Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    23.05.2018 - 17:44[​IMG]Bol si zničený užívateľom Panteratа[BG] (MMO).
    oprava bola na 3:8. O uridko mi nejde,ale pri zapnuti pet svietilo na tlacitku 300 U a potom prebehla mechanizmom oprava.Je fakt,ze v denniku oprava pet nie je,takze som z toho jelen ale v poho ved ziadna tragedia sa nestala len ma napadlo ci to nieje nejaka chyba,ktoru treba podchytit
     
  2. Arya

    Arya User

    *SATKO*, pravděpodobně se jednalo jen o zobrazovací chybu. Občas se tyto ojedinělé chyby objeví. Důležité je, že ti to uridium nestrhlo a oprava skutečně byla zdarma. V případě, že bys PETa opravil za uridium i když máš premium, tak dej vědět a případná chyba bude nahlášena.
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    OK,reagujem neskôr tiez si myslim ze to bola len drobna chyba,ale budem to sledovat.Dakujem za odpoved
     
  4. -hejko-

    -hejko- User

    Prosím vás, je možné dostat 2 ee z 1 bonusoveho boxu na mape napr. 2-8 ?(myslim s petom a bez double boxov)
     
  5. Pokud máš profil pilota (Vlečný paprsek II - max +20%) a Protokoly záchrany (max 12*4%=48%), pak ano, jde to. Kombinací se musíš dostat alespoň na hodnotu 1,5. Pak to zaokrouhluje matematicky nahoru na 2.
     
  6. -hejko-

    -hejko- User

    mám vlečný paprsky na max a mám 8 tých protokolov na 3
     
  7. Tím pádem bys dle mého názoru a snad správného výpočtu měl sbírat 2 ee na x-8. Ale musíš mít Vlečný paprsek II, ne I.
     
  8. -hejko-

    -hejko- User

  9. Chcem sa spytat ci je nejake maximum kedy uz radar v petovy nepomaha na mape 4-5 lebo predpokladam ze z 20. levelom peta mozu byt na 4. leveli aj protokoly aj mechanizmus tak ci to nema nejaky limit

    Dal som na petovy level 20 a nemam v obchode mechanizmi a protokoly na 4. leveli mam len do 3. levelu
     
    Naposledy upraveno: 30/6/18
  10. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Protokol ani mechanismus lvl 4 v obchodě nekoupíš. Lze je získat jako výhry v eventech, popřípadě z boxů na demanerovi atd. ale koupit se nedají.
     
  11. josef402

    josef402 User

    a nahodou se to po 20 pet nemelo zobrazovat 4v obchode puvodne mam pocit ze sem to nekde cetl, jaka skoda
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  13. pecko

    pecko User

    Ahoj, môžem skombinovať viac protokolov laserovych zbrani v PET? dik za odpoved
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  15. pecko

    pecko User

    a aky mechanizmus ci protokol je najlepsi na lov? pretoze moj PET nema dobru musku :)
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak osobne pouzivam na lov protocoly, ktore zvysuju palebnu silu PETky. Co sa mechanizmov tyka, tak je jasne, ze kamikadze a Kombinovaný Mechanizmus Opravy lode.
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    pecko? pokud tvůj pet nemá ''přesnou mušku'', tak mu kup : protokol vyhýbání X nebo protokol přesnosti X.
     
  18. FLEXIM

    FLEXIM User

    Zdravím,
    Som začiatočník v hre aj na fóre
    Môj PAT ma level 8 a v obchode mi ani nezobrazuje 2jkove ani 3jkove mechanizmy, vedel by mi niekto s tým pomôcť alebo poradit...ďakujem
     
  19. FLEXIM v obchodě, když si vybereš patřičný mechanismus a klikneš na něj, tak vpravo si vybíráš level mechanismu.
    Zde:
    [​IMG]
     
  20. FLEXIM

    FLEXIM User