Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. *Irenka49•™* designy na citu plus bývají taky v paymentu. Ted tam byli hned 2, jarní design a dusklight cita plus
  Takže to můžeš koupit a podpořit naši skvělou hru ;);););)
   
  Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
 2. g0dstein

  g0dstein User

  Dobry den,neviem či sa moja otazka sem hodí alebo nie ale všimol som si z pravidla že niektoré akcie v hre,ako su napríklad apocalyptic bedničky su kratšie ako napriklad blue/red. tie su z pravidla dlhšie.

  Je toto nejake pravidlo? alebo to tak je proste dane že obsidianky a apocalyptic su kratsie a tie modro cervene dlhsie? pride mi to zvlastne kedze nevidim dovod preco zbierat blue redky.
   
 3. Tess

  Tess S-Moderator Team Darkorbit

  g0dstein příspěvek jsem ti přesunula do správné diskuze.
  Ono se to střídá každý týden. Stačí sledovat Kalendář
   
  Delta-7925H a Punisher tohle ocenili.
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Tess, Ono se to nestřídá každý týden, ale ty bedničky mají 11.-ti denní cyklus. V jednom cyklu jsou bedničky 4+4+3 dny na mapě a potom další cyklus jsou jiné bedničky o den kratší a tak se to střídá/viz. tebou zmíněný kalendář). Takže jednou za cyklus jsou obsidiánky 3 dny a potom 2x 4 dny. To samé platí i pro apok.(a i pro ostatní bedničky ve hře), takže si nemyslím, že by jako byly pořád na mapě červené a modré.:cool:
   
  Naposledy upraveno: 13/5/24