Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tak pokud by někdo znal návod jak učinit PETA inteligentním, tak jsem jedno velké ucho. Mám PETKu 15 LVL, 9 radarových protokolů a stejně se hloupě motá kolem mě a tahá se se mnou o boxy které beru já, když jí je nechám a letím jinam, sebere se a letí taky pryč, když se tedy vrátím, zase se o ně tahá, když schálně proletím kolem 5 EE a beru až 6tou, tak se někdy chytne, ale jindy jde po té mojí 6té. Fakt mě to dost vytáčí vzhledem k tomu, kolik ta sranda stála. Jediné, kdy se PET chová trochu rozumně, je když jsou boxíkové akce a hustota různých boxů v okolí je tak velká, že se o ně nějak podělíme.
     
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Spartakus: to znam, obzvlast v brane (ano, nepouzivam tam kamikaze, ikdyz asi bzry zacnu). Staci jedno - nespechat tolik s ctrl po nakliku.

    -Kaperko-, *G*O*L*E*M*: Netvrdim nutne, ze to tak je (treba mam chytryho). Jinak ono je to casto i o inteligenci hrace. Plati jednoduche pravidlo: PET leta za nejblizsi surovinou. Priklady vyuziti: Pokud rychle vidite vhodne cesty surovin, neni problem se s PETem rozdelit, abyste si neskodili. Naopak pokud ma cizi PET (shluk petu) cestu pres nekolik blizkych kusu do urcite lukrativni oblasti (hodne pld) je dobre mu ji sberem prerusit (aby meli bliz jinam) a dobrou oblast si vyzrat sam - separovat cizi PETy. Navic lod ma vzdy prednost pred PET - ikdyz na surovinu dorazim nepatrne pozdeji (prijde mi, ze pet jakoby pribrzdi tesne pred sberem). Takze neni problem letet se skupinou cizich PET - vzdy na nejblizsi surovinu (chce to trochu odhad) a nenechat jim ani ň. A prijde mi, ze tohle rekneme vycurane chovani, ode mne PET pochytil - overene jen empiricky a na jednom vzorku :).

    A este jedna vec - opet neoverena - pripada mi, ze PET sbira mnohem rychleji, kdyz sbiram s nim, nez kdyz parkuji (uz jsem si take parkrat vyzkousel)

    Jinak sbirat PETem bonus boxy mi prijde dost prodelecne (vzhledem k cenam mechanismu).
     
  3. :) no já myslím, že sbírat umím, nepaladkuju protože mě to nebaví, navíc na CZ1 je paladko obsazené EIC a i když si jich nevšímám tak oni mě jo, a nebaví mě bojovat s 8mi najednou (moje poslední návštěva paladka kvůli úkolu). Sebrat cizí petce něco před nosem to není problém, problém pak je až přiletí naštvaná skupinka rudých a vyštípe mě. Pokud bych parkoval a čekal až co pet nasbírá, tak by mi logicky nevadilo, že se o něco taháme. Těch rad a taktik jsem si tu přečetl dost, mám pocit, že někdy se Pet chová lépe jindy hůře. A co se týká sběru nejbližší EE tomu se fakt směju. Když proletím kolem skupiky EE a zamířím k té nejvzdálenější a to moje nemehlo udělá to samé???? K jaké nejbližší? Nebo sebereme každý něco zbývá 1 poslední která je blíž k Petovi, tak mu ji nechám a letím dál hledat a ten neschopný robot letí za mnou a nechá ji tam a já se pro ni musím vrátit? Nevím, mě příjde chování peta hodně nedodělané.
    Například můj kolega z klanu má lokalizátor 3 bez jakéhokoli radarového protokolu, já mám 9 protokolů a když jsem spolu dělali úkol a hledali bossVK tak je často viděl dříve než já a to si myslím že 9 radarů by už mělo být poznat :-(
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-post zmazany.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
    Zaloz si na to novu temu v sekcii: Obecné dotazy
     
  5. Golem mozna blba otazka,ale jsi si jisty ze ty protokoly mas v te konfiguraci na kterou letas a ne v druhe? Ted jsem to zkousel,normal mapa,10 radar protokolu mam a lokalizator blika npc skoro pres celou mapu uhlopricne.
     
  6. vosinoha1

    vosinoha1 User

    zdravim mám dotaz bavili jsme se o protokolech AI-AL1 3 dává navíc poškození na vetřelce 6 % a nemohli se shodnout jestli to platí na kamikadze čili deset protokolů 60 % + 75 000 = 120 k jestli dobře počítám ale ukazuje nám to stále jen 75000 tak nevíme můžete poradit ?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    vosinoha1 - staci si trosku precitat tuto diskusiu,pretoze par prispevkov dozadu sa kolega ku kamikadze vyjadril a myslim si,ze dost jasne,ze nan nema nic vplyv,teda na zvysenie dmg.

