Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. josef402

    josef402 User

    dotaz na peta -když mam souboj s nepřítelem a oba frčíme -+600tak ten muj pet se za mnou tahne:mad: nekde daleko vzadu:mad: i kdyz ma dany obrany rezim:cool: nemá byt o neco rychlejsi jak vlastní lod a pomáhat se sestrelemo_O jak to je:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 2/1/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Pet má mít navýšenou rychlost na 130% rychlosti lodě, ale jak jsem vypozoroval používá jí jen když nepracuje a loď se vzdálí od něj na větší vzdálenost jeho dosahu. Jinak při letu lodi se courá pozadu .
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - PET je skor ako taky chvost hraca, leti za nim vsade (pokial nie je zapnuty mechanizmus zberu surovin, ci boxov a nezbiera ich). Netreba si to mylit ako je to v inych hrach, ked date povel PETovi, tak napadne do urcitej vzdialenosti hraca. Tuto lieta vsade za vami a ma 130% rychlosti lode hraca, cize ked zbiera niekde boxiky a privolate ho k sebe, tak vas dobehne ;)
     
  4. *Adam*cz

    *Adam*cz User

    PET je velmi zvláštní prvek ve hře. Má určitě hodně výhod (mechanismy a protokoly) ale má taky jednu obrovskou nevýhodu / problém.
    To že se dost motá kolem vás v bitvách a taky dost často zavazí při zběru boxíků - když je zaplý mechanismus obrany - což má za následek to, že už jsem několikrát naklikl svého PETa nebo PETa někoho ve skupině. Hlavně na "horních" mapách kdy se kolem vás motá několik Kristallinů a Protegitů.
    Když už někdo vymyslel takový program na chování, mohl by to jeho chování taky trochu vylepšit, nebo přidat systém který by PETa prostě nemohl nakliknout. Není nic lepšího než když už už se portuju před 30x silnějším hráčem a v infu mi vyskočí že mi sundal alespoň PETa, když už nesundal mě. Napřed jsem si myslel že PET bude hodně kvalitní společník a bude mi hodně ku prospěchu ale několik takových situací (ať už náhodné nakliknutí, nebo namachrované sestřely od silnějších lodí) mě přimělo lítat v podstatě bez PETa. Než abych neustále platil za jeho opravy, tak to raději nebudu mít tyhle výhody.
    A je taky zbytečné se pouštět do nějakých teorií o tom že mi PET pomůže proti ostatním hráčům, když mě 99% hráčů sejme na 2 rány.
    To pak nemá smysl se ani nějak bránit a platit tak Uridium navíc za sestřelení PETa, který mám na tak nízkém levlu, že mi v podstatě ani moc nepomáhá. Na sběr dobrý ale do nějakého souboje spíše na obtíž.

    Jo a samozřejmě mi nezapomeňte napsat jaké obrovské výhody má, když jsi na levlu 20 a PET je na levlu 20. To je pro mě fakt jaku informace na nic, když mám levl 12 a PETa mám na levlu 3. Takže si to prosím odpusťte. Hraju pár dní a ne 8 let jako zdejší diskutéři.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  5. *Adam*cz pokud nemáš premium koupené, tak bych ani peta nepoužíval
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  6. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    *Adam*cz Pet je docela drahá záležitos na vysokým LV. Hele já ho mám jen na sběr a lokalizaci a tak jsem ho zastavil na LV 4 a před střelbou ho vypínám .To mi stačí, už je dost samostatnej a nemotá se tolik u lodě a provoz a oprava na LV 4 je levná .
     
    Naposledy upraveno: 2/1/18
  7. svi1

    svi1 User

    *Adam*cz bez premium výhod, je to opravdu nákladná záležitost. Ber to tak, že v PET jsou další lasery, které se Ti již nevejdou do lodě. Když už ne proti hráčům, jak sám píšeš, tak proti NPC, kde Ti pomáhá rychleji vydělávat uridium (rychlejším sestřelem).
    Pokud jej nechceš na střelbu, můžeš do něj dát mechanizmus na sběr bonusových boxů a když střílíš a pohybuješ se po mapě, PET sbírá boxy (EE, uridum, munici,...)
    Pokud plníš úkol na určitý typ NPC, stačí dát příslušný mechanizmus a radarové protokoly a budeš vědět, kde je nejbližší požadované NPC.
    Později (i když jsi tohle číst nechtěl) jej využiješ v branách, při soubojích atd.
    Mechanizmus kamikadze je velký pomocník.
    Další mechanizmus opravuje Tvou loď ..... a tak dále.
    Je jen na Tobě, zda jej budeš používat nebo ne. Bez premka je to nákladné a musíš si jej hlídat o to víc. Ale jde to. Nezapínat ho, pokud jsou okolo lovci, dávat pozor zda jsi místo NPC nenaklikl PETa, případně, pokud někdo jiný používá kamikadze ve Tvém okolí, tak svého PETa vypnout.
    Když se tak dívám na Tvůj příspěvek, tak vlastně Ty ani moc radu nepotřebuješ (a ani jsi se na žádnou neptal) a píšeš, jak Ti PET zavazí, jak Ti jej sestřelují atd. V podstatě jsi se již rozhodl. Jak jsi sám napsal, hraješ to pár dní. Zamakej na výbavě a pokud nehodláš investovat nějakou korunu do premka (a nikdo Tě do toho samozřejmě nenutí), tak PETa používej alespoň na sběr. Časem mu přijdeš na chuť (alespoň si to myslím, .. tedy pokud u hry, kde jsou "namachrované" sestřely od silnějších lodí běžné, zůstaneš).
    Přeji Ti pohodovou hru a pevné nervy:D:D
     
