Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Mohol by mi niekto povedať či je pravda že tam je aj diminisher argon?
   
 2. Sentiero

  Sentiero User

  *****PapikSVK***** no momentálně tam není, ale je možný, že až se bude obsah beden obměňovat, tak tam bude :)
   
 3. Myslím, že *****PapikSVK***** sa pýtal aj preto, pretože na hlavnej stránke v bulletine ukazuje 2 krát "reklamu" na obsidianské bedne... V jednej ukazuje lava dizajny a v druhej, ktorá je po anglicky k tomu, sú argon a inferno dizajny.
   
 4. Lepšie si to prečítaj, pretože to sú dizajny na P.E.T. a nie na loď :)
  Viď TU.
   
 5. Pořád čtu lépe a lépe. Je to disajn letounu takže zde.
  [​IMG]
  Však já se to naučím...
   
 6. P.E.T. je tiež jeden z letunov, ževraj... Takže tiež som spravil menšiu chybu v predošlom príspevku :D
   
 7. lorduriel

  lorduriel User

  Lze v zelených bednách získat hybridní procesor H-HP z Hardware?
  Nebo kde jinde jej lze sehnet, krom montaze ? (pres 300 srotu za nej nedam)
   
 8. Sabu.sak

  Sabu.sak User

  se slevou je normalne kupuju za 28ku kus staci setrit urko
   
 9. Arya

  Arya User

  lorduriel, Ano, ze zelených beden lze získat také. Osobně to vidím, jako nejlepší způsob, protože klíčů získáš hromadu, ani nevíš jak. ;)
   
 10. Čavec,
  dotaz ještě ohledně těch HARDWARU v pirátských bednách. Nějaké zkušenosti jak to padá ze zelených a jak ze zlatých ..? Kdy je výhodnější sbírat ..? Jde mi zatím o nasbírání hardware na Cyborga, něco málo mám, ale dost mi jich ještě chybí.

  Předem děkuji za rady.
  PACAN
   
 11. Drift1

  Drift1 User

  Lepší to padá ze zelených než zlatých aspoň moje zkušenost. Ze 100 klíčů to docela dobře padlo.Jen si neplést nano kondenzátor a nano pouzdro to mne štvalo nejvíc.
   
 12. ZOHAN

  ZOHAN User

  •√=PΛCΛN=ΣIC™?? Nevím, na co potřebuješ Cyborga, když momentálně je lepší loď ve hře díky modulům na upgrade lodi, ale pokud jsis všimnul, tak hlavně BP upravil obsah beden a momentálně padá z bedny pouze hybridní procesor a mikrotranzistory zvlášť a ne jako v minulosti současně jako obsah jedné bedny, takže nasbírat třeba tento hardware na výrobu nových štítů je pro nováčka docela problém.
   
 13. Drift1 - Děkuji Ti za radu .. :)

  ZOHAN - a co když ho prostě jen chci ..? Podal jsem dotaz k pirátským bednám, nepotřebuji poučovat co je nejlepší a jak těžké je získat nový štít .. A obsah beden jsem si nevšiml, protože je zatím nesbírám a právě proto se zde ptám .. .)
   
 14. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tak se hned nečerti. Jen můžeš třeba zkusit štěstí a spadne ti Cyborg z brány jako speciální odměna z bran, co jsou od úterý do čtvrtka.
  Legenda praví, že někomu spadne z první brány a někomu ani z 80-ti bran.
  A hardware z beden je obrovská loterie. Mě padá jenom snad z beden prizmatická patice a nevím na co mi je a proč tak často.
  až se budu nudit, posbírám si 8000 beden a udělám si podrobnou statistiku a uvidíme.
  P.S. Nebo seženu ještě 2000, ať je to pak přesnější.;)
   
 15. O tom jsem taky přemýšlel, ale když budu brány dělat přes týden, tím pádem bych zase přišel o Krystaly rozvratu a Logdisky (začal jsem zase hrát po delší době a chci trochu dohnat tyto věci co mi chybí). Už jsem teď v týdnu chtěl zkusit štěstí, ale žádná ta odměna mě úplně neuchvátila, tak jsem to nechal být. Takže úplně nevím jaká z těch variant na Cyborga bude nejlepší. :/
  Ale ještě mě zas napadá, že když by se poštěstilo přes týden, ušetřím 450 oleje v montáži, které pak mohu využít do upgradu, tak vážně nevím .. :D
   
 16. hejno

  hejno User

 17. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

 18. hejno

  hejno User

  Ďakujem za odpoveď ja len preto že na hlavnej stránke v miniatúrach noviniek sa píše že sa pridal Argon Spectrum a v spomínanom liste ho nevidím.
   
 19. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  hejno - tak oni obcas obmienaju odmenu z bedni so starsou verziou. Avsak na fore je uvedena vzdy verzia, kedy doslo k pridaniu novych predmetov.