Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zeus

    Zeus Guest

    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).

  2. jak neda ?
    Radarový protokol (Level: 3)
    Efekt: zvyšuje dosah radarových přístrojů o 12%.

    Instalací radarového protokolu zvýšíš dosah radaru. Dále bude zvýšena efektivita mechanismů lokalizace a sběru.
    tak naco je teda tento protokol ktery pise ze se to ovlivnit da ?
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    ÑØ_ŞЩΣΛЯ
    Kamaráde,musíš se podívat,na co se dotyčný hráč ptal,odpověděl si na něco úplně jiného,citace daného hráče:

    Jak mohu docílit, aby právě můj P.E.T. (když jich letí více pro jeden zdroj) sebral daný kamen. Závisí na tom level peta?


    Takže moje odpověd je správná,o dosahu PETa tady není žádná zmínka.
     
  4. dobre omlouvam se,ale mam jeste 1 dotaz,proc mi flaxovi golik s petem na lvl 6 sebere palladko drive jak ja s vegetou ,pet urovne 15 , ctyrma radarovyma protokolama urovne 3 a jeden urovne 2 , full pohony v lodi,a pocitac zapraseny nemam fps mam 58-62 na paladku a MEM mam kolem 350-500 mb ( zalezi kolik je v okoli hracu ) opravdu uz jsem z toho zoufali,100 000 ucka jsem utratil,aby se to nejakym zpusobem chytlo,protoze za hodinu samotnym petem nazbirat 250 palladka i s protokolama,jeste takto k ranu se mi zda hodne malo,diky za odpoved a jeste 1 sorry
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Toto téma tu bylo už x krát.Prostě nějaký Pet je super na sběr surovin,jiný zase na kamikadze.Můj PET je super na paladko,sám nasbírá okolo 900-1000pld/hodinu,ale aby dobře rupnul na kamikadze,to ne a ne.
    Nedá se to ovlivnit,pokud dáš vše full,pohony kameny do pohonů,tak to je maximum.
    Tvoje investice do protokolů je jenom dobře,dosah je důležitý,já mám 7 radarů v PETce,pokud jdu na pld sbírat.
     
  6. ale muj pet je i na kamika trdlo :D to je ten problem :D
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Je pravda,že moje PETka byla na sběr pld taky lemra,ale já jsem dříve hodně sbíral pld a možná jsem jí to naučil.Dneska když ji vidím,tak moje PETka je dole a na ní dalších 5 PETek,co nesbírají.takže je to snad i častým tréninkem :).
     
  8. i to je mozny,ale myslim si ze za 2,5 roku co na tom serveru hraju se to uz mohlo neco naucit :D
     
  9. Zeusi zajímavá úvaha, asi začnu svoji učit dej pac a přines popcorn :D ÑØ_ŞЩΣΛЯ, já mám taky na ntb fps 58-62, ale připojení katastrofální, rychlost internetu má na rychlost sběru velký efekt.. :)
     
  10. rychlost netu mam 30mb/s od UPC :)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    To nie je dobrý internet, len ťah od poskytovateľa v nevedomosť užívateľa :)

    30 mb/s je v realite 3,7 Mb/s (slovom megabajtov za sekundu, predsa bite má 8 bytov) čo je menej ako mám napr. ja, a to má na slovensku 74% ľudí lepší internet, to mi píše speedtest :)
    [​IMG]
     
  12. Kubino,nechcem byt sprosty,ale ne kazdy je bohaty jak ty , aby si mohl dovolit internetovy LUXUS :) ja jsem rad za to co mam.a tu realitu o ktere jsi psal tech 3.7 mb/s tak po tolika presne stahuju soubory :)
     
  13. Zeus

    Zeus Guest

    Nejde tady o to,kdo je bohatý,kolega ti jen chtěl říct,že to není to pravé ořechové.:)
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Internet čo som sem hodil je cenovo veľmi podobný tomu tvojmu, takže nie, niesom bohatý a ten internet nie je zďaleka dobrý, ako som povedal, 74% slovákov je na tom ešte lepšie ako ja :)

    Ja som ti skôr chcel vysvetliť, že si naletel rečiam poskytovateľa a číslo čo si sem dal sa len hrá na veľké, kedže si to použil ako argument. Nemyslel som to v zlom, každopádne s tým internetom čo máš by si mal hrať hru väčšinou plynule.
     
  15. ale argument tu nebyl internet ale muj pet,protoze je naprosto neschopny !!
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ÑØ_ŞЩΣΛЯ - ale tvoj PET nemoze predsa za to ake mas pripojenie :rolleyes: Pokial pomalsie ako rovnako rychla lod,tak samozrejme PET tej lodi castokrat vezme tvojmu PETovi zpred nosa paladko.V hre teda nehladaj chybu ako u PETa,ale zacni najskor od seba a tvojho pripojenia;)
     
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Jen pro zajímavost,každého PET je rychlejší než tvoje lod,o trochu,ale přece.
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Ja by som to konkretizoval a doplnil kolegu, rýchlosť PET-a je presne 130% rýchlosti lode, ktorá ho vlastní :)
     
  19. IamEPPI

    IamEPPI User

    Ahoj vsem. Mam takovy problem. Poridil jsem PETa a koupil mu palivo. Kliknul jsem v obchode u paliva na tlacitko 100 ( mnozstvi ) a normalne mi naskocilo 10.000 paliva ke koupeni. Tak jsem dal koupit nahlasilo to ze palivo je koupeny a PET ho tam mel. Ted jsem 3x kupoval palivo ( 2x pres tlacitko 100 mnozstvi a jednou jsem to mnozstvi napsal rucne dolu do okenka ) taky to nahlasilo ze palivo mam koupeny ale kdyz na mape aktivuju PETa tak se mu palivo nepricetlo. Neni to tim ze bych mel plnou nadrz pro PET nebo tak. Stalo se to taky nekomu ? Nepomohl ani re-login jak mi radilo par lidi. Predem diky za odpoved a pripadnou radu.
     
  20. Zeus

    Zeus Guest

    Jen se odhlaš a zase přihlaš a bude što vidět,je to pouze zobrazovací chyba.Pokud ani toto nepomůže,udělej si údržbu pc,ok?Pak nám dej vědět.