Zpetná vazba Diskuze: Ohlašování technických problémů ve hře

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Punisher, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    ***SAK∑.feat.CR∑Đ***, Karlosray tento problém ešte naďalej pretrváva.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/problem-s-uba-a-r-zone.109238/
    Od 17/7/17 to nie sú schopní opraviť. To bude asi tým, že prichádza nový klient,
    na ktorom ešte stále pracujú. Snáď sa toho čoskoro dočkáme, ak bude klient hotový.

    Pretože práve vďaka tejto chybe, nemôže z uridium bank prirátať úlohy z refrakcie.
    - Nakoľko to s tým súvisí. A áno, ťahá sa to od 17. 7. 2017 až do dnešných dní.
    - Hlavne že tu máme 21. storočie :rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 8/5/19
  2. zdravim pri zostreleny mi ukazalo v kolonke velkym TODO co to znamena?
     
  3. Septarzx

    Septarzx User

    bug stanica nedostreli na určitých miestach na hračov a dokáže si hráč sundat sam stanice bez toho aby ho kopla odporúčam zvyšiť o 50 cca dosah
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - jeden laserovy typ modulov ma kratsi dosah ako hraci, neboli v stanici nahodou tieto moduly?
     
  5. Septarzx

    Septarzx User

    Punisher každy laser ma dosah až po hráča lenže su rožky kde to neplatí a tie rožky by mal dosiahnuť pretože sam hráč aby daval stanice to nie je ok..
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Septarzx - Vysoké poškození, vysoká rychlost střelby, nízká přesnost, krátký dosah – Modul laserů KD (LTM-LR)

    Tento laser ma kratky dosah, cize je mozne ho dat dole bez toho, aby vystrelil po hracovi. Ostatne lasery a rakety maju vyssi dosah a neni mozne aby hrac strielal modul bez toho, aby dany modul nestrielal po nom.
     
  7. V poslední době se setkávám s těmito moduly LTM-LR, sundat takovou stanici není problém,takže ne bug,ale špatná volba modulů při stavbě:D
     
  8. 1. Malá chybička krásy...
    - nápis "Dnes dvojnásobné odmeny v branách" není v strede, tak ako býval
    - skúšal som x-y serverov, dokonca aj Mexiko, a robí to všade


    [​IMG]

    2. V nyxu na základni v týždenných misiách ukazuje namiesto GG A, B, C ... GG ?
    - robí to so všetkými úkolmi, ktoré sú dostupné v týždenných úlohách

    [​IMG]

    3. Chyba, spojená s chybou 2.
    - znamená to, že ak ukážem na hráča, ktoréeho mám v skupine, ukáže mi to "GG ?" namiesto "GG A" napríklad, v ktorej je

    [​IMG]

    4. Rovnako to ukazuje aj vo všetkých branách.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/6/19
  9. Kazy

    Kazy User

    Hezký večer,

    má někdo problémy s připojením do hry? Celý den se snažím nalogovat,abych si proletěl Zetu na Rinusk a stále nic. Taktéž jsem vyplýtval všechny možnosti údržby PC. Zkrátka jenom navazuje spojení a nic.

    EDIT: Spojení se podařilo konečně navázet,ale přetrvává problém v hangáru,kdy nelze opravit letouny a nelze přetahovat více předmětů najednou
     
    Naposledy upraveno: 20/6/19
  10. jetecha

    jetecha User

    Kazy
    Měl jsem podobný problém, po startu se načetla stránka ale zůstala černá. Po spoustě mazání a přeinstalací jsem našel radu.
    Odinstsloval jsem Googl Chrom a vyčistil s adwcleaner 7.2.2. (neinstaluje se, jen se uloží) Mě to pomohlo, vše běží jak má.
    Odinstalování Googl Chronu není ale bez problémů, nevím co ti může ovlivnit, co na něm máš!
     
