Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. PanMajster nemusí to být jen obsidianky..jinak šance se zvýši, až když jsou ty boxy ve hře,ale občas nezačínají přímo o půlnoci
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. PanMajster

    PanMajster User

    15 obsidianek co jsem dostal za admina (5 z montaze, srot se hodil :) ) a 4 designy celkovo - blaze a ocean mimesis coz mi je uplne k nicemu :D a 2x 10K U takze nejakej design co uz mam .. no skoda ... Doufam ze vam padlo neco lepsiho :)

    PS: ostatne obsidianky (11) jenom sama munice.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Stalo sa. Mimoriadne šťastie a veľmi šťastná náhoda.

    Na cz1:
    25.01.2018 - 12:57 Obsidiánový mikročip použit.
    25.01.2018 - 12:57 Obdržen předmět: Lodní design - Design Legend Spectrum

    Na cz3:
    25.01.2018 - 14:02 Obsidiánový mikročip použit.
    25.01.2018 - 14:02 Obdržen předmět: Lodní design - Lava Cyborg

    A pritom som mal na oboch týchto serveroch, len jediný pokus v montáži na zmontovanie jedinej obsidiánky.
    Zaujmavé, že mi to padlo, hneď z prvej na ktorú mi uprel zrak. Akurát som to riskol, to je k tomu všetko. :);):D
     
    Naposledy upraveno: 25/1/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  4. Bylo by možné směrem k RT vyslat prosbu aby omezily výskyt JAKÝCHKOLIV beden při sestřelu NPC ?
    Jako fakt je super věc když dotočím boss krysu a vypadne mi zelená bedna. Dám duhou a zelená bedna. Přelezu na jinou mapu a po sestřelu boss lordky obsidiánová bedna.
    Jako už jděte do háje. Je toho plná mapa, nikdo to nesbírá a cargo box abych si snad kreslil na papír.
    Na 3-6 je víc zelených beden než bonusových kostek.
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  5. Jako opravdu ty bedny to je des modre zele zlate cervene stribrne atd a jeste to pada z NPC jednou jsem delal ukol na sebrani nejakejch zdroju a pospichal jsem tak si rikam dam boss tam toho je hodne a budu to mit hotove ale 10x my vzdy vypadla bedna jako naschvala 5 minutove zalezitodti to byla pul hodina :eek:
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tiež mi to vadí. Strieľam Boss Mordony kvôli cargu do misie, kde je zapotreby 100 ks duránia.
    Ako na potvoru padajú ako naschvál zelené krabice. To aby som miesto 4, strieľal rovno 8.

    To samé kristallony alebo lordakium. Ako vidím, hráčom to hodne lezie na nervy.
    Prečo nemôže častejšie padať cargo, ako to bolo kedysi predtým; než tento paskvil zaviedli?
    Pýtam sa.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nuz tak je to nastavene, ze obcas padaju namiesto cargo boxu bedne. Podobny pripad bol aj s tymi surovinami ako plazmid, ked nepadal cargobox a uz zacal padat aj ten, mozno by mohli spravit, ze okrem bedne padne aj cargo box, ak by to slo. No to musime konzultovat na vyssich miestach.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bolo by dobré, to posunúť vyššie. Nakoľko, nie každý má dostatok zelených kľúčov koristi a hlavne Tí noví,
    ktorí potrebujú zo začiatku veľa kreditov na aukcie. Minie veľa munície na Boss Mordona alebo na Boss Devo
    a vypadne mu krabica? To fakt vážne? Tých 8 promérii z neexistujúceho carga, mu už to bohužiaľ nevráti.
    Tak ako prometid, duránium a inú rudu z carga na kredity a následne, na dražbu. Pretože takáto je teda,
    momentálna a súčasne, celková bilancia. Vlastne mrzutosť, pretože inak sa to, ani len nedá nazvať. :eek::rolleyes:

    A z toho dôvodu, by bolo dobré; keby sa o tom začalo konzultovať na vyšších miestach & pokúsiť sa to presadiť.
    Punisher Vďaka, že to posúvaš vyššie. ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/18
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jestli někdo nemá dostatek kreditů i v dnešní době, tak by mě zajímalo, jak to vlastně hraje. :D
    Jediné, co mě vadí je, že to padne z cubikona, když jsem je střílel na promerku a měl jsem vždy šutry jen od cubika ke cubikovi. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - uvidime ako to dopadne ;)

