Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Môžem dostať len tak design alebo nato je potreba nejaký event?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. -xghost-

    -xghost- User

    Nikde jsem to tu nenašel, tak se pro jistotu zeptám: Jsou šance na dobré nálezy ve všech bednách daného typu stejné? Nerozhoduje mapa/NPC ze kterého vypadly, či je to bedna generovaná, nebo z NPC, nebo ještě něco jiného (samozřejmě krom akcí)? Myslím, že to tak asi bude, ale prosil bych o potvrzení/vyvrácení.
    Dík.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Myslím, že jsem někde na foru četl, že na pirátských mapách jsou v bednách díly na Zeuse a na ostatních na Apis. Opravte mě, pokud se pletu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to je buď výmysel alebo náhoda pretože som nedávno počas akcie našiel na 1-5 mape diel na Zeus.

    Osobne som bol tiež zvedavý, či rozhoduje mapa a čas zberu (ráno, večer) pretože tu kolovali určité teórie. Ja som LF4 (zatial jedinú z bedne) dostal večer (čím som vyvrátil teóriu padanie len po reštarte, dokedy sa "neminú") a na mape 1-5. Na tejto mape som zbieral niekoľko dní po tom a ešte aj počas akcie a padali samé voloviny. Šiel som na dolné mapy a padali generátori (hodí sa do druhej haly), skladačky na KBS či LF3-ky. LF4 síce nepadla ale ako som to sledoval je úplne jedno na akej mape a aj koľko sa zbiera, proste občas druhá bedna má niečo cenné a občas niečo cenné padne až z 50. bedni.

    Taktiež som testoval teóriu 5 bední na mape a ísť o "dum dál". Jeden deň padalo všade tak isto, druhý deň mi z druhej bedne padla práve tá spomínaná LF4, potom další deň na to pri 30. bedni po samej munícii prestalo baviť. Je to proste čisto len o náhode a kto v tom hľadá systém to nikdy nepodloží faktami ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/14
  7. Kubino: to ale byla akce na Zeuse (zlaté bedny), ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. TRIXT

    TRIXT User

    PetriCZech™: Ale díl na Zeuse můžeš dostat jen po dobu akce na Zeuse. Jindy ti nepadne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Aha, tak to jsem to špatně pochopil. Děkuji za opravu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -xghost-

    -xghost- User

    Ahoj. Cituji úvodní hlášku na modré a červené bedny objevující se po přihlášení (nyní):
    Ono to je možné i jinde?

    Linky v techn. takt. průvodci jsem četl a je tam že jen za reálné peníze. Jen mě zaskočilo to slovo "také". Kdyby to šlo i jinak, velmi by mě to zajímalo.
    Děkuji.
     
  11. No ja som si spravil zetu a mal som teda 25 klucov. Isiel som na lov a naschval som ziadne bedne nezbieral lebo som si to chcle vyzbierat cez den ked je dvojnasobna sanca na LF4. No jeden som predsa len zobral. A padol mi tam solace. Takze asi take stastie som mal. :)
     
  12. !_PomstA_!

    !_PomstA_! User

    dobry večer

    chcel by som sa spytat ci je jedno či beriem bedne na PVP alebo na x-1 - x-8 ? nieje na PVP väčšia šanca na dobry predmet ? :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    !_PomstA_! - predmety z debien padaju nahodne,cize na mape nezalezi,kde debnu otvoris.Je to proste o nahode.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. !_PomstA_!

    !_PomstA_! User

    okj dakujem inac prave mi padla lf4 z 50 klucv vo som dnes zobral tak som celkom stastny :) uz iba 32 mi treba :D
     
    Derp_OMG tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    !_PomstA_! . mne padlo vela LF4 napriklad na x-1 az x-8 mapach,nie len na PVP.Taktiez aj designy,cize netreba si lamat hlavu s tym,kde pada nieco castejsie,kedze je to o nahode.Jedine,co som robil bolo po kazdom najdeni LF4 alebo niecoho lukrativneho zmena mapy ;)
     
    -baghira2- a !_PomstA_! tohle ocenili.
  16. Kitax

    Kitax User

    Podle mě je lepsi si na skill design nasetrit, a porad delat zetu, je z ni sance na havoc a hlavne 25 klicu a hromada logdisku.. :) 25 kliu mate 37,5k uri usetreno ;) a trena vam neco padne :)

    vood luck
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. prosim jsou 2x šance v bedně na lf4 je i 3x šance na lf4 z bedny?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -xghost-

    -xghost- User

    Na LF4 jsou jen akce na 2x sanci (LF4 day).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. LIFT ano su v špeciálnych modrých bedniach :)
     
  20. *_White-Tiger_*, ne, i ve speciálních bednách je šance pouze dvojnásobná