Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dana2404

    Dana2404 User

    Dobře jiná firma, tak proč pet svítí modře když mám s někým war? (se stejnou firmou) Je to prostě součást lodi mělo by to mít stejnou barvu jako loď podle mě ne?
     
    Naposledy upraveno: 6/4/14
  2. tak ako vidis nieje to tak :)
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Jednoduché, iná firma má červený nick preto aj PET je červený bez ohľadu na TAG.

    Pri war s rovnakou firmou má hráč červený len TAG a tak isto aj PET len TAG - logické.

    Dana2404 aký nick má hráč vlastnej firmy pri war? Doporučujem odsledovať a netvrdiť čo nevieš.
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    Kubino, mám pocit, že Dana2404 si stěžovala, proč nemá pet tag podle diplomacie s daným klanem. Například pet s warem má tag bílej, stejně tak i spojko a ponko.
     
  5. Dana2404

    Dana2404 User

    Kubíno já se nechci hádat letím po mapě a vidím žlutou tečku a červenou pouze jsem se zeptala, když je pet součást lodi proč nemá stejnou barvu jako loď při zobrazení na minimapě ? Ono jde taky o to, že když je daná loď v masku já letím a vidím červenou tečku, tak jí sestřelím a ejhle ono je to pon
     
    ACS1893CZ a Cowley tohle ocenili.
  6. akegenda

    akegenda User

    ahoj, koupil jsem si dnes pet .a je 4 lvl . koupil jsem mu mechanismus automatického sběru surovin lvl 1 a opravovaci mechanismus ale jakmile jsem dal do pet ten na sběr tak nic nesbíral .. ten druhy mechanismus funguje .. poradte co mam udelat :) diky
     
  7. Korben

    Korben User

    akegenda Mechanizmus zberu musíš na mape aj aktivovať, ale od levelu 1 nečakaj zázrak.
     
  8. oops.eu

    oops.eu User

    koupil jsem si dva protokoly:

    Protivetřelecký protokol (Level: 3)
    Efekt: zvyšuje poškození způsobované vetřelcům o 6%.


    a stejně ikdyž dávám kami, tak víc jak 75k neubere, je to chyba hry, nebo se to na to nevztahuje a je to špatně napsané?

    díky moc za odpověď ;)

    mimochodem, samozřejmě to zkouším na npc :)
     
    Naposledy upraveno: 18/4/14
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    oops.eu - na kamikadze sa nevztahuje ziadny protocol na zvysenie dmg ani nic ine.To je pevne stanoveny dmg.
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    akegenda-na herní mapě aktivuješ sběrač kliknutím na něj v okénku Peta...já s tím měl též problém,3 měsíce mi to nešlo zkusil jsem vše ale nic...tak sem ho prodal,pak byla akce na sběr surovin s tím že z nich padaly i ruzné předměty jako byly štíty,cpu a pod...koupil jsem nový,nainstaloval ho a šel krásně.
    Punisher-ten sběrač byl určitě z tvojí pirátský továrny.:D
     
  11. akegenda

    akegenda User

    Citacia zmazana
    diky :)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. akegenda

    akegenda User

    a co všechno může sbírat ? protože bonusovy boxi mu nejak nejedou :/
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    akegenda - Staci si pozriet vo FAQ(hned na zaciatku diskusie mas odkaz) dany mechanizmus,co zbiera:
    [​IMG]
    Mechanismus sbírání (Level: 1/2/3)
    Range: 700/1500/2500
    Životnost: neomezeno


    Jakmile si aktivuješ mechanismus sbírání, tvůj P.E.T. bude automaticky sbírat všechny bonusové boxy a též i cargo-boxy v tvém okolí.
    Během sbírání může být tvůj P.E.T. napadnutý, avšak jen hráči a ne vetřelci.
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    akegenda tak od zberu surovín (zbiera len suroviny), ktorý si zakúpil zbytočne očakávaš zber boxov :) Na zber cargo boxov a bonusových boxov je ďalší mechanizmus.
     
  16. Year_2013

    Year_2013 User

    Mám otázku :) Mám spearhead..s naj pohonmi a promerkom...mal by zbierať paladium rychlejsie ako ostatne pety,.. mal by ich predbehovať, ako to že stale mi niekto ukradne paladium :) čo si mam zakupiť alebo čo mam spraviť aby moj pet predbehol ostatne pety..? :)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Year_2013 - dost zalezi aj od PC a ineternetoveho pripojenia,ci hras cez wifi alebo mas kablove pripojenie.
     
  18. Year_2013

    Year_2013 User

    čiže protokoli v tomto nehrajú rolu? :)
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Year_2013 - protocoly na rychlost zberu nie su :) A pokial mas zberac surovin na 3.lvl,tak k tomu ani netreba radarove protocoly,kedze ide PET peknu vzdialenost ;)
     
  20. Year_2013

    Year_2013 User

    Dobre dakujem :)