Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. cca. 100 bedni = 0 lf4 ako vzdy ale zato lf3 asi 7x ...
     
  2. Ano vola sa to Mozog a najdeš to vo svojej hlave (možno). Pouziva sa tak ze sa ho spytas "Je tam LF4?" a on ta prinuti kliknut na bednu a dozvies sa či tam bola alebo nebola LF4
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Spam mazem...

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• Ono autor si dava uz pauzu od fora, prisiel sem len spamovat hluposti ako pozeram...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Zdravím, mám otázku, uvažuji o koupi modrých klíčů za 459 Kč, kde je 3x vyšší šance na lf4 a pak je možnost sesbírat aegis, spearhead nebo citadel. Mám jen tedy otázku: Jaká je cca. šance, že z těchto 20 klíčů získám lf4 (nepište mi prosím 3x vyšší neznám ani tu normální) a je šance, že najdu loď nebo je velmi minimální a je vysoká asi jako kdybych si koupil například 20 zelených klíčů a doufal, že mi padne LF4?
     
  5. F3N0M3NikJedeBOMBY malá, velmi malá. Víc se ti vyplatí brát zelené bedny při akci na LF4 nebo zlaté při akci na Zeus. A pokud ti jde o ty lodě, tak je vydraž, k ničemu jinému ti ty kredity stejně nejsou pokud máš veškerou dražitelnou výbavu a neujíždíš nějak extrémně na boosterech...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. sufuzky

    sufuzky User

    Nemyslim že je tam niaka vysoka šanca na lf4. Mne napr. 200 nepadlo nič ani design ani lf4 akurať som bol rad že par rsb a potom zrazu otvorim 30 boxov a 2 lf4 :D Je to nahoda či ti padne s tych 20 boxov niečo alebo nie. Može padnuť 0 alebo v klude 3 lf4. Radšej kup zelene boxi a zbieraj pri 3 nasobnej šanci helix na najdenie lf4 (ak ešte niekedy bude). A tie lode sa najlepšie oplatia dražiť.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    F3N0M3NikJedeBOMBY: Pokud koupíš 10 klíčů k modrým bednám, tak pravděpodobnost padnutí LF4 je malá. Co je prakticky jisté, tak z prvních 10-ti klíčů ti padne jedna z elitních lodí. Dle statistiky, kterou jsem si kdysi dělal, tak pravděpodobnost padnutí spearhead je necelých 65%, citadely necelých 20% a aegis pak méně než 15%. Za dobu co jsem statistiky vedl, jsem se setkal jen s jedním případem, kdy loď nepadla (z asi 40 výsledků). Ve většině těchto případů ale LF4 nepadla. Pokud ti jde jen o LF4, pak je lepší využít akce Helix LF4, jak radí sufuzky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Mám dojem, že má BP chybu v obrázku. Měla by tam bát LF3... Měl jsem 18 beden z poslední akce a padly 3 a pak jsem utratil cca 100K urka za klíče a dostal jsem další 3. LF4 žádná... Přitom, když byly původní dvojnásobné, tak jsem ze stejného množství vždycky dostal alespoň jednu. Nedává na to hodně lidí.
    Edit: Tak po cca. 150 bednách jedna padla. Konečně mám gola i petku full a můžu na bedny kácet. :)
     
    Naposledy upraveno: 3/9/15
    -baghira2- a sufuzky tohle ocenili.
  9. sufuzky

    sufuzky User

    Ja som skúšal zbierať boxi tiež pri tejto akcii. 0 lf4. Taktiež pri dvobasobnej šanci sok zbieral 200 boxov nič. A zrazu som len tak dostaval zetu otvoril 25klúčov a 2lf4(dodám že to bolo myslím v utorok čiže žiadna akcia vtedy nebola. Bohužial design mi nikdy zatial nepadol a to hrám 7ROKOV!!!.
     
