Diskuze: P.E.T. 10

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Crystal

    Crystal User

    inak je pravda co pise spartakus..aj mne vcera nahodou opravil PET zahadne na viac BZ a potom som 2 minuty hutal preco nejde kamikadze :)

    inak obcas mam dost problem s kamikadze.... proste npc ma supe, pet ma minimum lifu, ale kamikadze nic...musim prekliknut aby islo

    a pozor pred nedavnom to nerobilo...teraz aj 10x denne sa mi to stane, a udrzbu robim denne a hra mi slape ako vzdy takze vtom to neni, neviem no :)
     
  2. oops.eu

    oops.eu User

    Zdravím.
    Dlouho jsem tuto hru nehrál a tak bych se chtěl zeptat, zda jsou pořád problémy s kamikazí v bráně, např. že nedostaneme odměnu za všechny NPC, protože jsme je zničili kamikazí, nebo když dáme kami a buchne(me) nám loď, tak se zničí všechny NPC a kolo je hotové? :)

    Druhá otázka je, chci koupit peta a rád bych ho udělal na lvl 9 abych mohl koupit mechanizmy a protokoli na levelu 3, tak otázka zní:
    a)Když budu mít kamikazi na lvl3, jaké by jste mi doporučili protokoli k tomu? Nevadí mi osobní názory.

    b)Když budu mít mechanizmus na sběr surovin(paladia), jaký by jste mně doporučili protokoli k tomu?

    c)Když budu mít třeba 5 úplně stejných protokolů na jedné konfiguraci, bude to jako by tam byl jeden nebo se budou počítat všechny?

    Děkuji moc za odpovědi.
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    oops.eu - S tym su momentalne problemy,ked PET odstartuje kamikadze a buchnu vdaka nemu NPC,tak ti ich neprirata.No snaz sa prezit kolo a nie,ked mas malo HP,lebo PET nemusi buchnut hned a potom ani NPC a mozes ist odznova kola so stratou zivota.Pouzivaj preto kamikadze,ked ma PET malo HP,aby si to ty prezil.
    Protocoly a mechanizmy na 3.lvl mozes kupit a vyuzivat,ked ma PET uz 8.lvl. nie 9.
    a - ja osobne ziadne
    b - taktiez ziadne,lebo dosah na 3.lvly mechanizmu je postacujuci.
    c - spocitavaju sa protocoly,aj ked su rovnakeho druhu.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    oops.eu Souhlasím s kolegou Punisherem,jen dodám něco k bodu b) Určitě bych dokoupil radary,které ti zaručí delší dosah PETa,bude ti sbírat větší vzdálenost od lodi.Já mám 7 radarů na 3 levlu.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  5. oops.eu

    oops.eu User

    aha, děkuji moc za reakci.
    Myslíš, předpokládám tento protokol:

    Radarový protokol (Level: 1)
    Efekt: zvyšuje dosah radarových přístrojů o 2%.

    Instalací radarového protokolu zvýšíš dosah radaru. Dále bude zvýšena efektivita mechanismů lokalizace a sběru.


    Mám k němu otázku, tento protokol asi neplatí na kamikazi, ne? :)
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Ano to je on,ale určitě si kup level 3,to se vyplatí :)
    Co se týče kamikadze,tak to na to nemá žádný vliv.Každopádně zase kami kupuj na levlu 3,ušetří ti to spousty munice a někdy i život v souboji s hráčem. :)
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  7. oops.eu

    oops.eu User

    Děkuji moc za rady. ;)
     
  8. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

  9. Apokalipse

    Apokalipse User

    _mnemonic_ ide proste o to ze ked ti dakto bude strielat po petovi tak ma mensiu sancu ze sa donho tie lasere abo rakety trafia, mas ten isty efekt ked si nastavis v profile pilota klamny manever
     
  10. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Ano ale u kazdeho mechanizmu ktery ovlivnuje pouze pet je napsano ze ovlivnuje samotneho peta.Pouze u Nakladniho protokolu,Radaroveho protokolu a Protokolu manevrovani neni napsano ze primo ovlivnuje peta (coz u 2 prvne jmenovanych neovlivnuje a ovlivnuje samotnou lod) proto se priklanim k tomu ze ovlivnuje nikoliv peta ale samotnou lod.Preci jen 45k. uridia nechci hazet z (okna).viz. F.A.G.

