Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. martin144

    martin144 User

    to nechápu vy tady pišete že zabitím kamikadzi nedostanete odměnu ? to slyším poprvé
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    Většinou když zabiješ NPC kamikazí, tak odměnu dostaneš, občas se ale stane, zvlášť když dorážíš větší množství NPC, že odměnu nedostaneš. to je to co se tady řeší
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    martin144 - precitaj si to este raz,nikde sa nepise,ze neobdrzis odmenu vobec za ziadne NPC,ale ako tvoj spoluhrac pise,ze hlavne z vacsieho poctu NPC ti nemusi pripisat kazde a preto sa neodporuca NPC dorazat s kamikadze.Hlavne je strielat po nich pri pusteni kamikadze.
     
  4. Mám dotaz ohledně radarového protokolu. když použiju radarový protokol lvl3 který má 12% a dám ho 2 a vícekrát sečte se to? a např když sběr lvl3 má dosah 2500 zvýší se tim taky i dosah? díky nějak jsem to tam nepochopil
     
  5. »vojta«

    »vojta« User

    nevím teď přesně, jestli se protokoly sčítají, nebo násobí, ale rozhodně když použiješ víc, zvětší ti to dosah o víc.
     
  6. ok dík. platí to stejně i pro sběr boxů tak jako i na sběr surovin?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    D-R-E-A-M-E-R - ak mas napriklad 3 radarove protocoly na lvl.3,tak ti zvysi dosah o 3x12%=36%
    Plati to aj na zber boxikov aj surovin.
     
  8. super :) děkuju
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Za malicko ;)
    Taktiez radarove protocoly zvysuju radius u mechanizmu zamerania NPC,co je dost dobre vyuzitelne hlavne na tej 4-5 mape.
     
  10. mal by som otázku ohľadom toho Pet kamikaze, nefunguje ako mi to hráči poradili, kamikaze uroven 1 pet lv 13, prepol som na kamikaze aby sa aktivoval ked po mne útočil boss kristallin a útočil som aj ja po nom, ale nič sa nedeje, robím niečo zle? neviem sa dostať ku FAQ kedze som sa po roku vrátil späť do hry po ... nikdy som nemal problém, diali sa tu velké zmeny a vobec mi to kamikaze nefunguje ...
    terba ho nejakým tlačídlom aktivovať alebo niečo iné? poradte mi prosím vás ...
    Ďakujem
     
  11. »vojta«

    »vojta« User

    aby se kamikadze aktivovala, pet nebo ty musíš mít málo hp (myslim max. tak 10%) a někdo do tebe nebo do peta musí střílet. a samozřejmě musíš jí zvolit :)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †yg.gy† - FAQ je hned na prvej strane tejto diskusie: Faq - P.e.t. 10
    Poskod si PET pod 10% HP a potom mozes ist k NPC,nech na teba zautoci.Ty aktivujes mechanizmus kamikadze a uvidis,ze pojde k nemu a vybuchne(zistis to tak,ze okienko s PETom bude take svetlo sede,ze sa nebude dat ziadna ina funkcia).Avsak NPC by malo stat,pretoze ak sa hybe,tak PET zaleti na jeho miesto,kde po tebe vypalil a tam par sekund pobudne,kym nevybuchne a tvoje NPC moze byt od toho miesta uz prec,tak je dobre bud ho tocit dokolecka a nasmerovat na stojaceho PETa,naco mas par sekund alebo stat na mieste,nech sa NPC nehybe a hned jak k nemu dojde PET,tak buchne.
     
  13. iba dodam ze kami 1 a lvl pet 13 je velmi slabe na zarobok. doporuvujem kami 3.
     
  14. Genesis

    Genesis User

    poradí mi někdo z řad zkušenejších sběračů boxíků jakou sestavu používá v PETce protokoly atd. všem dobrým duším děkuji :)
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Genesis - ja osobne pouzivam mechanizmus zbierania 3.lvl + 5 radarovych protocolov 3.lvl + 2 skladove protocoly 3.lvl.
     
  16. DVOG

    DVOG User

    Ahoj, konečne som si kúpil PETA a mám tam kamiko na lvl. 2 ale ešte presne neviem ako kamiko funguje?
    tak sa pýtam vas skúsenejších pilotov a by ste mi prosím poradili na akom princípe funguje kamiko viem že na petke zvolim "mód" kamikaze ale neviem ako ho použiť mám na niečo zamierit ? a PET vybugchne ? alebo vybuchce na mieste kde sa nachádzam , lebo kamoš má videjko na youtube a prechádzal ALFu keď sa k nemu lordakie nahrnuly v priebehu sekundy vybuchli všetky a nechce mi povedať ako to funguje :( a často keď si chodím po 1-6 a vidím tam "crazy cubikon " rozbehnu PETA a bum 60 prodegitov v keli
    Tak sa ešte chcem opítať ako toho "crazy cubikona" vytvorím alebo ako to mám nazvať
    kašlite na gramatiku ,
    kúpil som si premko hlavne kvôli kamiku na PET ;) ale neviem ako funguje :(
    presunul ma tu moderátor :)
     
  17. Kamikaze se aktivuje tím, že má PET pokud se nemýlím 2500 a méně HP a do tebe MUSÍ cokoliv útočit. Na co kamikaze vletí a na čem vybouchne (NPC, hráč) určíš tím, že NPC nebo hráče naklikneš a útočíš do něj. Kamikaze ovšem nelétá za cílem stále, ale zasekává se=je lepší kamikazi používat na pomalý či ještě lépe stojící cíl. Kamikazí=výbuchem Peta se vytvoří poškození, které v určitém okruhu od výbuchu poškodí co je v dosahu (výše poškození a dosahu závisí na stupni kamikaze). Čím dále je cíl od výbuchu kamikaze, tím menší poškození cíl dostane. Crazy cubikon je akce (píše se o ní ve sloupečku akcí, když klikneš na Domů), kdy při vystřelení do Cubikona vyletí 4x více protegitů, než při normálním cubikonovi. Obvykle se neničí cubikon, ale ti protegiti.
     
  18. DVOG

    DVOG User

    Takže chápem to tak s tým kamikadze klknem napr. na NPC (zamierým) zvolím mód kamikaze a PET Vybuchce v blízkosti NPc alebo hráča ?
     
  19. Ano, ale aby kamikaze vybouchla, musí do tebe cokoliv střílet. Pokud je cíl pomalý nebo se nehýbe, vybouchne přímo na něm. Pokud se hýbe, vybouchne v blízkosti.
    Však si to vyzkoušej :D
     
  20. DVOG

    DVOG User

    aha takže jak si napísal musí "do teb nečo strílet" ale napr. taký kristalion není agresivný môžem použiť kamiko ešte skôr ako kristalion vystrlí ? alebo nie