Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. dotar5eP

    dotar5eP User

    Na Apis jsem našel 40 plánků no a 5 zakoupeno za uri:D Zeus jsem sbíral na zlaté bedny a snad do 20 beden mi padl celej letoun :chladný: Dělej Zety při dobble odměnách a budeš mít hodně klíčů:)
     
  2. Dělej v neděli zety a máš z jedné 50 beden. Je to o štěstí, třeba ti padne celý zeus. Mě padl v prvních 100 bednách.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Za mě to bylo:

    PVE - Apis - bedýnky většinou na akci Helix-LF4 padalo hodně dílku
    PVE - Zeus - asi 200 APO bedýnek a padl celý zeus

    GE5 - Apis - bedýnky většinou na akci Helix-LF4 padalo hodně dílku
    GE5 - Zeus - o ten se pokouším APO bedýnky ale i Zeus akci a nedaří se :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. neneman321

    neneman321 User

    Apis je hračka, dílky padají rychle, na Zeus jsem štěstí neměl a prostě sem si ho za mega Uri koupil, protože sbírat to ze zlatých bedýnek nemá moc smysl a někdy to vyjde dráž než koupě celého Zeuse. Co jsem ale od BP nepochopil proč dávají akci Zeus a pak do toho motají z 75% Apis dílky, které má normální hráč dávno hotový než sesbírá lf-4 a od té doby co se nepoškozjí letouny, není potřeba stavět další Apis znova, když už je to akce na Zeus měl by tam tedy výhradně padat jen Zeus a jeho dílky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *brutus*

    *brutus* User

    no já teda nevím,ale co třeba sbírat Apo bedny kde je šance na cel Zeus a kde opravdu spoluhráčům vypadl:)
     
  6. Sygauras

    Sygauras User

    Do hry nedávám peníze takže jsem odkázaná, jen na montáž a nabídku sestavení "klíče"
    Takže apo bednu seberu jen když naberu materiál.
    Teď jsem poskládala mám pocit obsidiánové klíče (6) opět na zkoušku a vypadlo mi xy GG a pár kousků munice. Nic moc, z přinašečů toho mám víc a za pár kreditů.


    Zeta je na mě moc těžká a v bránách se vyloženě nudím. U Gamy jsem málem umřela nudou když jsem půl dne točila NPC.

    Já ty letouny - Apis a Zeus - nepotřebuju hned, mám čas, ale když dají akci na dílky Zeuse a vypadne mi z x beden 1 dílek a ještě na Apis, tak mě to celkem zarazí a přijde mi ta šance tak malá (i když je na ty dílky akce) že to asi ani nemá moc smysl se spoléhat na vypadnutí z bedny.

    Asi budu jedna z mála ale mě ty brány moc nebaví.
    A jak už jsem psala, tak peníze do hry nedávám takže dělat "Zety" v neděli bych mohla tak 2x za rok, protože nemám náladu měsíc sbírat palladium abych si naklikala brány a měsíc zase sbírat Palladium abych měla další bránu které mě extra moc nebaví.
    Alfa ještě jde, ta je poměrně rychle ale už u Bety je to o čase a to mě prostě nebaví.
     
  7. neneman321

    neneman321 User

    Sygauras, Zeta a těžká brána ? Zeta je jedna z nejlehčích bran ve hře, troufnu si říct lehčí než Alfa, stačí mít formaci motýl a vypráskáš NPC během pár minut, chápu že do hry nedáváš peníze, ale každý kdo začínal, začínal se zetami v neděli na double odměny, kvůli klíčům na lf-4, pokud máš level 17 doporučjí dělat denní úkoly a co nejdřív pořídit formaci motýl.
     
  8. Jsem jako ty, vůůůbec mě nebaví. Dva tři roky jsem je ignoroval, bohužel bez nich to nejde. Leda gg samo. Neuděláš havoc, hercul, spartan, plus loď, a další. Hra by měla bavit, ne prudit, když něco chceš vylepšit. Ovšem to je strategie BP. Myslí si, že nás to baví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sygauras

    Sygauras User

    Nejhorší jsou pro mě vlny 40 Kristallin a 80 Sibelonit, kdy už po 12 - 15 sestřelech netuším kolik jsem jich sundala a propadám frustracím že "ještě asi 500" + mě může vytočit doběla když nakliknu první NPC v chumlu a on automaticky jako jediný zpomalí a zařadí se až na konec takže na něj nedostřelím a musím to oblítávat a složitě kličkovat protože si ten chumel kolem mě začne dělat kolečko.
    + samostatnou kapitolou je PET (******) kterej se mi pokaždé postaví a zastaví tak že ho minimálně 483x nakliknu místo NPC.

    Co se týká pirátských beden - abych byla k tématu - tak mi nevadí ta v podstatě mizivá šance že dostanu dílek, spíše mi vadí že dostávám věci který si můžu koupit / vydražit a nebo které ani nechci (miny celkově) což je škoda když by to podle logiky měly být spíše vzácnější věci, když už to je bedna jako bonus. U té apokalyptické bych čekala té munice třeba 20 000 a ne 200 nebo kolik ji bylo.
    Je to cca stejné jak s bílíma bonus kostkama, seberu jich 50 a z toho ve 35ti jsou kredity.

    No co sedá dělat že, můžu být ráda že za to nemusím platit.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sygauras - tieto vlny boli upravene uz davnejsie, ze skresali pocet NPC, ale na druhu stranu su silnejsie. Cize uz tam nie je 40 MK a 80 sibelonitov. Kazdopadne ja si vezmem solaris plus a pekne na kruhu palim vsetky naraz, do toho PET kamina a velmi rychlo idu do rohu a nemusim naklikavat jednu po druhej. Ono pred rokmi som navrhoval, aby bolo mozne opravit aj PETku pomocou poukazok na opravu, pretoze nie kazdy hrac ma premko, ale vidim ze tato odozva sa minula ucinku, kedze to neimplementovali do hry ani po rokoch a urcite by to hracom bez premka pomohlo, kedze takto sa uplne zbytocne hromadia poukazky na opravu, ale co sa da robit.