    Efekt: Snižuje pravděpodobnost zásahu PETa od nepřítele o 1%/2%/3%
    Instalací vyhýbacího protokolu poklesne o 1%/2%/3% pravděpodobnost, že tě trefí nepřátelská střela. - Coz chapu ze samotnou lod trefi mene strel.

    Naproti tomu treba u AI-SM1 Protokol managementu štítov je jasne popsano ze :
    efekt: zvýší sílu štítu PETa o 1%/2%/4%
    Instalací štítového protokolu se zvýši hodnota štítů tvého P.E.T o 1%/2%/4%.
     
  11. Apokalipse

    Apokalipse User

    to je myslene ze sa trafi nepriatelska strela do peta, nie do lode "Snižuje pravděpodobnost zásahu PETa od nepřítele"
    o lodi tam nie je nic pisane ze sa do teba netrafi
     
  12. prosím vás ake sú podmienky a aké znaky môžu byť v mene peta, lebo ja som skúšal všetko možné ešte som dal akože na skúšku či mi to odfajkne aj také ako gajofjoojofa a ono nič proste žiadne meno mi nechce uznať ako že môže byť použité
     
  13. Spartakus

    Spartakus User

    Pokud vím, dají se použít jen normální znaky (písmena a čísla) na klávesnici. Bez háčků a čárek. A pokud ti to i tak nejde použil bych jiný prohlížeč. :) Navíc to stojí 3000 Ur. (pokud se něco nezměnilo). .)
     
  14. No jo tak jsem si to špatně přečetl a Kubino tady ze mě dělá negramotnýho osla. Jinak, když použiju kami tak se mi tam ukáže že má 12500 života a pak bouchne, tak nevim jaky to ma vyznam...
     
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Imperátor[CZ1] ja za teba nič z toho čo si napísal nerobím, jednoducho som ťa len vyzval k tomu, aby si čítal FAQ a posty poriadne, pretože reaguješ na veci bez toho aby si mal informácie alebo sa naopak pýtaš na základné informácie miesto toho, aby si sa trošku posnažil a prečítal si to - presne ako aj táto otázka teraz :)

    Ja fakt nemám dôvod byť na teba zlý, ale trošku snahy z tvojej strany by neuškodilo. PET pri spustení kamikadze spustí nárast energie (HP) a následne explóduje, je to tak proste naprogramované a po opravení má znovu 5% HP.
     
  16. Apokalipse

    Apokalipse User

    inak pri odstrelovani NPC dostava pet urcity pocet BS, je tato odmena prenho nejako stratova pokial to strielam s niekym v skupine? alebo dostava stale rovnako za odstrel NPC?
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Apokalipse - PET dostava 5% BS z tvojich obdrzanych BS. Ak obdrzis z NPC 100 000 BS,tak PET dostane 5 000 BS.Ked si v skupine,tak obdrzis z NPC menej BS a taktiez z toho mensieho poctu dostane PET 5%.
     
  18. Apokalipse

    Apokalipse User

    dakujem
     
  19. Hraji na více serverech, a chtěl jsem se zeptat, jestli má cenu expit pet, protože mám subjektivní dojem, že při stejných sběračích a radarech pet v 10 lvl sbírá stejně jako v 14 lvl. Jen opravy jsou dražší a spotřeba paliva je větší.
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - to,ze ma PET vyssi lvl neznamena,ze bude zbierat rychlejsie.Akurat cim vyssi lvl,tym vacsi bonus dostane na stity a dmg a taktiez aj viac zbrani,stitov,mechanizmov a protocolov mozes dat do neho,ak odomknes dalsie sloty.Ale rychlost zbierania zavisi od rychlosti tvojej lode.;)