    Badmaniak - celkom ´´potesi´´ ked strielas napriklad uber krysu alebo lordy a padne bedna, namiesto celkom hodne xenomitu. :D
     
  11. Badmaniak : hraju velmi, velmi vlažně a nejsem u toho přikovaný 8 hodin denně.
    Potřebuju kredity na milion a půl věcí, protože ještě nemám všechny lodě, dražím logdisky, munici, boostery atd.
    Je velký rozdíl když za den vydělám 2 mega střílením NPC a nebo když vydělám 6 mega prodejem surek z boxíků.

    A opravdu hraju jen když mám chvilku čas. Někdy tu nejsem měsíc, nebo půl roku, a trvá i několik let než postoupím o další levl. Hraju to vyloženě relaxačně :)
    [​IMG]
     
    -baghira2- a **rozárka** tohle ocenili.
  12. Badmaniak

    Badmaniak User

    No já mám jen šestkrát víc hodin než ty. Zas tak moc víc to nehraju. :) Jen mám pocit, že ty kredity jsou fakt přeceňovaný. Jako jo, pokud furt kupujete boostery atd, tak fajn, ale hrát se dá i bez toho.
    Boxík sám o sobě toho moc nedá, zvlášť když ho zušlechtíte. Drtivá většina kreditů je za sestřel a to vám nikdo nevezme...

    A i ten xenomit z UVK. Kolik to je? 128? :) To taky nikoho nevytrhne. 13 střel nebo jedno ISH. To vážně nemůže nikoho tankovat. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Popořadě :
    "No já mám jen šestkrát víc hodin než ty. Zas tak moc víc to nehraju."
    Každý hrajeme jak uznáme za vhodné. Myslím že nezáleží na odehraných hodinách.

    "Jen mám pocit, že ty kredity jsou fakt přeceňovaný. Jako jo, pokud furt kupujete boostery atd, tak fajn, ale hrát se dá i bez toho."
    Ano dá, ale moc si nezahraješ. Boostery kupuju proto že mi dávají malinkou výhodu nad mnohonásobně silnějším hráčem.

    "Boxík sám o sobě toho moc nedá, zvlášť když ho zušlechtíte. Drtivá většina kreditů je za sestřel a to vám nikdo nevezme..."
    Nezušlechťuju a mám tak z boxiku mnohonásobně víc kreditů. Když je rozdíl v řádech milionů, je to velká pomoc v dražbě.
    Nemám ani polovinu bodů v profilu a logdisk jde i za 80 mega. Takže každý boxík se počítá (možná pro někoho jiného je to zbytečnost ale pro mě velká kreditová pomoc)

    "A i ten xenomit z UVK. Kolik to je? 128? To taky nikoho nevytrhne. 13 střel nebo jedno ISH. To vážně nemůže nikoho tankovat."
    Právě proto je pro mě důležitější vzít boxík než ho nechat systému. Bez chytrých CPU nemám šanci ani na průlet mapou. Takže i těch "pár" kousků velmi ocením.

    Nechci tvrdit že moje hraní je extra dobré ale pokud chci hrát abych si alespoň chvilku zahrál bez toho aby mě 8x za hodinu nesestřelil full elite jeliman z masku bílou, potřebuju mít taky šanci na obranu nebo výhodu v rychlém ústupu. A tu bez kreditů nebudu mít ani náhodou.
    Booster na HP stojí cca 150 mega. To nevdělám střílením NPC ani za týden. Když beru boxíky mám to za 3 dny.
     
    trt69, Selendix a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    No, ty jsi tvrdil, že máš málo hodin. Když jsem měl hodin jako ty, tak jsem fakt kredity už neřešil. A to byla jiná doba, kdy kredity měly cenu. :)

    Těch pár kreditů tě vážně nevytrhne. I když nezušlechťuješ. Taky nezušlechťuju - mám HM7. Přesto je ale z NPC 10-30% toho, co získáš za sestřel. Kromě cubikona, kde je to 50%. Tak jako tak, je to desetina, max třetina.
    Pokud bys měl byť z každého pátého boxu bednu, tak je to pětina ze třetiny.
    A řekni mi, vážně tě vytrhne nějakých 7% kreditů? A to ještě přeháním a beru maximální npc. Ve výsledku díky bednám přijdeš tak o 1, max 2%ta. To je směšná částka, co ani nepoznáš.

