Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. Asi před 14 dny sbírala bedny a našla celý letoun Apis,prostě štěstí.[/quote]
    jasný štěsti :D jasný :D, pobavil :D neni prvký krat co jsem viděl police ships jak na serveru pomaha točit uber krisu, nějakemu kamaradovi tak nahoda to podle mě nebude o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. _WatterR_ seznam toho co můžeš najít v zelených bednách jsem psal na první stránce této diskuze :)
    CROW nezlob se, ale ty tvoje provokace a rádoby ubližování tvojí osobě ze strany modů si můžeš nechat jinam.. ;) Nehledě na to že tvoje argumenty absolutně postrádají logiku, tak už se na to prosímtě vykašli a radši si běž užívat hru, nebo vyválet do sněhu, abys zchladil hlavu..
     
    Naposledy upraveno: 16/1/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané.
     
  5. featron

    featron User

    Formácie sa mi zdá že nie :) a ani to úplne všetko tam nenájdeš :) veľa vecí tam nieje :p
     
  6. _WatterR_

    _WatterR_ User

    formace tam nejsou na 100%
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    V bednách zatím nejsou žádné formace letounů,jak psal kolega WatterR.Možná,že se někdy dočkáme i letounů :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdravim mel bych takovy dotaz.Kdyz je akce na apis tak je 25% sleva nanho.No kdyz byvala akce na zeus tak ta sleva byla myslim taky ale vcil uz to nebyva.Kluci rikaly ze byva raz za cas treba 1x za pul roku je to pravda nebo uz neni vubec?
     
  9. Kenny

    Kenny User

    To generuje systém náhodně.. A ještě bývá
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Nebolo by to vhodnejšie pýtať sa v téme Diskuze k tématu:FAQ - Letouny APIS a ZEUS ? Nabudúce poprosím lepšie zvážiť.

    Btw. akcia na Apis vždy zo sebou prínáša aj 25% zľavu. Zľavu na Zeus si nepamätám kedy bola, ale tiež mám pocit, že bola :oops: Každopádne všetky tieto akcie sú náhodnne generované takže nikto nevie kedy a aká bude, vždy sa to dozvieš z hry.
     
  11. ZacCZ

    ZacCZ User

    skokove cpu mi už padlo z kazdy bedny(12) cely letouny ne ale padla lf-3
     
  12. matisko676

    matisko676 User

    Chcem sa opýtať aký je orzdiel medzi zelenou a zlatou zelených som zobral vyše 200 a dokopy som nič nedostal a zlatých asi 20 a z toho 4 časti apsi LF4 a LF3 aj generator dajaký
     
  13. Logan

    Logan User

    Zelene

    • Co mohu najít v pirátské bedně?
    • Lze v nich objevit hodně věcí, například: · Munici · Rakety · Lodní designy · CPU · Generátory štítů · Boostery · Xenomit · Miny · Logdisky · Kupóny ke skokovému CPU · Extra Energie do Galaxy Gate · Části stavebních plánů 9. letounu APIS a 10. letounu ZEUS, případně s trochou štěstí i celý letoun.
      Samozřejmě také můžete najít nový laser LF-4, který způsobí na výstřel poškození 200 a je dostupný pouze v těchto bednách
    ostatne:

    K této bedně pasuje klíč Booty Key BK-100, který se o akci na možnost nálezu stavebního dílu do desátého letounu Zeuse dá použít i k zlaté bedně.
    [​IMG]
    Booty Key BK-101 a Booty Key BK-102 se dají získat pouze při speciální akci, při které se vyskytují na mapách červené a modré pirátské bedny

     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -xghost-

    -xghost- User

    Mám 3 otázky a jednu prosbu:

    1) Při akci zlaté bedny je větší šance na dílky apisu, případně celý apis, než normálně?
    2) Má pro mě smysl, když ještě nemám apis sbírat zlaté bedny (kdesi jsem četl, že apis se udělá rychleji než zeus). Platí tedy má domněnka, že pro rychlejší získání apisu je lepší brát zelené bedny a na zlaté kašlat?
    3) Jsou zlaté bedny v něčem (krom zeuse) lepší než ty zelené?

    4) Nebylo by možno vyhodit z beden xenomit (nejlépe i z generátoru GG)? Vím že v přepočtu na U má velkou cenu, ale přijde mi, že ve skutečnosti vůbec ne - to by bylo asi na návrh, ale přijde mi, že to patří spíš sem.

    EDIT: Díky za odpověď (viz níže).
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    1) Nemáme o tom informácie ale zlaté by mali byť rovnaké až na to že tam je možnosť získať zeus.

    2) Nikto ti nemôže na 100% potvrdiť , že v zelených je viac dielikov na apis ako v zlatých. Takéto informácie by mohli byť zavádzajúce. Niekomu sa darí pri zelených a niekomu pri zlatých. Jediná rada je , skúsiť aj zlate a aj zelené.

    3) Môj názor, nie, nie sú.

    4) Nie nebolo a xenomit je surovina ktorá je potrebná napr. aj na výrobu smartbomby alebo aj do zameriavacého CPU. Xenomitu nieje nikdy dosť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Kolega dal dostatočnú odpoveď, ja už len doplním svoje postrehy.

    Xenomit je vzácny a osobne ho mám málo (45 000). Zameriavacie CPU je fajn ak nechcete navaliť "zbytočné" 3 SB v PP avšak skoro okamžite sa xenomit minie.

    Čo sa týka dielikov v tom je teoreticky lepšia zlatá bedňa, pretože sa tam nachádzajú 2 druhy dielikov - Apis a Zeus. V zelenej je len Apis. Z hľadiska náhodnosti v hre ti s tej zlatej padá všetko naokolo len nie Zeus dieli, t.j. pekný prísun aj Apis dielov. To je však len domnienka založená na mojej skúsenosti čo spadá pod kategóriu označenou kolegom ako "zavádzajúce". Zober si z toho čo chceš :)
     
  17. -xghost-

    -xghost- User

    Ok, dik. Slo mi prave o to, zda dilky Zeuse ve zlatych bednach nejsou na ukor Apise. To jsem rad, ze jsou (nebo asi jsou) navic. Doted jsem se zlatym bednam spis vyhybal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Práveže (píšem podľa skúseností na mape) je tam tých na Apis viac ako na Zeus, v zlatých myslím. Možno to tak mám len ja preto treba brať ako len postreh, nie návod. Skús a uvidíš, to bude asi najlepšie :)

    Ja som však chcel skladať Zeusa a pokiaľ som dostal 20 dielov poskladal som celý Apis znovu (chýbajú tuším 2 diele).
     
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    Já jsem sbíral jen zlaté a dostal jsem 45 dílků apis (celý zadarmo) + dalších 15 dílků Apis, na 25 dílků Zeuse, který jsem pak doplatil za čtvrt mega uri.

    Takže je nejlepší sbírat jen zlaté, protože máš apise zadarmo a zeuse stejně ani celého neposkládáš. A co mám ted zkušenosti ze sbírání zelených beden, těch apisů z nich nepadá víc, jak už tu psali i ostatní.
    To znamená že je lepší být trpělivý, čekat na akci a pak vysbírat jen zlaté, protože zelenými si apis neurychlíš, ale naopak si oddálíš získání Zeuse. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Badmaniak - netvrd,ze celeho zeusa nevie poskladat,ked mne sa to podarilo a dalsim tiez.A to mam este par stovak debni do plusu,kedze som robil zety kvoli havocom a za ne je pekne vela klucov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).