Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Selendix

    Selendix User

    Jen pro úplnost, jak to tedy je, pokud to někdo víte?

    Modelová situace:
    Hráč má Zeus již postaven, plus třeba 5 dílků z druhého.
    Vezme zlatou bednu ve které je celý Zeus.

    Co se stane?
    a) systém vygeneruje jinou odměnu protože už Zeus má
    b) v tech centru se vyplní celý druhý Zeus a těch 5 dílků co tam bylo zmizí
    c) ...
     
  2. Warden

    Warden User

    Selendix: Po předchozí diskuzi bych se přiklonil k variantě a). Abychom měli jistotu, musel by se najít někdo, kdo to v praxi potvrdí neb to otestovat není možné. Z hlediska programátora jsou samozřejmě obě možnosti realizovatelné.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Badmaniak

    Badmaniak User

    No ačko se nedá na 100% potvrdit, ale lze to vyvrátit jen pokud by byl někdo, komu se stalo b. :)
    A vzhledem k tomu, že sám jsem sebral tisíce beden a dílky sem vždy sbíral po jednom, zatímco jiní, co AZ neměli, tak jim padal celý jak na běžícím páse, přiklonil bych se k a).

    Navíc, diskuze je bezpřemětná, jelikož se letouny brzo nebudou smazávat po křupnutí a prodat AZ nejde. (Odkazuju se na update sekci zde na foru). Prakticky záložní AZ bude na nic. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. zdravim mozem sa spytat z ktorej bedne pada momentalne surgeon? nejako nevidim nikde balicek tych lodi dik :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HYDROGENIUM_FIGHT - surgeon nepada zo ziadnej bedne uz, bol stiahnuty. Ale pocas soboty, ked su specialne odmeny za brany, tak vo forme Balíček s překvapením pre Goliath ho mozes obdrzat, ale nemusis. Pozri si tuto temu:

    Deň špeciálnych odmien z brán
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. to viem ale pytal som sa na bedne diki moc :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Badmaniak

    Badmaniak User

    A ty designy na nové lodě už teda taky nejsou v bednách? :) Jestli má vůbec cenu tahat ty Obsidianky...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - treba sledovat aktualiziacie bedni, ale napriklad na novu lod mimesis tam su designy. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Takže to platí to co je v té tabulce s tím, že ty předchozí mizí? Dřív se to jen přidávalo. Tak dík. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Ano. Platí to, co je aktuálně napsaný ve FAQ. Takže to, co jsi v bednách našel před tím, už tam být nemusí. Obsah beden se aktualizuje často. Vždycky stačí mrknout na datum aktualizace:).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    To já vim, ale doteď se tam zatím jen přidávaly nové a staré zůstávaly. Proto jsem se na to ptal. Dík. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. PanMajster

    PanMajster User

    Design kvoli ktoremu som utratil peniaze na cca 80 bednickach obsidianskych - Ocean Solace alebo surgeon lod. No bohuzial ani jeden nepadol akoze uzas..
     
  14. Sentiero

    Sentiero User

    Nu, sám musíš vědět, jestli ti design za ty peníze stojí. Ono celkově klíče k bednám se nevyplatí kupovat. Nikdy nevíš, co za ty peníze dostaneš. A než se zadaří a třeba i padne to, co chceš, tak se ti to může pěkně prodražit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. PanMajster

    PanMajster User

    Ano, uz nebudem kupovat kluce, radsej cez helix dam tie peniaze do uridia a budem tocit brany..
     
  16. Sentiero

    Sentiero User

    Doporučuju koupit i premko a slevák, jestli je nemáš. Pak už jen počkej na víkend až bude sleva na brány ať můžeš klikat za levno. Přeji hodně štěstí. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. PanMajster

    PanMajster User

    Ano mám aj premko aj slevák, inak by som to neklikal :D 275 uridia na 5 ee to vychádza, o dost lepsie ako 500 U za 5 ee :D
     
  18. Dobre rano, jakto ze nejsou na mape obsidianske boxy?

    EDIT: Tak na mape jsou, zmatlo me ze nejsou v montazi. No a jeden hrac psal, ze mu padl cyborg? Je to mozne?
     
    Naposledy upraveno: 13/11/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky jsem to četl. A vzhledem k tomu, že neměl olej na něj a přesto v něm lítá, je to poněkud zvláštní...
    Tímhle mě ta hra už celkem leze krkem, když něco na co jiní makaj při nejlepším měsíc, případně to maj za ten rok plus minus z odměn, tak to někdo vytáhne jentak lážoplážo z bedny. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Borat

    Borat User

    Dajte mi jeho meno v hre a zistíme. Pochybujem zeby do bedni dali loď. A nedostal ho náhodou za nákup kľúčov?

    Tak Cyborg nikdy nebol a ani nebude v boxoch alebo v paymente.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/17
    Warden a -baghira2- tohle ocenili.