Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mě nefunguje hra od doby co začal event se mi to seká moc.

    Prakticky už nevím co s tím. Proč aspon to není stabilní prosím Vás když už nic pro nás chudáky není

    A to jsem chtěl sbírat vajíčka, když jsem zjistil že ani nejsou na PVP tak jsem brečel proč :(:(:(:(
     
  2. Lokalizátor nepřátel mně též nefunguje.
     
  3. Irondrobe

    Irondrobe User

    koupit třeba lepšiho kompa
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  4. pecko

    pecko User

    aky mas na mysli? :)
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    něco takového:

    přenosný notebook: ACER Aspire V 17 Nitro Black Edition
    parametre: 2,6GHz, Intel Core i7, RAM 8GB, SSD 8GB, HDD 1000GB, Windows 10 Home, 17,3" (44 cm) Full HD (1920 x 1080)
    grafika: GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 960M 4G-GDDR5

    Od prosince 2015 mi ještě stále šlape přesně jako hodinky a na darku problémy nemám. Cena: 1500 Eur.
    Pokud by někdo měl zájem si ho pořídit. Jsem s ním spokojen. Jenom je zapotřeby častých aktualizácií a všeho.

    P.S.: Co se týče darku, téměř žádny problém. Až na lagy.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/19
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Skoro každý nemá téměř žádný problém. Až na ty lagy ;)
    Přidaly vajíčka a už je to tady zas :D
     
  7. Dřív, když jsem v klientu kliknul u pet na palivo, na hlavní stránce se mi sám otevřel obchod a pet mechanismy. Už to nejde. Mám to jenom já, nebo všichni?
    Chlapci zas opravovali, že :D.
    • BUG: Problémy se zobrazováním v rozhraní mechanismu lokátoru nepřátel na 4-5 - OPRAVENO
     
    Naposledy upraveno: 20/4/19
  8. pecko

    pecko User

    nieje to k vláknu, ale posledný príspevok na to dám :) skadial mám pozhanať 1500€ :) mám za 800 a som spokojný nesmierne.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    pecko za kvalitu sa platí. A nekupoval som taký drahý komp. len kvôli DO.
    V novembri 2015 mi ten starý stolový PC vypovedal službu.
    A ten rozdiel, fakt nemá období a je neporovnateľný.

    Aj tú najkomplikovanejšiu web. stránku mi natiahne do 3 sekúnd. To poznať.
    Neviem nakoľko je tento príspevok k vláknu, ale dúfam, že už som to vysvetlil.

    pecko ak Ti vyhovuje za 800, tak buď s ním spokojný a šťastný. Veľa zdaru s ním. ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/19
  10. Rád bych nahlásil přetrvávající problém ve hře na mapě 4-5 s petem konkrétně mechanizmus lokalizace nepřátel(npc).po spuštění peta a mechanizmu lokalizace se na vteřinu ukáže seznam npc,ale hned zmizí.dělá to stále. Díky.
     
  11. Arya

    Arya User

  12. Alyctro

    Alyctro User

    caute zapol som to,.. pet vobec nefunguje , okrem toho nefunkcneho lokalizatora , sa mi strati cele okno peta , takže nevidim nic , neviem nič prepnut,bo nic nevidim , ked skocim cez branu vsetko sa zobrazí a chvilu je to ok(asi tak 5 s) . viem ho vypnut zapnut a ked prepnem mechanizmy ,hned vsetko zmizne a pet je neovladatelny až pokial mi ho niekto nepukne a dookola. A teraz jednoducha otázka: Prečo to zas nejde ked to roky v pohode slapalo pokial mi pamat sluzi? :))) . Hra nema spravcu a ide volným padom dolu vodou ? :))
     
  13. Ja hraju na staré šunce ale furt udržuji čistím atd tak musim zaklepat zatím vsechno jede na te 4-5 jsem to ani nezaregistroval. jsem tam jen chvilku kdyz proletam na piraty tak radeji pockat az bude opraveno teda
     
  14. chattt

    chattt User

    když to tady čtu tak přidám něco co už jsem asi před rokem hlásil a pořád je to asi stejný = na chvilku se mi ta lokalizace zobrazila - ale na té mapě 4-5 je tolik npc, že se mi všechny nevejdou do té lišty, tak by to mohlo jít posunovat....
     
  15. Irondrobe

    Irondrobe User

    oni to už opravili tim že pet lokace vubec nefunguje
     
  16. Arya

    Arya User

    chattt, chybné fungování mechanismu lokace je hlášeno. Co se týká způsobu zobrazení seznamu npc u tohoto mechanismu, to je nepříjemné :( Tam by to chtělo posuvník, aby se seznam mohl rolovat. Tuším, že zde byl nejeden návrh pro úpravu. Zda k úpravě dojde, nevíme.
     
  17. Zdravim. Neviem ci je to technicky problem, alebo ako to uz nazvat. Ked som na aukcii ,tak mi vyhadzuje kontrolu robota!! Uz ma to nebavi ,pretze velakrat nevyhram aukciu prave koli tomu ,ze musim zadavat nezmyselne blbosti na overenie . Keby sa sistem skor zaujimal o ozajstnych bt userov by bolo fajn. Ziadam teda aby mi to z uctu bolo odstranene pretoze mi to velmi prekaza .
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Aθηνa*SK bohužiaľ odstrániť sa to nedá. Nie si v tom sama.
    Deje sa to vždy, keď prehadzujem viac ako 5 položiek v 1hod. aukcii.

    Pre istotu odporúčam: prehadzovať len jedinú položku raz za hodinu.
    Ráno je vždy múdrejšie večera. Snáď sa to: do zajtra nejako umúdri.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/19
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pri zadavani ponuk treba davat pozor na rychlost zadavania ponuk, pretoze ked date viac ako 4 ponuky hned za sebou, tak uz vyhodi kontrolu. Pokial date menej ako 5 ponuk hned po sebe, je to bez problemov. Preto je dolezite vzdy po 4 zadanej ponuke v rade chvilu pockat. Vdaka tomu jeden hrac nemoze zadat tesne pred koncom aukcie prilis vela ponuk, co je praveze dobre, lebo viac hracov ma sancu tym padom byt v aukcii uspesnejsi.
     
  20. neviete či už je opravena chyba z uridium bank a rata ulohy z refrakcie ????