Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jaritko

    jaritko User

    Dinosam-SVK-, neviem na akom forku si to čítal, no ja som tu nič také nenašiel. V každom prípade, napísať sa dá hocičo.
     
  2. Sorry, myslel som na chate :D nj, veď preto sa pýtam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Dobré ráno :) môžem sa spýtať sú v dnešných obsidian bedniach Diminisher designy? (Lava,Argon)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Nie, nie sú. Viď TU. :)
    ( Pravdepodobne ťa pomýlilo pozadie stránky hry, kde sú vyobrazené. Napriek tomu teraz sa tam nachádza len Legend Diminisher )
     
    -baghira2- a *****PapikSVK***** tohle ocenili.
  5. -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. takže už nebudú padať carbonite desingy z obsidiánskych ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Arya

    Arya User

    ¯¯¯¯¯¯RДSК¯¯¯¯¯¯19, teď je nějakou dobu v bednách nenajdeš, je ale možné že při další aktualizaci jejich obsahu, se tyto designy vrátí.
     
  8. jj carbonite cyborg chci taky zpět do beden...vůbec se mi nelibí lava ani frozen..
    kéž by to vrátili už je na čase..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. MINNORIT

    MINNORIT User

    a neni to jedno? aj tak ten dizajn nič nepridava :p:D:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. tento isty obsah v obsidianoch bol aj naposledy a padol mi lava champion a pri tom v tabulke nie je cize ....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Lava champion padá z apokalyptických,... Alebo že by mali chybu v Hernej Biblii? ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ak dobre viem apokaliptickych padaju pet dizajny a cervene a modre bedne stihacky alebo naopak, netusim obsidiany su lode - dizajny, staviam iba obsidiany cize urcite mi to padlo z toho
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. lava champion ted nepadá... padá zas něco jiného viz info..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Z obsidánky mi padnul Ocean Tartarus na bývalé cz2

    lodní denník výpis:
    15.03.2019 - 14:42 Obsidiánový mikročip použit.
    15.03.2019 - 14:42 Obdržen předmět: Lodní design - Ocean Tartarus
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  15. 16.03.2019 - 00:36 Získaný predmet: Design lode - Argon Tartarus
    15.03.2019 - 23:50 Získaný predmet: Design lode - Lava Cyborg
    15.03.2019 - 21:45 Získaný predmet: Design lode - Legend Tartarus
    15.03.2019 - 20:38 Získaný predmet: Design lode - Ocean Solace
    15.03.2019 - 19:49 Získaný predmet: Design lode - Blaze Solace
    15.03.2019 - 19:45 Získaný predmet: Design lode - Ocean Spectrum
    15.03.2019 - 19:43 Získaný predmet: Design lode - Aegis Elite Frostbite

    Za mňa najviac potešujúci Blaze Solace. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. tak ja len kvoli blaze solace (cize gratulujem) robim obsidiany chcem ho do zbierky ked mam zvysok, pre mna je ocean solace top kedze som aj eic sa mi to hodi, neviem kedy co pada v obsidianoich ja som len hovoril ze mi to padlo z obsidianu nie z apokaliptickeho
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    No darí sa aj dnes, správy z bývalej cz3:

    27.03.2019 - 12:13 Obdržen předmět: Lodní design - Poison Mimesis
    - padlo z obsidiánskeho kľúča. :D

    screen:
    https://gyazo.com/00ea26882fdf8bdbe38926c03beca521

    Keď neprší, tak aspoň kvapká! ;)

    P.S.: Ako som o tom informoval na globál chatu, rozhostilo sa hrobové ticho. :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  18. Dobrý deň mám taký problém ohľadne obsidian boxov toto mi ukazuje v hre teraz neviem či môžem získať aj toho diminishera a prečo je to dva krát či nejaký bug.
    https://ctrlv.sk/WeCU
    https://ctrlv.sk/9Bqa
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    jiriminarik004 tohle ocenil(a).
  19. Bedny - tragické téma :eek:. Obsah zelených, příp. žlutých beden je z minulého století :(. Proč jsou tam tak často padající moduly, které si každý může vydražit za 10000 kreditů? ale pak prodat za 5000. Sbírání beden je opravdu hodně otravné, stále to samé v nich, LF3 už snad nepotřebují v bednách ani nováčci - nemají totiž kde vzít bedny, stačí jim dát LF3 při začátku hry a neotravovat tím 9 9 % hráčů. Taky dobré, LF3 se dají konečně prodat (to jim to trvalo, když to už dlouho zatěžuje hangár a hru samotnou), jenže abychom náhodou nezbohatli, tak prodej za 25000, zatímco LF2 za 125000 kreditů :oops: to už mi na mozek neleze. Je vidět,že si stále z nás tým vývojářů dělá jen srandu a má nás za blbce.
    No velikonoční vajíčka taky 100 let za opicemi, R1 raketky také nepoužívají ani nováčci, a to jsou stále i v dalších akčních bednách.
     
    Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Irena49•™* - uz sme dali nejeden podnet na to, aby vlozili do bedni cosi nove ako napriklad suroviny na montaz a podobne. Jedina nadej je este v tom, ze bude mozne predmety z bedni demontovat na urcite suroviny pre dalsie vyuzitie, ale to je asi hudba buducnosti.