie..
    13:52 vyhodenie z brany pred reštartom a okolo 14:00 som sa vedel do nej znovu dostať po reštarte čas bežal a body som strácal. Osobne za každú som dostal 2200-2500 bodov a teraz som dostal len 200 bodov kvôli reštartu..
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nepis duplicity, odpoved si uz dostal v inom vlakne.
     
  18. Myslel som, ze tento bug opravili, ked to bolo v oficialnom oznameni...
    Kto nevidi co je na obrazku ?
    [​IMG]
     
  19. FrOg!_Is_Back_[SvK] bug ? no stojící lod u portu..zřejmě si ji náháněl a utekla k portu..snad další důkaz ??
     
  20. Na minimapě je zobrazení lodě nepřítele - červeně, na portu.