Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1] - ako pises, je to starsieho data a vtedy mohla padnut zeuska, ale odvtedy presli tieto piratske bedne roznymi zmenami a zrejme sa uz neda najst cela Zeuska (okrem zlatych bedni), inak by to bolo vo FAQ este stale ako kedysi. ;)
    Gratulujem k najdeniu, mne sa podarilo najst dve cele apisky doteraz :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Nejsem si jist, ale myslim, ze to v te dobe ani ve FAQ nebylo. Treba se pletu, ale koukal jsem do nich. Podle me muze padnou i ted, neni duvod aby ho z nich davali pryc ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Borat

    Borat User

    Pokiaľ Zeus nieje vo FAQ tak bohužiaľ nepadne. Ono obsidiany sa dosť často menia a skôr už služia len na dizajny na lode.
     
  4. Aha, a chapete tedy duvod nebo aspon vysvetleni proc ho tam nenechaji? Kdyz padnul mne, proc by nemohl i ostatnim? To ze tam pridavaji designy, to naprosto chapu, ale proc odebirat veci, ktere uz nekomu padly?:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tak mohol by sa to niekto z modov opýtať na vyšších miestach kde všade to padá? myslím že je to celkom podstatné info;)
    ďakujem
     
  6. Borat

    Borat User

    No obsidianové boxiky obsahovali dosť vecí a vtedy aj tie balíčky uridia napríklad a Bigpoint to chcel zredukovať a ponechať tam len to dôležité asi. Ono časom možno znova dajú niekde Zeus napríklad do červených bedni, ale či to dajú alebo nie to je veľká otázka na ktorú myslím, že odpoveď od vyšších ani nedostanem, ale skúsim sa opýtať aj tak.
     
  7. Nj, uz tam neni ani uridium balicek, toho jsem si nevsiml. Tak to me trochu mrzi, ale co se da delat :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Obsah beden se aktualizuje pravidelně. Kromě zelených a zlatých beden (ty mají viceméně stabilní obsah), se u ostatních beden obsah mění s každou novou akcí. Datum aktualizace obsahu beden je pak vidět vždy pod názvem ve výše uvedeném tématu, viz obrázek. Informace o obsahu beden pocházejí přímo od BP.

    [​IMG]
    Závěr je jednoznačný. Celý Zeus tedy může dnes padnout pouze ze zlatých beden.
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mám pocit, že komusi padl Zeus aj na Helix akci, tedy i ze zelených. Ale to nemám potvrzené. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - mame informacie, ze cela Zeuska pada len pri akcii na Zeus, co je zvycajne piatok ;) Netreba verit vsetkemu, co sa napise na chate alebo mimo neho, pretoze su hraci, co si radi vymyslaju a ostatni sa toho chytia a myslia si, ze je to fakt :)
     
    PandoraCZ a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Nojono, tak já s tím zkušenosti nemám, protože Zeuse jsem koupil a druhý nepadne celý...

    Ale je tu jedna možnost, že to padlo ze zelené bedny o Zeus dni. Dřív byly z npc bedny pořád zelené a špekulovalo se tu, zda je jako zlatá. Hodně lidí říkalo že ne, avšak já si to už před lety ověřil, že jsem sbíral jen ty zelené a zda padne Zeus dílek. Padl. :)
    A byla zelená. Ale to je o něčem jiném žejo, furt je to Zeus den. Jen možná z toho můžou plynout ty "výmysly" :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. No me psal vitek, ze mu padnul celej Zeus, ikdyz ho mel, je to asi blbost, ale kdo vi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Měl i druhý Zeus nebo jen první? Pokud by měl jen první, nebylo by to nic zvláštního.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Psal, ze mel i prvni, neboj, vim jak to chodi, vsak mi taky padl.
    btw. vitek byl v topce, tak jsem mu i veril, nevim no :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Wardene myslim že je to blbost. Z beden padá Zeus jako letoun, nikoliv jako "zbytek dílků", takže druhý padnout nemůže. Leda že by mu první křupnul. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Selendix

    Selendix User

    Badmaniak myslíš, že je to tak dobře udělané, že když z druhého Zeus letounu mám např. 3 dílky a v bedně co otevírám byl celý, tak mě připočte např. jen jeden dílek?
    Nebude to spíš tak, že se ti připíše druhý Zeus a ty dílky co jsi měl, jsou holt navíc.
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ne, já neřekl, že se ti připočte jeden dílek. Já řekl, že ten letoun prostě nepadne. :D
    Protože ten letoun, co padá z bedny se ti připíše jako flax, iris... Prostě ho najednou máš. To už přes Tech centrum nejde. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Pokud ti padne celý letoun z bedny, tak se ti dle mě letoun automaticky nepostaví. Když mi na malém účtu totiž padl Apis, musel jsem ho v technologickém centru postavit. Dílky co jsem již měl se jakoby přesunuly do druhého letounu. Takže to na mě nepůsobilo, jako by padl již hotový APIS, ale naopak včechny dílky do jednoho APISu. Je ale pravda, že tomu tak bylo před třemi roky. Máš s tím nějakou osobní zkušenost z poslední doby, abychom to vyjasnili?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mám s tím zkušenost nepřímou a to takovou, že Zeus/Apis mi nikdy nepadl aby "doplnil" dílky a to i přes tisíce klíčů :)
    Jo, jasně, může to bejt tim, že jsem neměl to štěstí.
    Ale kdosi mi taky říkal, že mu padl celý letoun a nemusel stavět nic.

    A právě před těmi třemi lety jsem to stavěl téměř hned a pak už nikdy nic kromě dílků nepadlo.

    Mimochodem, jak ti může padnout celý zeus, který musíš postavit a dlky se ti "přesunou", když tam máš maximum 45/45? Jakmile to postavíš jde to na nulu. Takže tam mi taky nesedí, že se ti pak přsunuly, ale sedí to spíš na to, že ti prostě padl celý letoun. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Warden

    Warden User

    Badmaniak: Máš pravdu, pamatuji si to špatně, nemá to logiku. Když nad tím přemýšlím, musel se postavit hned a sám, neb ty dílky navíc mi skutečně zůstaly, nevynulovaly se.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).