Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok,dakujem pet je môj miláčik a rád si ho vylepším
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - zamalicko ;) To chapem, je to dolezita sucast kazdeho hraca :) Neskor bude pridany do hry aj novy mechanizmus na lvl 4.
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mechanizmus? Já měl za to, že slibovali pouze protokoly...
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Punisher , pokud narážíš na obětní plamen , tak ten lze koupit už dávno, a jak říká Badmaniak , další nový mechanismus už dle slov BP být nemá...
     
  6. Warden

    Warden User

    •»Śøŋºº«•: Nějak se to zamotalo, šlo spíše o to, že obětní plamen na lvl 4 bude přidán dodatečně. Teď je jen na max. levelu 3. Co BP tvrdil je to, že by neměly být stávající mechanizmy poskytovány i na levelu 4, tedy, že lvl 4 bude k dispozici jen u nových mechanismů.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •»Śøŋºº«• - ja som pisal, ze mechanizmus na lvl 4 bude pridany. Trojkovy uz v hre je, ale hraci uz cakaju na lvl 4, kedze uz nie jeden z nas ma PET lvl 20 ;) Treba citat pozornejsie :)
     
  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já pozorně četl. :) A obětní plamen jsem nepovažoval za "nový". :)

    A odkazovat mě na vlákno, které jsem četl už 4krát a pak ho dodatečně upravíte, to je trochu podpásovka. :D

    Takže co jsem psal je pořád pravda, i když jsem to zmínil na tvou zprávu, kde jsi psal o něčem jiném. Žádný nový mechanismus zatím nebude, jen protokoly. ;)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - neviem, ci si aj ty pozorne cital bo som to napisal hracovi •»Śøŋºº«• :D No vo FAQ, co prislo bol uvedeny len novy mechnizmus aj to lvl3, ktory je v obchode a ja som pisal, ze novy mechanizmus na lvl4 este nie je v hre, co je pravda. Musime pockat, kym ho pridaju bo predsa len vyssi dosah a vacsi podiel prenosu stitu je lukrativnejsi. Snad to je uz teraz vysvetlene dostatocne ;) A poviem uz len jedno, ked si dali namahu so zvysovanim lvlu PETa, nemyslim si, ze nepridaju aj dalsie mechanizmy, pripadne protocoly a predpokladam, ze lvl PETa sa bude zas po nejakej dobe navysovat. :cool:
     
  10. jenom to ne. připadá mi zbytečné další navyšování levlu peta. mechanizmy nebo protokoly at přidají 4kové, po dosažení levlu 20, ale po čase zase zvedat level je podle mně nezajímavé.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -.*Homer*.- - tak ako boli LF3 lasery, potom prisli LF4 a teraz su nove LF4, tak sa podla mna bude menit a vylepsovat PET. Ale to je len hudba buducnosti. Dolezita bude reakcia hracov na aktualne zvysenie lvl PETa, ak sa to hracom bude pacit a v buducnosti si budu ziadat opätovne zvysenie, tak podla mna sa im vyhovie. Alebo len pridu nove sloty do PETa, ci protocoly mechanizmy, no urcite to neostane len tak ako je teraz. ;)
     
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ano, četl jsem pořádně. :) Ty ale asi ne. :)
    Já chápu co chceš říct a taky jsme si to vyjasnili. Já jen na začátku špatně pochopil tvé vyjádření "bude pridany do hry aj novy mechanizmus na lvl 4".
    Což musíš uznat je celkem zavádějící věta. Bude přidaný lvl4 již existujícího mechanismu. Já to pochopil (a ono to tak vážně napsané je), že mluvíš o dalším novém mechanismu. Proto jsem napsal, že nově budou přidány jen protokoly, které už mají vytvořené.
    Takže snad jsme se pochopili a můžem to uzavřít :)

    A s tím zvýšením. Určitě se bude hra vyvíjet, ale vzhledem k tomu, že lvl20 je desetinásobkem levlu 15, kteý vydržel nějakých šest let, tak si na další zvednutí ještě řádku let počkáme. :) Na přidávání mají teď zas na pár let vystaráno s protokolama do akcí.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - keby som nespomenul ten lvl4, tak pochopim, ze by si mal k tomu dotazy, ale ako som uz pisal, napisal som to ako to je a len fakty k danym informaciam. Uz kto to ako pochopi, to neovplyvnim ;)
    Kedze som uviedol lvl, nic zavadzajuce na tom nevidim. Ak si to uz pochopil, tak je to uzavrete a ci aj ine mechanizmy pridaju, to sa nechame prekvapit. :) Ked si dali pracu s vyssim lvl PETa, tak podla mna to neostane len pri jednom mechanizme, ale zas je to len hudba buducnosti, musime pockat, co bude.
     
  14. Já nevím. Neustálé navyšování nepovažuju za dobrý nápad.
    Nechal bych ten levl 20 a už bych do toho nerejpal. Už tak samotná PETka pomalu sundá slabší loď.
    Při neustálém navyšování (a rozšiřování možností) bude za chvilku PETka silnější jak samotná loď.

    Co přijde potom ?
    Další PET ?
    Pak budeme mít 10 (čert ví kolik jich jsou ještě ochotní vymyslet) letounů a 5 PETů ?
    Pak už nebude mít smysl hrát, páč mě někdo sejme a ani nebudu vědět odkud to přišlo.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bezejména*cz - stagnacia by hre rozhodne nepomohla. PET je nieco ako maly partak pre hracov, co lovia solo. Ja napriklad skusam obcas hravat aj na malom ucte a obcas sa stane, ze ma sundaju, ale celkom vela krat sa mi podarilo ujst a utok nejak ustat, vacsinou silny hrac podceni slabsieho a berie ho ako NPC :)
     
  16. Honzin

    Honzin User

    To nevypadá dobře to bude bitka. :)
    Bitka pet 20. :)
     
    Naposledy upraveno: 18/12/17
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. Mám takový komplexnější dotaz, tak ho zařadím sem ..

    Vyplatí se sběr boxů ..? Četl jsem tu o velkém omezení uri v boxech po docela krátké chvíli sběru, tak proto se ptám ..
    Pokud by vyplatil, tak pokračuji ..

    Kolik nejméně SB je potřeba a kam rozdělit pro co největší výdělek z boxů ..?

    A teď k PET ..
    Kolik protokolů záchrany mít v PET ..? Všech 12 ..? Nebo mít i radarový ..?

    A jaká je návratnost ..? Jde mi o to ..
    Koupit protokoly záchrany II za 9.375 (beru se slevákem 25%), mám nyní sedm otevřených slotů v PET, tedy 65.625 ..?
    Nebo koupit rovnou lvl III za 33.750, tedy 236.250 ..?


    Děkuji za názory a rady ..
     
  19. Na dvojky se vykašli.. ber rovnou až trojky :)
     
  20. Warden

    Warden User

    •√=PΛCΛN=ΣIC™: S tím vyplatí je to otázka, těžko posuzovat. Jinak pro maximalizaci zisku z boxíků je nutno v profilu investovat 26 studijních bodů. Osobně bych ale skončil u vlečného paprsku II, kde ti stačí 20 SB. Jinak pro sběr na mapě je dle mě vhodné kombinovat 9 protokolů záchrany na lvl 3 a 3 radarové prtokoly na lvl 3. Za level 2 bych vůbec neutrácel.