Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ah, omlouvám se _White-Tiger_* , FAQ jsem četl, ale zřejmě jsem to přehlédl.. :confused:
     
  3. MortySvK

    MortySvK User

    posledná akcia na zeus 4 casti z 25 bedni konecne :) ... mám 1500 bedni za sebou apisku zachvilu postavim druhy krat no len 2 LF-4 som nasiel :( :( som cakal viacej
    ale zase 4 zety 4 havoc ale bedne mi moc nejdu a uz som skual vselijake teorie
     
  4. mě dneska padlo 3tílf4 za tenhle tyden už druhý lf4 a to sem otevřel beden max 40beden vetsinou padaj jinej den když otevřeš každý den max 3bedny se mi zda ze padaji az dost casto zkus to:d za nic neručím
     
  5. MortySvK já věřím jediné teorii- že překvapení přijde když ho čekáš nejméně :) Takže stačí moc to nehonit, trpělivě sbírat a štestí přijde samo ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MortySvK - ake teorie? ziadne figle ani teorie ani nic na to nie je..je to proste o stasti.Aj ja som uz vselico cital,ale zial nijak sa to ovplivnit neda.Proste som lietal a obcas som nahodne otvoril debnu a neraz mi padla LF4.A slo to aj bez kadejakeho voodoo a neviem,co vsetko hraci nevyskusaju,len aby nasli LF4 :D
     
    -baghira2- a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  7. a taky co je nenapadne:D ale ja mám bedny rád mám teprv 10dílku na apise a zbedny mi padl jeden celý:D v normální den z praobycejné zelené a to jsem si říkal končím nebo něco padni že mě to štve doporučuju takhle před otevřením bedny masirovat mysl zbystřit a soustředit se protože pokud si to řekneš a třeba ti to padne jsi nesmírně rád i když tomu nevěříš když si to říkáš pokaždý:D


    edit:eek:tevření každý bedny je pro mě významné
     
    Naposledy upraveno: 18/5/14
  8. Omg, to mě už štve, jsem zvyklí zbírat bedny na 5-2 ale často se zaseknou na kameni a nejde je sebrat! Třeba ted jsou 4 na kameni :D
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄►Sper●ure◄► - nuz stat sa to moze,ale tych bedni je po mapach strasne vela,takze nijak to neobmedzuje hraca v zbierani ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄►Sper●ure◄► - veci nie su do debien rozdelovane podla map,ale nahodne.Navyse sa isto najde aj taka,co ju na danej mape mozes zobrat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Šak to jo :D Ale 5-2 je klidná :D Tam moc hráčů nesbírá a to se mi na ní líbí ;)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ◄►Sper●ure◄► - mne piratske mapy zrovna kludne nepridu :rolleyes: Skor by som poradil zbierat na x-2,kedze tam nie su ani silne NPC a taktiez je vidiet,ci sa na mape nachadza nejaky nepriatel a hraci z rovnakej firmy tam po tebe nemozu ist ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Spartakus

    Spartakus User

    Vím, že to není úplně k tématu, ale musím se pochlubit. Za posledních 16 hodin asi 5 Lf4 z beden a jedna z Kappy. :) A mám pořád 263 klíčů. (původně jich bylo 410) Poslední 2 LF4 z dvou beden po sobě, málem jsem spadl ze židle. :D :D
    Jen netuším, kde vezmu tolik urka na upgrady... :D Už ,,jen´´ 8x Lf4 abych měl Aegis full. :)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Neviem ako vám to padá, ale dnes je tá akcia kúpil som si kľúč a hned z 1. bedne som chytil moj vysnívaný 1. laser LF-4. :) ale keď je obyčajne akcia na LF-4 kúpim približne 20-25 kĺúčov a nič :( PS: chytil som ho na 2-4 :D ale neviem ako je možné, že z 1 bedne mi padne laser a z 25 bedien iba municia, boostery...no všeličo ostatné
    Najradšej zbieram na normal mapách a dnes som od zdrhania nepriateľovi na 4-2 využil skokovú bránu na 2-4 mapu a letím naspeť na 1-1 a vidím boxík no zoberem ho a laser :) ale na pirátskych mapách sú odmeny skoro také isté ;)
     
  15. Crystal

    Crystal User

    android mne minule 500 bedni nepadol laser, cize ked ti z 25 debni nepadne to je uplne normalne..25 debni totiz nieje nic...

    ten 1 laser to bolo proste stastie nic viac :)

    a je jedno kde a kedy zbieras je to nahodne
     
  16. 500 bedien a nič? :eek: to dokaze nastvat :D tak budem mat co zbierat
    PS:komu už padol skill z truhly? a kolko klučov ste nato približne museli mat
    (Napr. išli ste mali ste 22 klucov a kupili ste si este 1 a padol vam skill)
     
  17. Crystal

    Crystal User

    ™ΛИĐЯØΪD™ no bolo to neprijemne ale co uz, normalne mi padal kazdu 100debnu :)

    inak skilly mam 2, sentinel a solace, prvy padol asi z 300 debne celkovo a druhy cca v 700tej

    dokopy mozno 1200 debni mam pozbieranych,skill nekupuj vzdy nakoniec niaky padne z debne :)
     
  18. Diky lebo vela ludi mi radi skilla kupit ale nechem dopadnut ako kamarat, ktory kupil Venoma a za ulohu mal kluc zobral bednu a hned venom no povedal si 250k Urka preč... Radšej to dam do kľučov, a z tych mi padne všeličo iné :)
     
  19. Crystal

    Crystal User

    ™ΛИĐЯØΪD™ maximalne vydraz ak mas kredo, ale urcite nevyhadzuj 250k U

    on ti skill mozu padnut ovela skorej nez mne, osobne ti poviem ze na debne nemam dobru statistiku

    a medzitym ti moze padnut lf4,stit,mask cpu, casti zeusu a apisky, a prinajhorsom logdisky a municia

    urcite ho nekupuj, su predrazene a nestoja za tie Ucka :)