Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zeus

    Zeus Guest

    **GOLI*PETR** Prostě a jednoduše,čím více radarů,tím větší jejich dosah.
     
    **GOLI*PETR** tohle ocenil(a).
  2. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Keď získam na Petovy napr. 7 lvl tak mi bude brať palivo z toho 7 lvl?
    Alebo je to tak že mi bude brať tolko paliva na tu úroven kolko si vylepsím peta?
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    Sakra lidi, čtěte nejdřív FAQ a pak se teprv ptejte, když nenajdete odpověď.

    tzn. 1 + 2 * 7 + protokoly * 2 + mechanismy *4. Takže když máš peta lvl 7 bez mechanismů a AI tak žere: 1 + 2 * 7 + 2 * 0 + 4 * 0 = 15 paliva za minutu s protokolama a mechanismama o trošku víc.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    (-bobo-) - ako ti dodal spoluhrac je na to velmi jednoduchy vzorec,vdaka ktormu si vies hned vypocitat spotrebu paliva.Samozrejme je aj mechanizmus:
    Kombinovaný Ochranný režim - kombinuje známý obranný režim s novým instantním štítem.
    Pozor tento režim zvýší spotřebu paliva o 35%.

    Kombinovaný Mechanizmus Opravy lodě - podla lvlu mechanizmu pri pouziti minie dodatocne mnozstvo paliva.
    Tieto dva mechanizmy pri pouziti spotrebuvaju dodatocne palivo alebo ho navysia o isty pocet %.
     
  5. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    takže je mať v petovy čo najmenej vecí aby som mal co najmensiu spotrebu?
    A ráta sa to aj pri laséroch a generátoroch?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    (-bobo-) - pokial mas mechanizmy,ci protocoly,ktore nevyuzivas prave,tak zbytocne to tam nemaj a znizis tak spotrebu paliva.Lasery a stity nenavysuju palivo,vsak si pozri vzorec.
     
  7. Ahoj mel sem stejny problem nepomohl ani restart v pul seste doted nevim co s tim bylo asi mel hlad ci co :) jak rikal v obranem rezimu se choval divne není jediny drive zacal strilet jakmile vas něco napadlo třeba lordakia a ejhle najednou stoji vedle me jak meke i a nic jen dyz sem vypalil tak se uracil strilet
     
  8. Chcem sa opýtať prečo môjmu petovi kradnú palladium, napíše mi toto:
    "Suroviny sa už zbierajú
    Zbieranie bolo prerušené"

    Aj menší level na petke ukradne môjmu :(
    Prečo tak, čo mam zle?

    PET - Výbava:
    • Level 12
    • Mechanizmus Zbierania Surovín na 3
    • Radarový Protokol na 3 a 2(použivám obidve)
    • 4 odomknuté lasery
    • 3 odomknuté protokoly
    • 2 odomknuté štity
    • 4 odomknute mechanizmy
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ★ĆΛPŦΛIИ★BΞΛЯ★[S√K™] - dolezite je mat dobre pripojenie a aj PC,lebo len toto rozhoduje pri zbierani paladka PETom,na lvly,ci ostatnych tebou popisanych veciach nezalezi.Mam to odskusane,ze pri wifi pripojeni a slabsom ntb mi o dost menej PET nazbieral ako na PC s priamym pripojenim(kablom) k modemu.
     
  10. Zeus

    Zeus Guest

  11. Tak ja mám Goliath(Venom), 15 pohonov G3N- 7900, v stihačkach 16 pohonov SG3N-BO2, promerium v rychlosti, seprom v stitoch a raketach
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ★ĆΛPŦΛIИ★BΞΛЯ★[S√K™] -Pokial mas goliatha s full pohonom a promerkom v generatoroch pohonu a vezme tvojmu PETovi iny PET tiez goliatha skorej paladko,tak plati to co som pisal o pripojeni/PC,ze moze mat lepsie alebo jeho PET bol blizsie k danej surovine,co sa tiez obcas stane.
     
  13. Zdravím, chtěl jsem se zeptat.Jak je možné že když stojím uprostřed mapy a mam navoleno v "PETOVI" ochranný modus, stříleji do mě NPC a PET mě nebrání...Jak je to možné..?
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    S.Φ.R.Д.Ŧ.ђ-NiKmoN-$ - obcas sa to stane,ze PETka nestriela,skus vtedy prepnut konfi pripadne vystrelit po NPC alebo prepnut mode do pasivneho a zasa na ochranny.
     
  15. Zeus

    Zeus Guest

    S.Φ.R.Д.Ŧ.ђ-NiKmoN-$ Jestliže si delší dobu bez pohybu,může se stát,že ti PETka tzv.zamrzne,pak je třeba jak psal kolega přepnout konfigurace nebo dát pasivní mod a opět ochranný.Nic není dokonalý.
     
  16. Jojo... Chápu :)
     
  17. Mosadix

    Mosadix User

    prosim vas opravili by ste mi nako mojho peta lvl 8 nemozem kupovatmechanizm len lvl 1 :(
     
  18. Kenny

    Kenny User

    Pročisti si počítač
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Post zmazaný, prosím ťa neposielaj ľudí na podporu a hlavne nepíš nezmysli ak sa v tom nevyznáš :)

    Kludne to môže byť spôsobené zlou verziou FP čo je samo o sebe chyba PC, nech si pekne hráč skontroluje FP, prečistí počítač prípadne PC reštartuje, na podporu však nie je dôvod písať.