Diskuze: Platební systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    M_A_G_N_A_T Bohuzial platobna podpora ma svoje nedostatky v komunikacii, my to vieme.

    Podla najnovsich informacii, uz su spisane vsetky ucty co nedostali odmenu pri nedavnej MHH, bude spusteny script a chybajuce ucko pripisu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. oops.eu

    oops.eu User

    Mohl bych se zeptat, v pátek večer jsem kupoval premko na měsíc, platba byla převodem a dneska je pondělí a zatím mi nenaskočilo, mám trochu obavy, jestli jsem tam něco nezadal blbě. :D Nebo to trvá dva dny než naskočí(jeden den banka, druhý den BP portál)?
     
  3. Tak Uridium ani do dnešního dne nepřipsáno, komunikace se ani na třetí pokus se nezdařila (viz. odpověď níže). Mohu poprosit tedy někoho kompetentního, aby se do problému vložil? Nechci co dva dny vypisovat podpoře, která evidentně nic neřeší.

    01.08.2016 13:34

    Thank you very much for your inquiry. A technical problem occurred during the banking event. We\'re sorry if you have not yet received your bonus. It will be credited to your account as soon as possible. For more information, please take a look in our forum.
    If your account has not been credited with your bonus within the next two days, please create a new inquiry so we can look into the problem again.
    Sorry for this inconvenience. Have fun playing the game! User-ID:36479524

    Děkuji a přeji hezký večer.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/16
  4. vy jste blázni co davate cisla učtu zaboha bych ho nikdy nedal nikomu ani financaku:)) pekne predplacena karta a tou to platte a mate premko okamzite pročtete si jakou formou co kde jde platit. nez nekam poslete many;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. oops.eu

    oops.eu User

    a proč? podle mě lepší než platit kartou a zadávat pin, když budu mít v PC vir, tak mi hned z tý karty ty peníze vyberou...
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    M_A_G_N_A_T Co som dostal info, tak BP o probleme vie a ma sa spustat script co bude vsetkym postihnutym uctom navracat nepripisane Uridium.

    Na platobnu uz nepis, pride ti zase automaticka odpoved. Ak ti U stale neprislo, skusim zistit viac o probleme a kedy by sa mal spustat opravny script.
     
    -baghira2- a oops.eu tohle ocenili.
  7. Tak včerejšího dne jsem obdržel následující bonus, který jsem zcela jistě nezískal vlastním přičiněním:
    • 02.08. 14:57 Doplněk zakoupen + 7,500 U.
    Sice jsem nedostal žádnou zprávu o refundaci, nicméně se mohu domnívat, že jde o kompenzaci mých 3.000 Uridia, kterou jsem při platbě prve neobdržel. Satisfakce se tedy dostavila, jen škoda té nevalné komunikace. Kdyby mi byla zaslána alespoň krátká zprávička o této saturaci, bylo by to na jedničku. Na druhou stranu - co je dneska dokonalé? :)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    M_A_G_N_A_T Tak ak prebehol spominany script, potom jediny zaznam je dennik a bilancia. Nebol si totiz jediny kto mal vtedy tento problem s platbou.

    Komunikacia s platobnou podporu nas mrzi, no ako som povedal, tato podpora ide mimo nas a nemame ju ako zlepsit alebo ovplyvnit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. oops.eu

    oops.eu User

    včera nebo předvčerejšky mi naskočilo premium, takže vše v pořádku, aji jsem někde četl že u platby převodem to může trvat až pět dní... jenom pro ty co by se jim stalo to co mně :)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    oops.eu Prevod sa nikdy nepripise hned. Najprv sa poslu peniaze, banke chvilu trva nez to spracuje a nasledne ich pripise na ucet BP. Az sa peniaze spravne prevedu, vtedy BP posle odmenu na ucet. Zalezi od druhu banky, ci je sviatok, vikend a pod. Vacsinou to trva 2 az 5 dni.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. oops.eu

    oops.eu User

    jo, čekal jsem že to nebude hned, ale v pátek jsem platil, tak jsem myslel že v pondělí, nejpozději úterý to bude :D ale BP to taky nedělá hned, takže bych to viděl dva dny banka a dva dny BP a den je rezerva :) víkendy a svátky nepočítám...
     
  12. 33semtex33

    33semtex33 User

    Zdravím, mám problém... mám permanentní ban na účet a pořád mi chodí platby. Při každém příchodu hned píšu na podporu ať mi vrátí peníze, ale platby chodí dál a nevím jak to zrušit poradíte mi pls?
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    33semtex33 Mas na mysli automaticke predlzovanie balickov?

    V tomto pripade mas dve moznosti, poziadaj na podpore o kompletne zrusenie predplatneho, pripadne kontaktuj banku, tam by sa to malo tiez dat zablokovat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Čaute neviem kde to mám napísať ale nedá sa zrušiť zľavák nakoľko som si myslel že dnes budem mať 55% zľavu? Vďaka
     
  15. Korben

    Korben User

    Kedy si ho kupoval?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Jaj teraz predchvílou
    -------------
    Alebo aspoň premeniť ho na double boxy?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/10/17
  17. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Citacia zmazana
    Môžeš ma prosím navigovať? Link alebo niečo. Vďaka
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/10/17
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Ďakujem napísal som tam :)