Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Korben

    Korben User

    IamEPPI Ak chceš riešiť nejaký problém na účte tak máš automaticky dodať ID účtu.
    A teraz k tvojmu problému.

    Ak klikneš v obchode na tlačítko 100, tak nakúpiš 100 jednotiek paliva za ktoré zaplatíš 25 uridia. Ak by si chcel nakúpiť 10 000 jednotiek paliva, zaplatíš 2500 uridia.
    Tak že sa dobre pozri v bilancii, za koľko urídia si nakúpil palivo.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    IamEPPI Můžeš nám sdělit,jestli je vše v pořádku nebo problém trvá dál?
     
  3. IamEPPI

    IamEPPI User

    Korben: 100 paliva je za 0,25U. Kdyz kliknu na tlacitko 100 tak je to 100 jednotek - ale po 100 kusech paliva takze 10.000 paliva za 25U. Aspon by to tak melo byt ne ? Poprve jak jsem koupil PETa tak jsem dal koupit palivo kliknul na 100 koupil a mel 10.100 paliva. Ze by dali k PETovy jako bonus 10.000 paliva ? ? ? Jsem udelal test koupil ze 1U 4 kusy paliva ( ktere by mely byt po 100 palivech takze 400 )a pricetlo mi to k palivu 4. Takze treba misto 6000 jsem mel jen 6004. To mi prave prijde divny spravne melo byt 6400 ne ? A moje ID je 101324097

    Zeus: Dobre zkusim to no. Pak dam vedet.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Ne, pleteš se, pokud koupíš 4 máš 4. Mají to tak všichni a nikdy se to neměnilo. Chceš-li koupit 400 musíš napsat 400. Ta stovka na obrázku není počet jednotek ale označení paliva. Obdobně jako např. Super 98 (zde Fuel 100).

    P.S. Ale bylo by fajn, kdyby platilo co píšeš. To by byl provoz Peta úžasně levný. ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/14
  5. Korben

    Korben User

    IamEPPI Prečítaj si poriadne Faq - P.e.t. 10 , idhneď na začiatku máš napísané čo dostaneš pri kúpe PETa.
    Tak isto si dobre všimni aká cena sa ti zobrazí v obchode pri kliknutí na 100 jednotiek.
     
  6. IamEPPI

    IamEPPI User

    TRIXT: Jo jo je mi to jasne. Moje chyba :). Holt jsem to spatne pochopil :(.

    Korben. Uz jsem na to koukal ze dostanu bonus 10.000 paliva. Dekuji za pomoc a poradne vysvetleni.
     
  7. Korben

    Korben User

    Som rád že si to pochopil, niekedy treba dobre čítať a pozerať čo robíš, aby dochádzalo čo najmenej k omylom.
    No hlavné je že sa to vysvetlilo.:)
     
  8. IamEPPI

    IamEPPI User

    Korben: Ale nastesti jsou tady lide jako nebo treba TRIXT co maji s lidma jako ja trpelivost a pomohou jim na ceste k nalezeni reseni problemu :). Fakty moc diky vam obema.

    TRIXT: Moc diky tobe a Korbenovy za pomoc.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    IamEPPI - ja ti len odporucim,ze nemusis pisat kopu dakovnych sprav a tym padom spamovat,ale istotne kazdeho potesi,ked ich prispevok,ktory ti pomohol ocenis(pod prispevkom vpravo je moznost ocenit) ako ked napises dva dakovne prispevky ;)
     
  10. Zdravim, proc kdyz opravim peta tak mu to opravi 2500 ? Ma to opravit pouze 1000 hp ne?
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - ja mam PET so 100 000HP a po oprave ma 5 000 HP,takze opravi ti na 5% HP tvojho PETa.
     
  12. Ale ona nejde pouzit kamikadze.. nekdy to jde, nekdy ne nechapu to..
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Mne ho opravuje na 2500 a kamikadze ide pustiť vždy. Doporučujem spraviť údržbu, aktualizovať FP a potom skúsiť kamikadze. Samozrejme to púšťať ručne a ako sa patrí ;)
     
  14. Jde pouzit kamikadze na ostatni pety? Asi ne co? Mozna je to tim...
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Podľa mňa je to tým, že nečítaš FAQ :)

    Cudzí PET vplyvom kamikadze pukne, ale to len ak sa nachádza v dosahu. Priamo pustiť kami na PET-a nejde.
     
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Ono občas se stane, že se Pet opraví víc, než má... V základu mám peta opraveného na 2500 Bž, ale 2x se mi stalo, že se opravil na 12500 Bž a já proč mi ta zatracená kami nejde. 2x jsem překopal loď, už jsem chystal otázku sem na fórum, když mi docvaklo, kde je problém. :)
     
  17. Jaaaj, tak nebudu cist cely FAQ... Vetsinu veci se naucis primo ve hre, nebo od hracu :). Forum je od toho, abyste nam radili ne? Diky za vyreseni.

    E: Spartakus a kde byl ten problém?
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Fórum je od toho, že tuna nájdeš informácie čo nie sú v hre, t.j. ak máš problém ideš si prečítať príslušné FAQ, potom sa pýtaš. Ja som nepovedal, že ho máš čítať celé, ale aspoň o PET-ovi si si mohol, potom by ťa neprekvapili veci aké ťa prekvapili :)

    Spartakusov problém bol predsa v tom, že mu PETa opravilo viac ako malo, vieš chápať písaný text Imperátor[CZ1]? Skús si veci prečítať opakovane viac krát.
     
  19. -HejRup-

    -HejRup- User

    to je moc chytre..od vas!! to ma logiku...takze kdo je kamos ten ma peta sberace...kdo neni jeho pet sbira , ze nesbira nebot je predbehnut...nebo kdo plati ma peta sberace a kdo ne nesbira...sorry ale takhle to na me presne pusobi!!!
     
  20. »vojta«

    »vojta« User

    -HejRup- to mi nepřipadá moc logický, protože to bp oficiálně nepřiznalo, tak to není motivace pro hráče platit ...