Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Včera sice po neúspěšném stále dokola přihlašovaní se mě povedlo získat tohle:

    Klasická LF-4 - 3x
    štíty: 8x
    pohony: 8x
    10.000 uridia: 2x

    Zeus jsem měl 18/45 celkem padlo 13x dílku
    LF-4 Magma: 3x
    LF-4 Parity: 1x
    LF-4 Hyper: 2x

    a hromada dalších blbostí :DDDD

    EDIT: 20 ks APO klíčů tak jsem zvědavý :)

    Obdržel(a) jsi extra-energii do generátoru galaktických bran: 30 x

    Takže nic extra nepadlo jen ty energie jinak same kraviny:


    Získal(a) jsi 100 Polychromium.
    Získal jsi impuls EMP-01: 10
    Získal(a) jsi 1 Design letounu Sandstorm Goliath-X.
    Získal(a) jsi 15 Tetrathrin.
    Získal(a) jsi 1 Design letounu Blaze Pusat.
    Získal(a) jsi 100 Polychromium.
    Obdržel jsi 1.500 raket typu SAR-02.
    Získal(a) jsi 100 Polychromium.
    Obdržel jsi 800 raket typu HSTRM-01.
    Obdržel jsi 1.500 raket typu SAR-02.

    BP by mělo zrušit ty odměny s těch boxů to nikdo nevyužívá co to padá :)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/23
    -baghira2-, •ŞĦΘCK▪ a *brutus* tohle ocenili.
  2. Tomek1513

    Tomek1513 User

    zdravím mam dotaz může ze zlaté bedny spadnout loď Pusat ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  4. Mám dotaz na Tess prosím tě dokážeš mě poradit jak to že furt mám jeden klíč ale v přehledu pod letouny, ani v hangáru žádný klič nemám přikládám fotky:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Vybral jsem všechny bedny co jsem měl klíče a jeden klíč mě stále nadbyvá a já nevím k čemu ten jeden klič je.
    Díky!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  6. Píše mě to: Zářivý klíč ke kořistí (ani nevím kde jsem ho dostal a k čemu patří)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Tomek1513

    Tomek1513 User

    Ano já jsem si to projížděl, ale jedině co tam mám za informaci je že můžu získat lodní designy. Vím tak se toho hodně změnilo asi 90 % jsou už z toho lodě. Já už otevřel několik beden vím co z toho padá chtěl bych jen vědět jestli z toho opravdu padá i loď Pusat, jelikož ne všechno tam je napsané proto bych se asi neptal mate to velmi stručné. Prohlížel jsem i informace o Pusatce, ale tam je pořad design klasické vegy, když už víme že je to loď a tam jsem jen našel 25% šance za dokončení brány Kupier.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Tomek1513 tak pokud tam není nikde napsané, že padá loď Pusat z beden, tak nepadá. :) Je tam všechno napsané, co padá z beden.
    Stručné to je, ale co víc k tomu dopsat. Je loď, k tomu vypsané designy a kde se daly získat.
    Jedině lodní designy na loď Pusat můžou padat z beden a to jsou pouze designy, které bez lodi Pusat použít nemůžeš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Tak zde je moje pro zajímavost statistika z pátku 28.7.2023 při akci Zeus
    Celkem 436 klíčů jsem měl a výsledek zde:

    Klasická LF-4 ==) 3x
    Pohony ==) 4x
    Štíty ==) 4x
    Parity LF-4 ==) 4x
    Hyper LF-4 ==) 2x
    Magma LF-4 ==) 2x
    Uridium po 10.000 ==) 2x
    Zeus dílky ==) 12 dílku
    Nestabilní LF-4 ==) 6x

    Měl jsem zeus 31/45 s díly co padly jsem měl 43/45 tím pádem jak jsem měl uridium tak jsem dokoupil dva plány a sestavil jsem si ZEUS letoun a jsem už spokojený :)

    Jinak z bedýnek samé boostery, munice, miny, emp pulsy apod. :)
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    SlowMode-Skywalker tohle ocenil(a).
  12. Chtě bych se zeptat, v popisu lodi orcus jsou uvedeny dva disajny, které by mohly padnout z obsidiánek. Ale tady #6 žádný disajn na orcus uveden není. Platí to tedy jen určité období roku, nebo je tam už nedávají? Vím, že se obsah každou chvíli mění. Taky jsem žádný disajn na orcus neobjevil ani v platební oblasti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► v popiscích u lodi je napsané kde se dal design získat v době kdy přišel do hry. Co se týká obsidiánských beden, tak se zhruba jednou za čtvrt roku změní obsah co z nich padá.
     
    -baghira2-, Punisher a -FOXSAMURAI- tohle ocenili.
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Kam zmizely avizované obsidiánské boxy s kořistí?
    Zmizely z map a v montáži plánek je?
    V noci na mapách byly?
    Další chybička v překladu?
     
    *MILIMETR* tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ziadne informacie nam neprisli, ale ako nahle pridu, hraci budu informovani.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Já to pochopil až tak, že jsou od 10:00 ráno, takže potom jsou, sbíral jsem. Zase padly disajny co nepotřebuji a ani nebudu potřebovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Možná by u toho mohlo bejt napsaný, že je to na PET. Běžně Modrý a Červený bedny nesbírám, takže jsem si sice myslel, že to dává dizajny na petku, ale když jsem to zobnul, hledal jsem sáčko na loď. Je to minimálně matoucí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H ono by to mělo být napsaný. Není to první design na P.E.T., kde popisek chybí.
    Už několikrát se psalo i kvůli jiným špatným popiskům, například u osmia.
    Děkujeme za upozornění.:)
     
  19. A kam zmizely designy na CITA Plus?
    Přes všechny akce, bedny (když tam měly být), mám asi zakletou Citu + a pořád na ni nemám žádný design. :(:eek:
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* designy na Citadelu Plus, můžeš získat i z některé bitevní permanentky, taky bývají i v montáži. Záleží na akci, musíš to sledovat.;)
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.