  10. Korben

    Korben User

    ID účtu kde hráš 7 rokov , lebo na tomto hráš rok aj 3 mesiace a dokopy si teda od 6 mesiaca, roku 2014, minul 243 klúčov a LF4 si dostal 14.07.2015 a 17.08.2015. o_O
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  11. Korben pozreš prosím aj mne kolko som minul bední?
    160998322
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. assaskocze

    assaskocze User

  13. assaskocze pretože stlačiť CTRL+C je lahšie ako opisovať z obrázku ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Korben

    Korben User

    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  15. sufuzky

    sufuzky User

    Korbene to ID ti asi nepoviem ved ti by si si pamätal po 7 rokoch. Na tom účte som prestal hrať pred 5 rokmi približne. Akurát môžem pozrieť záznamy s mailu pred piatich rokov keď som tam posielal niečo za peniaze alebo písal na podporu ale pochybujem že to niekde nájdem... (ale nikdo nevie môžno to tam budem mať :D) áno tie lf4 som získal takmer za sebou a medzi tým obdobím som nekupoval v obchode kľúče len zo zety som to míňal myslím že 3 kľúče som získal za odmenu z úlohy. Inak ďakujem za info aspoň viem koľko boxov som otvoril.
     
    Naposledy upraveno: 3/9/15
  16. Korben

    Korben User

    No neďakuj, to čo si napísal, môžem brať ako nepravdivé informácie a to trestám.;)o_O

    Píšeš:
    Ty si neminul 200 klúčov počas jednej akcie.
    Z tej zrazu dostavanej brány, si za kľúče dostal len jednu LF4 a nie dve.

    Vtedy kľúče ešte neboli. Myslím že prišli až v roku 2011 a to sú 4 roky. Tak že na tom účte si zbierať nemohol.

    Takmer za sebou, by som uznal maximálne tak 3-4 dni, no toto bol takmer mesiac.

    Pokiaľ nemáte podať presne informácie, tak radšej nič nepíšte. Zbytočne to zavádza a zbytočne môžete byť za také informácie potrestaný.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  17. sufuzky

    sufuzky User

    Ja som nenapísal že som to zbieral počas jednej akcie alebo? Tie kluče som otváral priebežne
    A toto si nečítal?:
    Je možné že vtedy som to získal s tej úlohy získal čo som dostal odmenu 3 klúče.
    No ja som to nemyslel za sebou za dajme tomu 3 dni ale približne 30-40 klučov. Nechcem ťa naštvať ale nektoré informácie si trochu zle pochopil... Ak som napísal niečo zle tak sa ospravedlňujem...
     
    Naposledy upraveno: 3/9/15
  18. Sentiero

    Sentiero User

    Celkově si myslím, že sbírat bedny na akci lf-4 day právě kvůli lf-4 se nevyplatí. Padá všechno možný, hlavně generátory a lf-3 a to hned několikrát, jen ta lf-4 ne. Sbírat bedny po dobu akce můžou nováčci, kterým se tohle vybavení hodí, pokud mají klíče třeba z úkolů. Ale háči, kteří čekají, že jim padne lf-4 jsou akorát tak zklamaní.

    Já osobně zřejmě zůstanu u sbírání beden když žádná akce není. Koneckonců lf-4 mi nepadly v žádné akci na lf-4 a i venoma jsem dostala z bedny právě, když žádná akce nebyla.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    sufuzky, vyhováraš sa zbytočne. Čítam text čo si písal, nečítam tvoje myšlienky. No a to čo si písal, je jednoznačne zavádzajúce , tak že na to pozor.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  20. sufuzky

    sufuzky User

    Je to zbitočne sa hádať... ;) A to niesu moje myšlienky, to čo som ti písal v minulom prispevku je to čo si pamätám za rok hrania na cz3, čo je na tom zavádzajúce? Proste ako som písal 200boxov (približne!!!) mi nepadla žiadna lf4 a potom som v priebehu ako sí písal od 14.7 do 17.8 som získal 25klučov zo zety, 3 klúčé s úloh a ešte som si spomenul BP davalo 10klúčov zdarma ked som si ich vyzdvihol s mailu. A práve s tychto 38 som dostal 2 lf4 za sebou (celkom štastie). Čo je na tom zavádzjúce proste za to že si nepametám že kedy som presne získal lf4 alebo dokončil zetu a ty máš presne informacie s dennika mojho tak nemusiš ma to ponižovať že nehovorím presne... :(.