    Apokalypticke bedne neodporucam velmi otvarat, ked tak radsej obsidianky, tam aspon je mozne ziskat 10k ucka, ak padne design co mas, co byva casto, ja som teda aspon velmi vela takychto kompenzaciii uz mal. A dielky su o stasti proste, otvor par bedni a ak nepadne dielik, chod na inu mapu.
     
    -baghira2-, *brutus* a Tess tohle ocenili.
  11. neneman321

    neneman321 User

    Pokud nemáš DMG začni na něm pracovat, lf-4 jsou úplný základ, další věc co mohu doporučit vykašli se na A B G brány a vše vrážej do Zet, nemá smysl stavět A B G brány přes EE z paladka, v Zetě má začátečník všechno, klíče, logdisky, Havoc, já když začínal prvně sem udělal level 17, po té denní úkoly a koupil sem si motýla, vrtačku a zaměřil se jen na zety, zprvu to šlo těžce, ale s každou zetou jsem měl vyšší dmg protože se mě podařilo vzít lf-4 z beden na akci když je. Určitě stojí pak za logdisky udělat v PP 12% škod na NPC a od toho s odrazit. Apis a Zeus řešit až jako poslední.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. dotar5eP

    dotar5eP User

    Hele apis a zeus bych neřešil jako poslední. Já jsem to střídal brány, bedny. Páč z beden ti můžou napadat i LF-4 a to se hodí :D Víš jak když ti padne hned zeus a nebo apis tak más další sloty na zbraně či štíty. Gammu nesnášim, ale je za ní pškná odměna a rovnou si můžeš plnit dílky na Kronosky. Každý máme jiný styl hraní a záleží na tobě co a jak budeš dělat :) A rozhodně bych brány dělal jen při dobble odměnách
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/23
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Sygauras

    Sygauras User

    DMG mám, navíc není problém i s tím "velký špatný" jak mi tu 100% bude někdo psát, utočit i UberKristalon (prostě to velký na 4-5)
    Levl mám 16 a nevím kam spěchat a nebo co s tím přesně levl má společnýho.
    LF3 nedražím, vyjde mi efektivnější Spektrální kopí + upgrady (pálí to víc než megadril v základu a nemusím do toho dávat učko)
    Formaci nemám žádnou.

    Mám tohle a stačí mi to v pohodě.
    Tak moc motorů mám proto že momentálně dělám úkoly (snad 9 nebo kolik jich je v úkolech) na 5-x Anihilatory, Sabotery a Barracudy a ty potvory jsou strašně rychlý takže mi pořád utíkaly a nebo jsem zase já neutekla jim a jak jich bylo víc a trefil mě zpomalovač tak jsem bouchla.
    + tam pomalu sbírám pampalálium když už tam jsem.

    https://imgur.com/a/5CwE04A

    Peta mám na 11 a mám v něm tyhle silný proto že v lodi mám ty kopí a potřebuju silnýho Peta který mi k něčemu bude a ne joudu co má DMG "500" Chápeme se snad

    Jinak pardon za OT. Sama OT nemám ráda ale čert ví kam to má když tak psát ať nezakládám zbytečný nový téma když tam bude 5 příspěvků.
     
  14. neneman321

    neneman321 User

    Tak to pak chápu, že ti Alfa trvá hodiny, když nemáš kamku a ani formace, což je teda aspoň pro mě škoda pálení munice bez formací a nedivím se, že ti trvá všechno hrozně dlouho, dál už ti do toho kecat nebudu, ale návod jak urychlit postup ve hře najdeš zde na forum, osobně bych A B G bez kamky dělat nechtěl a nedivím se ti, že tě to nebaví. Až se dostaneš do fáze dělání zet, hlavně kup tu formaci motýl, ty npc křupou rychle, kdy mají půl štítu ještě a HP NPC je dole, ušetříš jak čas tak munici. Já dělám běžně s motýlem a full prometheusem Zetu okolo 8-10 minut.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  15. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Sygauras chápu, že jsi reagovala na rady. Koukni zde na jiné diskuze

    O teď už zde bude probíhat pouze diskuze na téma pirátských beden. Jiné téma bude smazané.
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  16. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Lza teď získat z červených a modrých boxů 15000MCB-50 nebo 30000 MCB-25?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  18. Na začínajícím multiůčtu jsem při hrací době 40 hodin dodělal druhou zetu. Takže cca 100 beden z bran, nějaké (120) jsem si koupil a že si trochu vylepším výbavu. Schválně v neděli na LF4. Tak těch mi padlo 5, diminisher, solace a matroš do montáže na venom. Nechal jsem si pár beden ještě na zlaté, kdyby snad padnul celý zeus.
    Můj letošní cíl byl venom a full havoc, ty zety zatím daly 2/4 havoc, apis a zeus moc neřeším, bonusy a formace fungují i bez nich.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. zdarec1234

    zdarec1234 User

    Děkuji a omlouvám se, ale dlouho jsem zde nebyl, tak jsem dezorientovaný.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Sygauras

    Sygauras User

    Za mě spokojenost. Líbí se mi jak barva tak i vzhled. Z dalších 4 co jsem si chtěla vyzkoušet, bílá munice + LF4 + nějaký miny nebo co to bylo.

    [​IMG]
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).