Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Myslel jsem tyhle. Mají tm být ty nové designy na peta, tak mě zajímají procenta. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ahojte, chcel som sa spýtať, z obsidiánskych bedničiek padajú boostre desaťhodinové alebo jednohodinové?
     
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jednohodinové, je to i v popisku. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ďakujem, nebol som si istý :)
     
  5. Odkaz na specialne lode pod zelenym boxom nefunguje.
     
  6. Borat

    Borat User

    Opravené. Ďakujem za postreh.
     
  7. Aj surgeon moze padnut zo zeleneho boxu?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. [​IMG]86394081,cz3, 100 zelených, spousta munice, sentinel, 4x LF3 a 2x LF4, 11x apokalyptických a 11-tá tartarus, Boží loď, rychlá jak výpověď, jsem spokojen :D.
     
  10. Pekne, ja zo 100 kľúčov 1x LF4 a dizajn ktorý som už mal :D inak somariny:(
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  11. Mám otázku: už som niekde čítal že padla full zeuska z apokalyptického boxu, pričom v odmenách vo FAQ tam vôbec nie je spomenutá...padá aj z iných boxov ako zlatých??
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - mne sa tiez zda, ze v tabulke to bolo, ze aj Zeuska cela sa dala ziskat, ale ked som si presiel jednotlive bedne, tak okrem zeus dna som nenasiel ziadnu, zeby bola nejaka sanca na jej padnutie.
     
    -baghira2- a Dinosam-SVK- tohle ocenili.
  13. No lebo som už aj počul že na chate dakto písal že mu spadla, aj na wikia som to tušim čital ale ani tam nebolo nič spomenute...a to na chate bolo asi 2 mesiace dozadu, len neviem či to bola obsidianova alebo apokalyptická, poprípade či to padá aj z modrých/červených...čo je ďalšia vec, na wiki som našiel že z červenej padá aj havock dizajn, čo tu tiež nie je spomenuté...tak chcem to vedieť, lebo kvôli dizajnom stavať kľuče nebudem, keďže nemam spartany, ale ak by tam bola šanca na celu zeusku tak by som staval:D viete to niekde zistiť?
     
  14. Borat

    Borat User

    Obsah v špeciálnych bedniach sa stále mení takže to čo je niekde napísané je starý blud.
     
  15. Borat

    Borat User

    Nabudúce napíš, že si to čítal tu na fóre a nie na wikia... A zeus ti môže padnúť celý, ale šanca je minimálna. A ten Zeus ti padne z obyčajnej bedne pri akcií Zeus, ale ako som povedal tak ta šanca je minimálna a to musíš mať mega veľké šťastie.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Dinosam-SVK- - vsak sam si sa pytal, ci to pada aj z inych ako zlatych a som ti odpisal, ze okrem zeus dna, kedy su zlate bedne som nenasiel vo FAQ, zeby este padali zo specialnych bedni. A co sa tyka FAQu, tak ho aktualizujeme vzdy, ked pridu nove informacie ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. A co mi povite na tohle, panove? :D

    [​IMG]
     
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. Diky, ono uz je to starsi screen. Padlo mi to 30.6. :) Tezko rict zda pada treba i z tech zminovanych apokalyptickych, ale asi jo.
     
    Dinosam-SVK- a -baghira2- tohle ocenili.