  8. pepouch

    pepouch User

    To je pravda,já si na něj tak zvykl,že bez něj jsem skoro slepej.I když dost papá,je to v každém případě dost dobrý pomocník.:)
     
  9. Warden

    Warden User

    Osobně si myslím, že některé věci řešit bez PETa je úmorné a prakticky skoro nemožné. Například úkol najít bez lokalizátoru 2000 uber Simonů, 1000 uber Mordonů a 750 uber Lordakií bych nechtěl dělat. A je spousta dalších činností, kde PET výrazně pomůže.

    *Adam*cz: Myslím si, že zatím netušíš, k čemu všemu ti PET v budoucnu pomůže i bez prémka. Tvůj úkol je teď jediný, vyexpit PETa na level 8, abys mohl koupit např. ten lokalizátor NPC na levelu 3. ;)
     
  10. josef402

    josef402 User

    presne na sber a hlavne hledani:rolleyes::rolleyes: np:rolleyes::rolleyes: bez nej lices po mape hodiny a dny jak trotl:confused: a zadna slava:confused: a když sem delal:cool: sam :cool: ja 400UVK tak je k nezaplaceni jeho pomoc vlastní skusenost:D:D:D
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Nejvíc mě štve lokalizace na uberce :mad: od akce tam zapomněli ty pirátský uberky a seznam NPC je přeplněný a zrovna to co potřebuji tak se nezobrazí :eek:
     
  12. MINNORIT

    MINNORIT User

    *Firefox1* na to ti viem poradit ... ctrl a kolečko myši , odzoomuješ celu stranku a zmenšia sa okienka a hned tam maš všetky NPC :rolleyes: ja to tak robím vždy ked som na uberke :D...
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nezapomněli. :) Uberpiráti byli dávno před akcí a byla to odpověď na to, že na pirátech jsou jen slabá NPC. A vzhledem k tomu, že jsou uber, tak to hodili i na 4-5. Během akce jim jen změnili box, který po akci zas vrátili do normálu.

    A k tomu seznamu, tak mě spíš štve, že se po každém restartu poskládá úplně jinak, náhodně, takže pak musím hledat podle obrázků zas kde co je. Ale na tu délku pomůže právě to CTRL+kolečko (v některých prohlížečích máš měřítko i na liště) nebo vyšší rozlišení displeje.
    A nebo počkat do restartu a ty NPC co potřebuješ se ti zařadí jinam a třeba je uvidíš. :D
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Vyzkoušel jsem scroll, stránka a objekty se mi sice zmenší, ale tabulka npc se nemění. Na tabulku funguje jen zmenšení velikosti stránky + - v zobrazení.
    Dík za rady ;)
     
  15. Warden

    Warden User

    *Firefox1*: Zkusil jsi odlogovat a nalogovat aby se změnilo pořadí NPC?
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Warden zkoušel jsem to na 2 mapách, ne to nepomáhá pořadí je beze změn. Zajímavé je, že většinou zrovna to npc které potřebuji je skryto :mad: dnes např.UberSibelonit. Řeším to zmenšením stránky na uberce a mám tabulku celou :)
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - ja mam skusenosti, ze poradie sa zvykne menit na dalsi den ;) Mohol by si este spravit screen?
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - skusil som navodit tvoj stav, ze som dal dole okno, aby nebolo vidiet vsetky NPC v lokalizatore a jedine, co pomoze je ctrl+scroll na myske bo zmensi tabulku a zobrazi ostatne NPC. Nic ineho ma momentalne nenapada, co by sa s tym dalo este spravit. S tym suhlasim, ze trosku zbytocne su tam tie uber piratske NPC, kedze nie je akcia ani ulohy na ne.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když jsem to hrával v roce 2010 na malém NTB, tak jsem to řešil pootočením obrazu o 90 stupňů v nastavení monitoru, zaklikl npc a vrátil z5. Možná složitější, ale funkční myslím. Taky záleží na používaném prohlížeči, Každý prohlížeč má jiné vychytávky v sobě.