Diskuze: Pirátské bedny

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. No já bedny nesnáším, v noci 101 klíčů a jediné co mi padlo byl štít a pohon. LF4 jsem z bedny naposledy měl tak před 5 měsíci a to už jsem zkoušel všechno možné, sbírat po bedýnce mimo akci, sbírat na 1 mapě, sbírat na PVP, všechno co jsem na foru četl jsem vyzkoušel. A asi jsem prokletý, protože 2 LF4 jsem našel naposledy v jeden den před půldruhým rokem a najít jako někdo 5 LF4 v jeden den, to se mi asi nikdy nepovede a to jsem bral i třeba 230 beden za den a padla mi jen 1 a to to bylo o akci na LF4. Na herkuly taky nemám štěstí, ale asi budu dřív full herkules než full LF4 :(
     
  2. dnes Zeus akce 110 Bední 2 časti do Zeus , 1LF-4,1 Mask CPU, spokojenost :)
     
  3. Tak to ti závidím, spokojenost u sbírání beden jsem nezažil tak 5-6 měsíců a to se spokojím celkem s málem. Hledám jen LF4 a tu jsem naposledy našel někdy duben-květen a odhaduju, že jsem od té doby sebral tak 500 beden. Už jsem zkoušel snad všechno co jsem kde četl, naposledy jak začala dnešní akce zeus, tak jsem zbíral i když zeus už mám a jediné co jsem našel, tak byly 2 dílky Zeus (jsou mi k ničemu). Jediné v čem mě to utvrzuje, je to že je zbytečné do beden investovat. To ty lasery budu mít drív z bran než z beden. Obecně mě princip, že o mém pokroku rozhoduje náhoda a ne snaha dost štve. Někdo najde z 50ti beden, 3 LF4 někomu nestačí 500 beden. Někomu padne Herkules z každé 2 brány, někomu na to nestačí 60 kap aby byl full. Pamatuju dobu, kdy šlo všechno koupit za uri a každý si mohl pořídit výbavu na kterou nastřílel nebo nazbíral. Dnes nikdo neví, jak dlouho mu bude trvat než se štěstí unaví. Mě to tedy moc nemotivuje, ale to tady asi nezměním. Fakt mě štve, že posledních 200 beden nic cenného, poslední 2 kappy nic a boostr.:confused::confused::confused:
     
  4. Kenny

    Kenny User

    Zdravím lidi,
    ohledně pirátských beden sem měl vždycky smůlu. Tolik U za bedny, nikdy mi skoro nic nepadlo.
    Dnes jsem sebral 1 bednu, a hle:
    [​IMG]
    Když se daří, tak se daří.
    Btw, omlouvám se za duplicitní téma.
     
  5. Hraji více serverů, v úterý jsem dodělal první zetu
    30.09.2014 - 11:23[​IMG]Galaktická brána Zeta dokončena.
    na GA5 s lodí spearhead, 14 lvl,http://int15.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=6jWMv&profileCheck=5RAzM&lang=cs 2x iris, zbytek flax, 6x LF3 a 9xB2 štíty,jinak pohony... Točil jsem jí cca 4 hodiny :( Ale za těch 25 klíčů jsem dostal 1xLF4, 1xLF3 a B2 štít a munici, Takový luxus jsem na žádném CZ serveru neměl :D PET jsem pořídil až z odměny.
    Kenny, gratulka na Zeus :D
     
    Naposledy upraveno: 3/10/14
    -baghira2- a Kenny tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kenny - pekne ti padlo.Mne padla cela Apis a poznam par ludi,ktorym tiez,ale Zeus este nikomu nepadol,aspon sa s tym nik nechvalil,az teraz prveho hraca vidim.Ako som vravel,treba skusat bedne a nekupovat celu stihacku,pretoze clovek nikdy nevie,kedy sa na neho stastie usmeje a usetri kopu uridia ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Kenny, gratulka, to se jen tak nekomu nepostesti. :)
    Hlavne nezapomen kontrolovat poskozeni letounu, vis co se rika, "lehko nabyl, lehko pozbyl". :p ;)

