Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    S tím souhlasím, já používám Mozillu a s ctrl/scroll se pouze zmenšují objekty ale tabulka ne.
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    Protože ti tam asi nefunguje ta kombinace s CTRL. Co popisuješ je funkce scroll v hře. Nikoliv v prohlížeči. To, co jsi psal o Zobrazní + - je právě to CTRL+kolečko myši.
    Takže si to dělej ručně, nebo si zjisti, co máš v Mozille nastavené na změnu zobrazení (defaultně je to právě CTRL+scroll)
     
  3. Zdravím pribudli protokoly a s najvačšiou pravdepodobnosťou sa daju do obchodu , otázka znie či sa budu dať trojkove predať za uridium resp. rozložiť v montaži za niake cenne predmety , alebo o ne pridem a zbytočne vyhodene uridko (ja viem že mi ostanu ale samozrejme budem chieť 4 kove a 3kove budu zbytočnosť ) ?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    krtko458458458 tak určitě to není tak že s příchodem nového levelu protokolů ty trojkové ztratily význam. Většina hráčů si myslím bude i nadále kupovat alespoň pár trojkových protokolů, protože vyexpit peta na lv20 pro použití čtyřkových bude nějakou dobu trvat. Každopádně je možné že se něčeho jako systému demontáže v budoucnu dočkáme, kde se bude nepotřebná výbava dát "směnit" za jiné suroviny. Nicméně na nové funkce dojde řada až po spojení serverů, čiže zatím to není ještě úplně relevatní téma. Veškerou nepotřebnou výbavu bych šetřil a neprodával, nikdy nevíš kdy může přijít k užitku.
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já si tím nacpu druhou loď. Je to stejné jak s upgradnutými LF4. Vyhodil jsem za ně minimálně 3M a teď co s tím. Leží mi ve skladu, tak jsem je hodil aspoň do druhé lodi, kteou použiji jednou za tři měsíce. Ale aspoň nemusím přehazovat. Oproti tomu je pár set tisíc za protokoly vážně nic.
    Nehledě na to, že než budou v obchodě, tak si tak 10 akcí počkáš, takže minimálně rok bych to viděl.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na GE6 plním výzvy GG Beta. Podarilo sa mi už dostať aj cez sibelonity.
    A pred sebou mám vlnu kristallon. Otázka znie: Bude mi stačiť v petovi 1x kamikaze 3 úrovne?
    Netreba dokúpiť ďalšiu kamikaze 3 úrovne? A zlepšila by sa kamikaze peta zakúpením proti-votreleckého protokolu?

    Bol by som veľmi vďačný za rozumné odpovede od moderátorov. A ktorý mechanizmus či protokol, by sa mi ku tomu
    ešte mohol hodiť? Každá rada by sa mi v tomto ohľade, veľmi hodila. Predom Ďakujem.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - nemozes mat dva rovnake mechanizmy v jednej konfiguracii ;) Na kaminu nema nic vplyv, ani protocoly. Uplne ti to staci na krysy, odporucam formaciu kruh a potom len hadzat kaminy a pohodicke posles do rohu NPC a tam ich na motylovi doklepes.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher Ďakujem. Takže už si len musím dokúpiť formácie kruh a motýľ, nakoľko som to doteraz, zvládol i bez nich.
    Myslím tým do budúcna, pokým by som mienil v GG pokračovať. Ďalšiu skúsim Lambdu, nakoľko je za ňu, veľmi pekný titul.

    Čo sa týka peta, ešte vylepším jeho schopnosti expením na vyššie levely. A LF3, ktoré mal doteraz, nahradím čisto LF4.
    Časom si potom trúfnem, aj na ťažšie typy GG. Dosť dlho som bol v ústraní. Cesta späť je nemožná, napred sa musí ísť!
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - tie dve formacie su v branach potrebne, lebo niektore kola ako krysy, sibelonity a podobne robis na kruhu, kedze vydrzis vacsi dmg a pekne ich vypukas s kaminou a ostatne NPC mozes strielat na motylovi, dostanes ich aspon do rohu a tam doklepes. Viem, ze vacsina hracov pouziva kaminu aj na doklepanie, ale zistil som, ze napriklad v Kronoske mi pri kamine na konci nepripocitalo uplne vsetky NPC, mozno to je uz opravene, ale odvtedy v tej brane doklepavam len motylom ;)
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nakoľko na GE6 nemám ani jednu z týchto formácií, tak som musel vkuse používať kamínu aj keď mi rapídne ubúdalo urídium.
    2 a trištvrte hodiny som rozbíjal tých 16 kristallonov z Bety. No napokon, sa mi ich podarilo do 11:00h vyhubiť až do posledného.
    Bohužiaľ, až tak dlho mi to trvalo. - V podstate, prišiel som o veľa drahocennej munície a rakiet ECO-10 (a ich spätný nákup za kredity).
    A vkuse, som sa musel pred nimi uhýbať. Z toho, som pochopil len jedno; bez stíhačiek za urídium (irisy), sa rozhodne nepohnem.

