Diskuze: Platební systém

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Právě jsem koupil speciální nabídku, 75000U ze slevou 50%. Ukázalo mě to, že nezaplatím 300, ale 270 Kč, dobrá. Jenže je helix 400% a mě dorazilo jen 75000U.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. To ti pěkně děkuji, a rozumím. Ne že bych nečetl, spíš tak často neplatím, a budu ještě míň.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/18
  5. informer

    informer User

    Změnilo se VOP, dnešní úpravy na pozadí změnily některé balíčky v paymentu.
    Chci se jen zeptat, jaký časový údaj má hodnotu v překladu: získej prémiové výhody na měsíc?
    Kolik je to dní v podání BP?
     
    Moderátoři=3cm_pičky tohle ocenil(a).
  6. informer prémiové výhody jsou 30 dní od nákupu
     
  7. Tuhle tu někdo řešil, že mu strhává hra peníze, i když nehraje. Snad za prémium výhody. To se samozřejmě dá vypnout. Co ale považuju trochu za podraz, že to který předplatný prodlouží i to, když ti to dá hra, jako v případě měsíčního bonusu v podobě týdne slevy v obchodě.

    Jednou za čas do Předplatnýho nakouknu a dnes jsem byl překvapenej, že balíček svítí ve stavu Aktivní!