    A pokud hážeš na LGD 80M, tak je to tvoje blbost. To nehážu ani já s miliardama. ;)

    --

    Ve výsledku, je to lepší tak jak to udělali, protože víc lidí potřebuje box, než kredity. Když nebyly ještě zvýšené počty boxů na mapě, tak byl každý vděčný za to, že to padalo.
    (Mimochodem z crazy cubikonů bych odhadoval šanci, že padne box tak 1/50) - Takže žádnej šlágr a každej box dobrej.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Honzin

    Honzin User

    Říkáš že máš HM7. Někde jsem tu četl že ho někteří využívají neomezeně při jaké příležitosti se tak stalo?
     
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Dřív se dal koupit design (ty tři sapphire jade a nevim) za asi 800 a k tomu byl "zdarma" letoun HM7. Prakticky to ale každej kupoval kvůli tomu letounu, i když tehdy mít design na golika nebyl jentak, když byl jen Crimson a pak Enforcer.
    Asi 6 let nazpět to zrušili, časem zavedli HM7 jak známe teď - tedy na 100 použití.

    Vzhledem k tomu, že hráči končili nebo dostali ban a nynější hráči jsou buď staří s novým učtem nebo noví jen pár let, tak neomezený HM7 má už jen velmi velmi málo lidí.
    Každopádně, přidali před pár lty ten mechanismuz do PETa s bonusem 30%, takže tím vyvážili to, že už nezavedou původní HM7. A myslím, že to většině hráčů stačí, i když já osobně ho nikdy neměl, ani nekoupil. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Honzin - ako ti uz spoluhrac napisal, tak tuto stihacku s neobmedzenym pouzitim ma velmi malo veteranov z nas. Zial uz nie je mozne ju zakupit, len na 100 pouziti.

    Viem, ze hracov hneva, ked namiesto cargo boxu padne bedna, ale tato tema sa zaobera piratskymi bednami, nie kreditom a prostriedkami na predaj rudy, takze sa pekne vratime k diskusii o bedniach ;)
     
    ocelot-škvrnitý a -baghira2- tohle ocenili.
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    Co se týče obsidiánskych (pramantských beden) nečekal sem až takovou bohatou nádilku,
    jaká mi padala 24 února na serveru cz2, kolem 23:00 hodiny.

    Výpis:
    24.02.2018 - 23:00 Obdržen předmět: Lodní design - Cicada Goliath Surgeon
    24.02.2018 - 23:00 Obdržen předmět: Laser - Nestabilní LF-4
    24.02.2018 - 23:00 Obdržen předmět: Lodní design - Ocean Venom
    24.02.2018 - 23:01 Obdržen předmět: Lodní design - Citadel Elite Glacier
    a konečně můj oblíbený
    24.02.2018 - 23:01 Obdržen předmět: Lodní design - Design Legend Pusat :);):D

    Zbytek rakety SAR-02 (1500), Uber rakety (1600) a Hellstormy (1600). Toť vše.
    Štastnější ani jenom nemůžu být. O Designu Legend Pusat, sem vždy snil. :cool::cool:
    - Tolik štestí, sem opravdu nečekal. Ani takovou hojnost designů, taktéž ne. :D
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo, tak ten mě stál 500 scrapu. :D Teď bych za to měl 25 beden a měl byhc ho nejspíš stejně. :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Dneska z červených beden jen munice, ale ze zelených na malém účtu 4x 10.000U z cca 60 beden po zetičce, disajny tam už mám všechny, a to potěší.
    Jen nevím, proč je helix LF4, když padají jen LF3.
    Tak už jen z červený
    11.03.2018 - 17:56[​IMG]Obdržen předmět: P.E.T. design Poison Pusat
     
    Naposledy upraveno: 11/3/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).