Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jasně, když do tebe vystřelí třeba Kristallin. Je jedno, co do tebe vystřelí, ovšem musí.
    Mimochodem, když by jsi se zamyslel nebo si to ve hře zkusil, přijdeš na to sám.
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    upřesním to. aby se kamikaze aktivovala, musí mít hráč nebo pet méně než 10% maximálního života a musí do hráče nebo peta něco střílet. pak pet letí na zaměřenej cíl a bouchne.
     
  3. DVOG

    DVOG User

    aha dik "odskoušeno vyrešeno" :D

    -------------------

    Combo mechanizmus obrany (level: 1)
    prepáčte že zasa virušujem na akom princípe toto funguje ?
    píše tam niečo s insta štítom takže je to niečo ako insta štit ?
    a ešte veĺmo nechápem čo znamená to odrazenie utoku o 65 %
    za odpoved dakujem :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/5/14
  4. Kubino

    Kubino Guest

    DVOG nepíš tu multiposty.

    Btw. to je instaštít pre PET, nie pre loď.
     
  5. Kupil som si kamikaze a prečo mi nesvieti level 2 a 3? musím najprv mať 17500 U alebo to je ešte pre iny dovod zamknute?
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. Zafod

    Zafod User

    Musíš napřed dosáhnout patřičného lvl.

     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. »vojta«

    »vojta« User

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• a pro vyšší levely nepotřebuješ mít koupený ty nižší, takže je lepší kupovat mechanismy rovnou lvl 3, kromě některých u kterých to není potřeba.
     
  9. Genesis

    Genesis User

    střílej kristalínky s kamikadze v blízkosti kristalonů a tím si kristalony předkaminuješ ;)
     
  10. Zdravím,
    Chcel by som sa opýtať kedže som si dnes kúpil peta a chcem s ním boxikovať, že na akom levely ho musím mať aby som si mohol upgradnúť mechanizmus zbierania na lvl 2 ? Kedže teraz to má malý dosah.
     
  11. »vojta«

    »vojta« User

    Kdyby jsi si přečetl Faq - P.e.t. 10, zjistil by jsi, že potřebuješ lvl 4 na mechanismus úroveň 2 a lvl 8 na úroveň 3. A neupgraduje se to, pouze si zakoupíš příslušnou úroveň mechanismu a nepotřebuješ předchozí, tzn. můžeš koupit rovnou 2 nebo 3.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/14
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Square_Visual - ako tvoj spoluhrac napisal,musis si zakupit mechanizmus na vyssi lvl,neda sa vylepsit ani nic podobne(zakupeny lvl mechanizmu,ci protocolu ostava vzdy rovnaky).Osobne odporucam kupit mechanizmy a protocoly na 3.lvl,ktore mozes pouzivat,az ked PET dosiahne 8.lvl,ale mas tam aspon lepsie vyhody a aj pri spominanom mechanizme zbierania mas vyssi dosah,ktory este zvysuju radarove protocoly ;)
     
  13. Ja mám otázku na ten mechanizmus zameriavania surovín že ako vlastne funguje (neviem ako si to mám predstaviť) či mi začne pingovať miesto kde je tá surovina, ako je to pri mechanizme na zameranie NPC alebo mi to nejako vyznačí na minimape a či sa oplatí si ho kúpiť - či tí čo ho máte ho aj nejako prakticky využívate a je vám na niečo osožný.
     
  14. Já tento sice nemám, ale myslím si, že bude naprosto totožný s lokalizátorem NPC v tom rozdílu, že ti bude blikat kde se nachází surovina, kterou chceš najít. Já osobně tento mechanismus nemám a nikdy mi nechyběl, tudíž ho ani kupovat neplánuji.
    P.S. Surovin je přeci na příslušné mapě spousta, tak snad není potřeba :)
     
  15. TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ staci si najit Seznam surovin a jejich výskytu a nemusis se timto mechanizmem vubec zaobirat a setrit uridium radsi na neco jineho.
     
    $$$$™Hobitman™$$$$† tohle ocenil(a).
  16. Ja viem kde sa tie suroviny nachádzajú na to som nenarážal len som chcel vedieť či sa to proste oplatí alebo je to úplná hlúposť :D (ako som si aj myslel)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TĦÜŊĐĚŘ-ŁĬĢĦŦ - oplatit sa to moze iba pri nejakych zbieracich sutaziach,kde zbieras suroviny na cas a podobne a obcas musis prejst dlhsie trasy,kym ho najdes,ale musim uznat,ze sa to na 95% neoplati kupovat a radsej to uridko lepsie investuj ;)
     
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Noo mě tenhle mechanismus příjde úplně zbytečný. Když vím,kde se většinou suroviny vyskytují,tak prostě letím a někde poblíž sbírám.
    Nechápu na co tenhle mechanismus byl vlastně vytvořen když ho nikdo nevyužije. Nováčci asi těžko a lidi,kteří vědí kde co je, ho nepotřebují. No asi neměli v BP co na práci :)
     
  19. Dobre ďakujem za odpovede kupovať to teda nejdem radšej odložím na PP :D
     
  20. Lokalizátor surovin se ti ja psal Punisher vyplatí jediné když zbiráš na čas a nemuzes nějakou surovinu najít. Jinak ne.