     
  8. vosinoha1

    vosinoha1 User

    no v tom to je na lasery je protokol AI-LM1 Efekt: zvyšuje poškození způsobované laserem o 4%.

    Instalací protokolu laserových zbraní zvýšíš poškození, které tvůj P.E.T. způsobí laserem.

    ale já se ptal na protokol AI-AL1 Efekt: zvyšuje poškození způsobované vetřelcům o 6%.

    Instalací protivetřeleckého protokolu zvýšíš poškození způsobované tvým P.E.T. na vetřelcích.


    takže jeden je na lasery a ten druhej o ten mi jde jestli zvýší dmg kaminou protože tam neni psáno že to jsou lasery

    jestli to neplatí pak je ten protokol na nic
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    DMG kamikadze sa nedá nijak zvýšiť. Je pevne dané lvl-om.

    Btw. protokol nie je nanič, kedže miesto 4% v základe dá 6%. Jeden protokol je aj na hráčov, druhý len na NPC.
     
  10. vosinoha1

    vosinoha1 User

    ok dobře díky kupovat to tedy nebudu je to zbytečný
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    vosinoha1 - protocol AI-AL1: Ti navysi dmg PETa proti votrelcom az o 6%,ale plati to len na lasery a zasa proti hracom nie je ziaden efekt,ale protocol AI-LM1 navysi dmg lasermi PETa sice len o 4%,ale aj na hracov aj na NPC..Uz chapes?
    Ten len proti NPC by som ani ja nekupoval,ale proti hracom + NPC to nie je zbytocne,kedze viem,ze v jackpot arene to ma strasne vela hracov v PETe ;) A nielen tam.
     
  12. vosinoha1

    vosinoha1 User

    dobře díky
     
  13. -xghost-

    -xghost- User

    *G*O*L*E*M*: Tak to jo, to bude asi hodne ovlivneno serverem. Ttam co hraju, to mame holt zakempeny my a to opravdu zhusta, takze musis vymyslet zpusoby, jak neco shrabnout. S tim, ze PET leta za nejblizsi to plati, ale bohuzel ne, kdyz se sam pohybujes (aspon tak to mam okoukano). To vysvetluje zminovane, ze obcas leti za tebou az na x-tou bednu(surku). Ikdyz me to moc nedela - treba jen mam stesti na chytryho PETa a tyhle moudra, co tu pisu vubec vliv nemaji :)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. JJ jsem si jistý, radary mám v obou konfi, protože i lokalizátor mám v obou. Když farmím nebo dělám úkoly a používám vyhledávač, musel bych to po každé změně konfi zase nastavovat, tak to mám v obou u peta stejné. A když jsem si koupil první 4, tak jsem zlepšení dosahu hlavně na icech poznal, ale teď mám 9 a kolega bez jediného našel NPC dřív a to jsme letěli vedle sebe na křídle a nebylo to jednou, ale opakovaně. Třeba až jich bude 12 tak se to zlepší, ale poslední úkol co jem dělal mě dost rozladil. Taky jsem čekal že budu navigovat já kolegu a ne obráceně.
     
  15. -Brčko-

    -Brčko- User

    dobry den dostal som odpoved od moderatora lebo som pisal ze mi nedalo odmenu ked som pouzil v brane v rohu kamikadze zatial mi to fungovalo ale raz mi nedalo odmenu a ani nezapisalo do ulohy a uz v dalsich vlnach to npc nieje a koli tomu som staval branu epsilon aby som tie ulohy porobil tak chcem co sa s tym da robit lebo odpoved bola ze nemam pouzivat kamikadze v branach ale podla mna by to malo fungovat aj s tym
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Odpoveď si dostal správnu, kamikadze nie je uspôsobená na ničenie celých vĺn NPC v bránach, používaš ju na vlastné riziko nepripísania odmeny.
     
  17. -Brčko-

    -Brčko- User

    okej dakujem a da sa este nieco robit s tou ulohou ? lebo koli tomu aby som znicil 3 maraunder nechcem stavat novu branu
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Ono sa úlohy z brán počítajú do úloh? Čo viem, tomu tak nikdy nebolo. NPC sa originál vyskytuje v skupinovej bráne. Každopádne už sme trošku s tým NPC mimo tému (OT).
     
  19. -Brčko-

    -Brčko- User

    ano len v tej ulohe je napisane ze na mape gg e tak toto lebo kebyze sa to da aj v skupinovej brane urobit by som bol rad ale tak pise ze v brane epsilon a koli tomu postavit dalsiu branu ?
     
  20. Sid

    Sid Guest

    -Brčko- s nejvyšší pravděpodobností tě nic jiného, než postavit novou bránu nezbude.

    Slotů na normální úkoly máš k dispozici 5, o jeden méně, už není tak drastické a až budeš mít bránu, úkol prostě dokončíš.