Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Citacia zmazana

    Díky.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/13
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    A musíš stáť ak chceš aby pet pukol presne na mieste kde chces.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    (-bobo-) toto nie je moc pravdivé info, ak vieš narábať s kamikadze pukne vždy tam kde chceš bez ohľadu na to či stojíš alebo letíš. Osobne nikdy pri púšťaní kamikadze nestojím na mieste.
     
  5. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    ale tak nemusí ti puknúť presne na mieste a napríklad pri galaktických bránach tam to je aj pri pohybe
     
  6. Aby PET bouchl musí být Vaše loď pod útokem, přesněji musí Vám něco ubírat hp lodi jinak bude létat a jen střílet. Pokud střílíte npc nebo hráče je lepší stát aby šla dmg do lodi pak se ihned aktivuje a vybuchne. U hodně pomalých npc které se skoro nepohybují jako je cubikon stát ani nemusíte tam kami bouchne i v pohybu ale například u hráčů když se pohybují nebo rychlých npc se kami zastaví na místě zaměření a dále už cíl nesleduje, takže je u toho třeba trošku taktizovat a točit lodí tak aby npc nebo hráč naletěl na místo kde se PETka zastaví :).
     
  7. Zdravím,

    když mám petku a sbírá šutříky a na mě zaútočí hráč, tak petka nejde zandat. To je v pořádku, ale když na mě někdo 5 minut neútočí a ta petka nejde zandat, tak bych řek že je to chyba, stalo se mi to asi 3 krát.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    BhůůteerJaxviň - mne sa to tiez obcas stane,treba dat pasivny mod a ist dalej od utocnika,pripadne prejst portom.Ak to nepomoze,tak uz len relog.
     
  9. Aha, ok budu to tak dělat. A dalo by se to nahlásit, jako připad k opravě?
     
  10. Zeus

    Zeus Guest

    Já osobně zmáčknu klávesnici F5 a problém je vyřešen
     
  11. No ono to je vyřešený F5, ale když mam něco v nákliku a nechci o to přijít tak to F5 je jen poslední věc
     
  12. »vojta«

    »vojta« User

    50.000 urka
     
  13. Mosadix

    Mosadix User

    MAM PETA NA LVL 8 A NEMOZEM KUPIM MECHANIZMI PRE TENTO LVL ANI PRE LVL 4 PRECO ?
     
  14. »vojta«

    »vojta« User

    1. nekřič (Caps)
    2. jestli chceš něco vyřešit tak admini a modi potřebujou tvoje ID
     
  15. Od koľkého lvl môžem si zakúpiť kamikaze lvl3?
     
  16. »vojta«

    »vojta« User

    A co takhle si přečíst to FAQ o kterým tady diskutuješ? Tam to máš. Jinak, je to od lvl peta 8
     
    Naposledy upraveno: 24/12/13
  17. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    od levelu 8 mozes kupit pet mechanizmi 3 lvl
     
  18. Mosadix

    Mosadix User

    lenze mne kupit nejdu od 8 lvl