Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. no ja som počas akcie minula cca 100 klučov,pretoe po tých 53 som si ešte nenjaké dokúpila,avšak som ostala velmi sklamaná...v bedniach som nachádzala len samú muníciu,generátory pohonu a štítov.
     
  2. svi1

    svi1 User

    Aθηνa*SK podívej se sem #538 Malá ukázka jak to jde nahoru a dolů.
     
  3. prosim vas kupoval niekto tie nove kluce?
     
  4. k popisu zelené a žluté bedny jsou zaměněný písmenka, přesněji "d" s "b"

    • K týmto debničkám pasuje klíč Booty Key BK-100,
    • Pokiaľ prebieha akcia ZEUS debnička sa sfarbý
    ale to jen tak na okraj, kde můžu zjistit kolik mi zbývá ještě klíčů na ty fialové MASQUE bedny? stojí to penízky a já vlastně ani nevím, kolik jsem si jich koupil? to si je mám odpočítávat a doufat?
    V platební sekci XL balíček za 510,- Kč mi poví, že si kupuji 60 klíčů, ale co balíček za 255,- Kč? To mám odhadovat že je to polovina z XL a je jich tam 30? proč taky ale polovina, to by pak nikoho nemotivovalo si koupit ten XL, že? :) takže jich je nakonec 25? ...
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    `°•»Kolo40«•°´: Prý je to jen 10 ks. Bylo to zmíněno zde již dříve a také i chyba byla již hlášena.
     
  6. ked kliknes na ten balicek ti pise popis? ziadne 30ks :)
    proste bud 10ks alebo 60ks
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    `°•»Kolo40«•°´ no pokud se nemýlím tak ve slovenštině se bedna řekne debna, takže v překladu nejspíš překlep nebude. :)
    Co se týče popisu kolik klíčů balíček obsahuje, tuto chybu jsme hlásili. A ano, jak ti píší spoluhráči menší balíček obsahuje 10 klíčů.
     
  8. Ale kolik člověku oněch Masque klíčů zbývá se dozví jedině tehdy, pokud je s nimi na nule a nedovolí mu to sebrat další bednu, což tedy alespoň mně přijde jako velmi závažný nedostatek - obzvlášť, pokud na to ještě vymyslí nějaký payment. I když v tom jsou v BP přeborníci - za nedodělané, nefunkční (a i kosmetické, ale budiž, ty ještě jakžtakž beru) věci si Němci i tak byli vždy schopní účtovat solidní pálky.. :D :D :)
     
  9. Tomas91

    Tomas91 User

    Počet klúčou vidíš ked si dáš výstroj,inventár a tam vidíš svoj počet.
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Snad jen pro vysvětlení dodám obrázek:

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/4/16
    Sentiero, Cruenta†Ultionem a Tomas91 tohle ocenili.
  11. radovo

    radovo User

    skade mas tolko uri? :D
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    radovo: Tím jsem se nemusel chlubit. :(. Jinak většinu mám z brány 'Tunnel of terror' aneb 'Tunel hrůzy', která byla loni na podzim, viz. Halloween 2015 – časté dotazy. Byla sice náročná, ale nic výnosnějšího zde asi nebylo. ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/4/16
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    radovo Divil by si sa ale vacsina hracov na full vybave ma pravidelne viac ako 1 mega U, taketo sumy niesu nic zvlastne.

    Mimochodom ako ukazal spoluhrac, vsetky pocty veci sa daju najst priamo v hangari, staci si to len otvorit. je tam vsetko, lasery, kluce, pocet apis, zeus, moduly, proste vsetko.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Tomas91, TRIXT a |Oromë| - V tom případě nerozumím, na co si `°•»Kolo40«•°´ stěžoval, nicméně když už přidám nějakou věc, která vystupuje i v paymentu, tak by si mohli dát tu práci a udělat na ni nějakou kolonku v klientu/přidat ji v přehledu hangáru vedle počtu modrých klíčů, aby byla přeci jen trochu dostupnější. Že nenapíšou v paymentu kolik člověk nakoupí klíčů v rámci té nabídky za 255,- je už chyba a to poměrně hrubá, zvlášť když to hráčovi dá ne 30, 25 ani 20, co bych třeba já normálně čekal, ale jen skoupých 10 klíčů. Nepoměr menší a větší nabídky je 1/3 cena/množství, což je docela síla...

    radovo - Já třeba mám už skoro rok na kontě okolo 2 milionů uridia a považuji to skoro za drobné (vím, že při nějaké slevě bych to hned mohl do něčeho investovat a stejně by to bylo docela málo) a čekám, až to půjde zhodnotit např. v Kuiperově bráně o akcích jako 30% extra sleva na brány nebo o dvojnásobném dropu bran.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. Barevné bedny mě těší. 255 Kč za citadel (z modré na ga5) jde. Cz servery nebudu investovat do rozhodnutí o případném slučování. Dítě dostalo taky citadel při minulé akci. Trochu jsem trnul, ale 10/10 došel :D. Kdo začíná, modré klíče doporučuji, ale nezaručuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. jsou i ty od masque? Já nasel jednu bednu na mape :D
     
  17. niesu od masque už
     
  18. Drift1

    Drift1 User

    Na mapě se válejí fialové bedny masque a nejsem jediný asi kdo si toho všimnul..kde mám vzít klíče když nejsou ke koupi?:D-server CZ2 mapa 2-4 našel jsem 2 a psalo to že potřebuji klíč masque..ví se něco?
     
  19. TRIXT

    TRIXT User

    Drift1: Ale já je v nabídce na CZ1 mám.

    [​IMG]
     
  20. Drift1

    Drift1 User

    Už sem to našel..poslední dobou mi teče špatně signál takže mám zobrazovací chyby..neměl sem to nikde v nabídce ale po tom co sem měl otevřené okno mi to naskočilo..nějak.