Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. neřešils to už včera v jiném tématu?
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. ne to jsem nezkoušel,ale zkusím,díky. snad to pomuže a pak to zase přepnu na 3D,protože se mi líbí víc :)

    tak jsem to teď zkusil a v 2D je mám,ale jak to přepnu zpět na 3D tak už je zase nemám,to bude asi opravdu bug jinak si to už neumím vysvětlit,ale i přesto díky za pomoc :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/15
  4. oops.eu

    oops.eu User

    nemáš jenom staženou grafiku v herním okně?
     
  5. taky ne mam vše na max. detaily a jede to bez problému :)
     
  6. ono to je vůbec divný,protože ten můj P.E.T. vypadá jako by byl na 7 lvl a ne na 9 lvl,když jsem ho teď podrobně prohlížel,protože nemá ani ten takzvaný kšilt co je na 8 lvl a kamoš mi teď taky říkal,že má podobný problém u něho zase se nezobrazují zadní "ostny" a má taky všechno na max.detaily,takže koukám,že nejsem asi sám co s tím má problém :) škoda.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    V profile hráča sa ti zobrazuje ako, tiež zle?
     
  8. právě že v hangaru je to všechno zobrazene jak má být a když si dám profil a vybavení tak tam je taky vše jak má být.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Ide teda o chybu zobrazovania v hre, údržbu PC si spravil? Treba mazať aj nastavenia pre daný server a cache.
     
  10. počítač jsem vyčistil přes CCleaner a vymazal jsem i registry,aktualizoval jsem i flash player
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. děkuji za pomoc,určitě vyzkouším vše jen co příjdu večer z práce a dám vědět jak to dopadlo :),na jinem pc jsem to nezkoušel,ale kolega z klanu má podobný problém jak jsem,už psal
     
  13. NoHaveName

    NoHaveName User

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak často jsou slevy na PETa..? Jestli je lepší koupit ho teď za 50K nebo počkat na slevu.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    NoHaveName slevy na PET bývají dosti zřídka, naposledy byla tuším minulý týden, a sleva byla asi jen 12%. Takže jestli už máš na něj našetřené Uridium, tak se podle mne nevyplatí čekat. Sleva na PET je dobrá hlavně na koupi protokolů a drahých mechanismů, u těch je dobré si počkat. :)
     
  15. AlfaDavius

    AlfaDavius User

    ZDRAVIM CHCI SE ZEPTAT JAK SE DÁ OPRAVIT ZIVOT MEHO PETA?? DÍKY.
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nejprve si poradne precti Jak správně přispívat na forum, a nepouzivej caps lock. Bere se to jako kriceni, a k tomu neni zadny duvod. NAVIC Z TOHO VELKEHO TEXTU PO CHVILI ZACINAJI PRECHAZET OCI. ;)

    Peta opravis opravovacim mechanismem, blizsi informace najdes v obchode nebo ve Faq - P.e.t. 10.
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    AlfaDavious jen popřemýšlej jaký level opravovaciho mechanismu ti postačí. Protože pokud budeš v budoucnu kupovat premium nebo používat kamikazi tak ať zbytečně nekupuješ nejvyšší level.

    P.S. =Marvin= Ti přecházejí oči jo, nu tak to pozor, aby Ti neutekly :D
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Sentiero alespon uz to tu pak nebudu muset cist, necham si predcitat.. :D
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Chtěla jsem se zeptat jak je to s petkou a maskem. Když jsem v masku a nějaká slabá lodka do mě začne střílet, tak pustim petku aby ho odehnala. Takže petka střílí -ztratí mask a pak se jí vrátí. A mně mask jednou zůstal a po druhé ne. Jakto?
     
  20. Foяmi

    Foяmi User

    Taky jsem měl období, kdy mě to odmaskovalo, když petka z masku útočila. Ale poslední dobou mě to neodmaskuje a mohu z masku klidně házet i kamikazi.