    Aspoň že tá námaha s tým, za niečo stojí. Dvojnásobok z tejto brány, mi to zajtra, snáď plne vynahradí. ;)
    Punisher za veľmi dobre mierené rady, rozhodne, veľmi pekne Ďakujem. Hodne mi pomohli. Aspoň už viem,
    v čom mám svoje medzery & aj to, ako ich a vlastne opraviť. Mám ešte toho veľmi veľa pred sebou, na čom
    by som mal, rozhodne popracovať. Vďaka.
     
    Naposledy upraveno: 17/2/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  11. jaritko

    jaritko User

    Zrejme si niečo nerobil dobre, pretože keď som ich skúšal kaminovať v game, trvalo mi to zhruba polhodinu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2- Doporučuju koupit premko, když chceš používat kamikazi ;)
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sentiero Ďakujem veľmi pekne za dobre mierenú radu. Snáď mi to vďaka tomu, lepšie pôjde nabudúce.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jenže tohle je metoda, kdy máš dost štítu aby ses zastavil a rupl to na místě. Pokud se to hráč nenaučí časovat a tahat správně na kaminu za jízdy, tak to klidně dvě hodiny trvat může. :)
    Já když dělal gammu na trojuhelník, tak jsem to taky dělal snad dvě hodiny. Myslím, že x3.
     
  15. jaritko

    jaritko User

    Na srdci a lietal som cez ne z jednej strany na druhú aby ich trafila čo najviac. Pokiaľ ide o prvú takú, tak ta aj mne cela zabrala niekoľko hodín a keď to porovnám s dnešnými 45 min. sám sa čudujem ako som to vydržal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jono. :) Já mám zopár i půlhodinových. :)
    Ale když začal PET, tak i s tou kaminou to trvalo pořád nějakou hodinu na x4, protože DMG byl třetinový než je teď.
    Ještě si pamatuju, že jsem přestal hrát na nějaký necelý rok, když mi rupla Gamma a to už PET myslím i byl. Dneska bych se tomu vysmál, ale tehdy to byly tak dvě hodiny.

    Jediné co doufám je, že nedají kaminu lvl4, protože to by se rupalo dost NPC na jednu ránu (krisky, protegiti, inter možná taky).
    Asi bych se nechtěl vrátit do dob bez kaminy, ale zavzpomínat nostalgicky je dobrá věc. :)
     
  17. X86b27

    X86b27 User

    mam takovej dotaz kde muzete mi prosim poradit kde zjistim co a jakej protokol dela X4 vyhral sem je ted na akci a nemam poneti co mi pridavaji
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    SOLO:
    PET Protokol: 6 AI-R1 lv4 Jak si nainstaluješ radarový protokol, zvýši se dosah tvé radarové stanice o 15%.
    PET Protokol: 6 AI-CR1 lv4 Instalací cargo-protokolu se prostor tvého skladu zvýší o 15%.
    PET Protokol: 3 AI-LM1 lv4 Instalací protokolu laserových děl zvýší o 6% škody laserových zbraní tvého P.E.T.
    PET Protokol: 3 AI-AL1 lv4 Jak je instalovaný protokol anti-votřelců, zvýši se poškození tvého P.E.T. proti NPC o 8%.

    KLAN:
    PET Protokol: 3 AI-S1 lv4 Instalací skladového protokolu se zvýši obsah tebou nasbíraných bonusových boxů a cargo-boxů o 4%.
    PET Protokol: 3 AI-E1 lv4 Instalací vyhýbacího protokolu poklesne o 4% pravděpodobnost, že PET trefí nepřátelská střela.
     
  20. zdravím už jsem se tu ptal jednou ale stále jsem to nějak nepochopil :D
    čím větší LV peta tím větší DMG to je jasný ale jak dále se dá zvětšit útok peta krom LV a krom toho že do něj se dají lf-4 a protokoli? Dá se to i jinak? Protože potom nechápu jak někdo může dávat petem 15K když ten pet nestřílí bíle. Děkuji