    Kolego jo stesti je treba jit naproti. Ale jde to tezko, kdyz se vyhyba.. :D
     
    Kenny a Punisher tohle ocenili.
  8. Kenny

    Kenny User

    Dekuji, poškození si sleduji každý sestřel. Z jediné bedny mi padl letoun v hodnotě 1 000 000U - při akci zeus jsem většinou nesbíral.Měl sem tam kolem 5-6 dílků. Takže jsem se zeusem počítal tak za půl roku, nejdřív. Mám celkem velké štěstí s havoky - 8 havoků z 11 zet.
    Takže jsem myslel, že jsem si své štěstí už vypotřeboval, a hle, zeus je "živým" důkazem. Je to fakt dobrej pocit, když se vám stane něco podobnýho. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. No gratulka, já to přeju každému. Ale na bedny mám vlastní názor, když po x akcích co od května byly, jsem nenašel ani jednu LF4, tak mi vychází, že do klíčů investovat pro mě nemá smysl. A+Z mám, apis i podruhé ve skladu. A když koupím přes 100 klíčů a na akci na LF4 mi padají max LF3, tak to je nanic. To je lepší to dát do kappy, tam mám šanci 50 % na laser nebo Herkules. A na to množství beden co jsem za toho 1/2 roku sebral, bych čakal aspoň něco cenného. Mě se bedny nevyplácí. Dokonce, když jsem jel jen zety abych měl Havoky a měl jsem hodně přes 200 klíčů a sebral to v 1 den o akci na LF4 a padla mi 1 jediná.
     
    Kenny tohle ocenil(a).
  10. Crystal

    Crystal User

    tak ludia dnes 144 debni 7lf4 a dizajn venom...

    a vazne si nerobim srandu

    ID: 72680509
    ID kvoli overeniu, lebo podla mna je to velka rarita a stastie :)
     
    Naposledy upraveno: 12/10/14
    =Marvin= tohle ocenil(a).
  11. Likan.

    Likan. User

    To nepiš, chudáka golema trafí šlak :D smiem sa spýtať na mapu/y ?
     
  12. Crystal

    Crystal User

    vsetko mapa 5-2, cca 3 hodky zbierania, 7 lf4, venom a jeden mask cpu :) cca 160 debni nakoniec

    nebola akcia na 2x sancu
    viem ze sa to tazko veri, ale sam som skoro slak trafil ked padali ako hrusky :)
     
  13. Crystal gratulka, to je fakt klika. Já dnes o akci 2 x LF4 sebral 65-70 beden a opět jako vždy munice, xenomit, hodinové boostry, pár modulů do bitevky a 1 x štít B02 což bylo asi nejhodnotnější věc co jsem našel. Mě se fakt klíče nevyplatí kupovat. Co nadělám, třeba se taky někdy dočkám takového dnu jako jsi měl ty, moc tomu ale nevěřím, nejvíc jsem získal 2 LF4 za den. Fakt ty bedny nesnáším, docela ztrácím víru, že někdy budu full, tímhle tempem to vidím na 31.12. 2023 ale jen pokud nebude snežit. :confused:
     
  14. Crystal

    Crystal User

    viesco ale bolo to trosku zvlastne, mal som pripravenych asi 500 debni

    tych spominanych 144 z ktorych padlo 7 lf4 som zobral pocas akcie na apis, po polnoci ako apis skoncila a dozbieraval som zbyvajuce debne mi uz nepadlo vobec nic..350 debni nic...je to torsku zaujimave ako keby to bolo len pocas tej akcie no neviem ;)

    skus pocas apisky zbierat mozno nieco kapne, ale zase sice som mal teraz stiastie obrovske ale predtim nic moc, 100vky a 100vky debni ako ty a nic nepadalo az raz zrazu toto :)
     
  15. Kenny

    Kenny User

    BP, dekuji moc, sem fakt lucker :D 9/11, padl mi z 1. bedny celej zeus, dneska jsem udelal misi, dostal bednu a hle: Obdržel/a jsi profi-design: SPECTRUM
    Díky moc, jen me trochu trapi, ze budu mit smulu s hercules../ :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Timanris

    Timanris User

    skill designy z beden už nepadají?
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Prečo by nemali? Padajú.
     
  18. Timanris

    Timanris User

    jo dobře děkuji, jen sem si chtěla ověřit JPP :)
     
  19. jen poznámka : dneska ze zlaté bedýnky EMPpuls 2x ;):)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Korben

    Korben User

    Pred polnocou zo zelenej LF4 :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).