Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    prchlik,díky *Rajbek* je môj syn a ja som mu nevedel ten princíp vysvetliť,takže zároveň si odpovedal aj mne a konečne tomu už rozumiem aj sám.Ešte raz vďaka Tebe aj moderátorom.
     
  2. Thymius

    Thymius User

    Zdravím,

    Já bych měl dotaz ohledně expení, resp. zisku zkušeností. Je možno nějako zastavit zisk zkušeností, tzn, aby létal u mě (když budu zabíjet), ale nedostával žádné expy (tzn další levely) ? :) Předem děkuji
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Thymius - jedine,ked ho deaktivujes pred tym ako obdrzis odmenu za NPC,ulohu,hraca,atd...Inak sa to neda deaktivovat,cize nabera body az do lvl 15.
     
  4. Thymius

    Thymius User

    Takže pokračovat stejně jako teď, díky za rychlou odpověď :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Thymius - momentalne nie je ziadna ina moznost,takze len vypnut PETku pred ziskanim BS ;) Ci casom bude funkcia na deaktivovanie narastu BS pre PET,to ti neviem povedat dopredu.
     
  6. lsmi

    lsmi User

    Zdravím,
    Chtěl bych se zeptat na mechanismus kamikadze.Dejme tomu že je kolem vás 5 Kristallinů a vy použijete kamikadzi na levlu 3.Připíše se to zranění +-75.000 bodů každému nebo se to mezi ně rozdělí (například:1.dostane 15500,2.13500 atd.).
    Děkuji
    PS:Jestli se na toto už někdo ptal tak se omlouvám.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    lsmi, poškození se počítá pro každé NPC jednotlivě, ovšem v závislosti na vzdálenosti. Čím dále je NPC od místa výbuchu, tím menší škodu mu kamikaze způsobí.
     
  8. coolmen

    coolmen User

    Takze kupovat radary...:)Jinak kamikadze nejde pokud npc neni vase(bohuzel je chyba ze vam to obcas sviti cervene ale neni to vase)Dále nejde kdyz do vas npc nestrílí.Nekdo se ptal tak ma odpoved.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Rád bych se zde vyjádřil k vlastnosti pet lvl. 0, při použití Mechanismus automat. sběru kořisti lvl.1. Na cz1,2,3 mám pet lvl. 15 a sběr kořisti lvl. 3 a různé počty radarů lvl.3. V nedávných dnech jsem si pořídil pet na GA5, a subjektivně musím říct, že při sbírání na 4-2 je pet lvl. 0 se sběrem kořisti lvl. 1 více efektivní a oprava pet nestojí jako při lvl. 15 těch 350U, ale nic. Petík pravda létá většinou jen kolem lodi, ale při takřka nulové spotřebě se dle mého subjektivního pohledu v poměru k tomu co posbírá vyplatí mnohem víc, než po utracení nemalých částek uridia za mechanismy lvl.3. Osobně tedy nebudu tohoto roztomilého drobečka vůbec expit, dle mého názoru je oprava za 0U v lvl. 0 a uridium, které sesbírá mnohonásobně výhodnější, na spotřebě paliva.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - to je na kazdom hracovi,ze ci bude expit PETa alebo nie,ale ja by som skor odporucal,pretoze mechanizmy na lvl 3 su ovela lepsie,ako napriklad Kamikadze,atd...Taktiez na najvyssom levely moze mat PET 10 slotov na zbrane a ked je vyzbrojena LF4,tak dava celkom husty dmg a o protocoloch na zvysenie dmgu ani nevraviac..to je taky maly partak pri love,takze zas je to individualne,ale myslim si,ze kazdy sa podla svojho uvazenia rozhodne ;)
     
  12. Na GA5 mám jen spera v 14 lvl, a veškerou výbavu jsem dostal dražbami a sběrem beden. Když už jsem tak nějak měl i dost energií, dostavěl a odlítal jsem s tím spearem i zetu. Nemám premko, takže kami nemám a mít nebudu. Když sbírám na cz serverech, tak cca 1/6 až 1/5 nasbíraného urka dám zpátky do paliva pet, případně po 350U za sestřely. Trvám na tom, že je pet lvl. 0 se sběračem lvl. 1, při sběru efektivnější. Kdybych to neměl odzkoušené, nepsal bych to. Nejsem to bohužel schopen nějak dokladovat, jedině, že by jsi si to také odzkoušel na jiném serveru :D.
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Cruenta†Ultionem efektívnejší môže byť ale je to len zber. Osobne som lvl-oval PETa z 3 dôvodov - viac laserov, lepší bonus a krajší vzhľad (narástol). Kedže PET-a používam aj pri love či ničení NPC oveľa viac mi pomôže na vyššom lvl-i ako na lvl 0 a spotrebu či opravy beriem ako fixné náklady, t.j. neriešim.
     
    MartyCZ2 tohle ocenil(a).
  14. Chtěl bych se zeptat, když sbírám bonusový boxy, má význam mít 2 ks mechanismus automat. sběru kořisti (Level: 3)? Píše se tam dosah až 2500, tak jestli je to pak 2 x větší dosah. Nebo stačí koupit co nejvíc radarů na lvl. 3?
    Ok. díky za odpověď.
     
    Naposledy upraveno: 6/10/14
  15. Mechanismus ti bude fungovat jen jeden stejnýho typu. Pokud chceš zvýšit dosah, kup radary.
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ►►denouch◄◄, přesně tak jak ti píše spoluhráč, dosah PETa zvyšují radarové protokoly. Takže musíš koupit tyto protokoly, na lv. 3 ti každý navýší dosah o 12%.
     
  17. AI-AL1 modul pro pet dava max 6%poskození vetřelcům smím otázku sčítá se na vetřelce s poškozením kamikaze dmg?
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Ne, maximalni DMG kamikaze nelze nijak navysit.
     
  19. Likan.

    Likan. User

    Zväčšujú protokoly radaru "zorné" pole peta ? Myslím tú oblasť kam sa pet vyberie po boxík, nie maximálnu možnú vzdialenosť kam môže zájsť odomňa. Ak to tu už odoznelo prepáčte, každopádne dopredu vďaka za každú reakciu.
     
  20. »vojta«

    »vojta« User

    bohužel zvětšují pouze dosah, vzdálenost na kterou vidí boxík je stále stejná