  11. Neviem no...
    Dnesnou dalsou "uspesnou" aktualizaciou sa nieco pokazilo...
    Predava mi to ten stit hadam uz 20 minut, a stale nic... :D

    [​IMG]
     
  12. Spectrum

    Spectrum User

    Jednak nevedia ani poriadne spraviť predaj viacerích vecí... ale ešte tým spravia viac otravné stavanie konfiguracií.. a najlepšie na tom je že na toto všetko by sa mali vykašlat a namiesto predaja veci by tu dávno mala byť demontáž na ktorú už dávno se.... :) ach kam to len ide ta hra.. ten nezaujem BP to ničí pekne
     
  13. Septarzx

    Septarzx User

    Nahlasujem problem opravovania letounov nedaju sa opraviť posledne 3 letouny a niekedy to nejde vôbec ani jeden opraviť tento problém má väčšina hráčov .. dalšia otázka je načo preboha pridali nové nahadzovanie do lodi je to další otras.. zbytočne stláčanie navyše na klávesnici !!!

    FIX "

    Ako musím stlačiť shift 2x tuknut na letoun pustit shift ..
    Je to pekna blbost treba to vratiť naspäť..
    ako nahadzovanie konfi stlačiš shift označis si všetky veci čo chceš nahodiť potom musiš pustiť shift aby si mohol to tam hodiť blbosť.
     
    Naposledy upraveno: 25/6/19
  14. Dnes jsem zjistil,že při použití AJP01-CPU a skoku na mapu 4/5 mi nefunguje zobrazení na minimapě a v celé hře nic kromě mé lodě není, žádné npc,lodě atd. Celkem třikrát po sobě. Server GE-1.
    [​IMG]
     
  15. Mě se to v low seká, a vždy mi to vyhodí nové spojení.
    Ale autíčka lítají furt, výborná stabilita hry.
    Vývojáři asi v těchto vedrech pracují od řeky a tak to vypadá.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tobě v low lítají autíčka a neseká se jim to a neháže jim to nové spojení?
    A dělá to to stejné i těm tvojim kamarádům v bráně low, nebo tam jsi sám?
    Pokud máš problémy se hrou, tak si dej práci a dej sem výsledky :
    Ohlašování technických problémů ve hře

    a nebo zkus tohle :
    Co dělat když mi nejde hra?

    A až potom piš, kdo je u vody, či na sluníčku?
     
  17. No jako ok, že se tu veřejne doznáváš. tak dobře, pak asi vím proč jsem měl wary.
    Mě se nelíbí ted ten nový hangár. A furt mi hra vykazuje nové spojení.
    jeden čas to zapnu jede, druhý den se to seká.
    To je jak na houpačce. Tak chtělo by to opravit.

    Kolego ty máš ban . nebo si úplně zmizel ze hry. nebo tě nevidím nikde.
    Můžeš mi to objasnit. Díky
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč místo pláče a psaní nesmyslných slov si neuděláš chvilku čas, udělej pár měření a screenů, abychom ti řekli, co se má opravit, nebo si máš koupit pořádný net i počítač? A výsledky dodej sem :
    Ohlašování technických problémů ve hře

    P.S. K čemu se tu veřejně přiznávám a co s tím mají společného tvoje wary? Nechápu... opravdu...moc ne...
     
  19. ne já jen že tě nemůžu najít ve hře. proto jsem ptal kde jsi zmizel.
    Měření můžu udělat, k čemu to bude dobré. když se hra neopraví.
    Už tam ted je chyb jak máku, pet, lagy atd.

    A už jsem lepší než ty, a to nehraju na hodnost. Vidíš, že hodnost není ve hře nic.
    jsem rád, když generál zmizí protože už asi není dobrý, možná tě to nebaví. Vím já.
     
  20. Kazy

    Kazy User

    Septarzx

    Díky za radu ohledně opravy letounů...Už jsem byl dost vytočený a chtěl jsem si to zde trochu vylejt :-D Občas se to chytlo,když jsem několikrát za sebou klikal jako datel.,ale Tvoje rada je jistota.